صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: همسفر برای شرکت در امتحان GRE CBT (از ذکر اطلاعات تماس خودداری شود)

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : ثبت نام برای gre cbt و نبودن نام ایران در بخش Additional Information

توی ایران که GRE CBT برگزار نمی شه. تو ایران فقط دو بار در سال Pbt برگزار می شه. برای پیدا کردن report no هم بهتره به سایت خود دفتر بین الممل برین. اگه ازتون gre می خوان حتما شماره report شون رو هم نوشتن.

پیش فرض پاسخ : ثبت نام برای gre cbt و نبودن نام ایران در بخش Additional Information

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    توی ایران که GRE CBT برگزار نمی شه. تو ایران فقط دو بار در سال Pbt برگزار می شه. برای پیدا کردن report no هم بهتره به سایت خود دفتر بین الممل برین. اگه ازتون gre می خوان حتما شماره report شون رو هم نوشتن.
    مرسی از راهنمایتون
    من دوبی رو انتخاب می کنم واسه ی حوزه امتحانی

بعد از اون محلی که باید نشانی خودم رو وارد کنم ، ایران نداره
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

از ets که پرسیدم گفتن : از طریق فکس ثبت نام کن!

باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member

سلام
    من توی همین فروم خوندم که بایدآدرس یک نفرروتوی دبی بنویسید( دوستی فامیلی که دبی زندگی کنه )

تو پیغام خصوصی هم گفتم.من زنگ زدم پرسیدم خیلی مهم نیست.مهم اینه که بقیه آدرس و کدپستی
    درست باشه.

Junior Member

سلام
    اين سوال من هم هست

بايد آدرس يخ نفر و تو دبي بديم؟
    goverment ID اينا چي؟

خیلی مهم نیست فقط کدپستی درست حتما بدین.
    در ضمن یه توصیه دوستانه اگه راه دستتون هست وایسید ایران PBT بدین.GRE CBT از یه الگوریتم خیلی... نمره
    شما رو محاسبه می کنه و می تونه اتقاقات بدی بیفته که تو pbt هرگز اتقاق نمی افته.

Junior Member

سلام.
    من هم چون می خوام برای Spring پذیرش بگیرم، باید GRE رو در دبی بدم. ولی به همین مشکل شما برخوردم (نبودن اسم ایران!!).
    اگر کسی تونست ثبت نام کنه لطفا من رو راهنمایی کنه.
    من می خوام برای August امتحان بدم. کسی برای August پایه نیست؟

Junior Member

پیش فرض GRE در كانادا

سلام
    من نمي تونم تا زمان آبان ايران باشم مي خواستم بدونم توي كانادا كي مي تونم امتحان GREوربال كاغذي بدهم؟ هر چي سايت etsرا گشتم پيدا نكردم!!!!! به نظر شما تاريخي كه بشه تا قبل از ژانويه امتحان داد تو كانادا وجود داره ؟

پیش فرض پاسخ : GRE در كانادا

تو pdf اي كهGRE Center Lists and code lists رو اعلام كرده مي تونين ببينين. من تو فايلي كه از قبل داشتم ديدم تو كانادا فقط GRE Subject به صورت PBT بود. البته خودتون چك كنين ممكنه عوض شده باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)