صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: همسفر برای شرکت در امتحان GRE CBT (از ذکر اطلاعات تماس خودداری شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام برای GRE GENERAL در خارج از ایران

سلام دوستان ،
    من باید نهایتا تا حدود اردیبهشت gre امتحان بدم ، اینجا که دیگه تا اون تاریخ گویا امتحانی نیست ، باید برم جای دیگه ای بالطبع ، میخوامم paper base امتحان بدم ترجیحا ، ممکن هست یا همه computer base برگزار میکنن ؟ کجا رو با این شرایط پیشنهاد میکنید ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز مکانیک-ساخت و تولید

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من باید نهایتا تا حدود اردیبهشت gre امتحان بدم ، اینجا که دیگه تا اون تاریخ گویا امتحانی نیست ، باید برم جای دیگه ای بالطبع ، میخوامم paper base امتحان بدم ترجیحا ، ممکن هست یا همه computer base برگزار میکنن ؟ کجا رو با این شرایط پیشنهاد میکنید ؟
    این سوال برا منم پیش اومده اگه کسی میدونه جواب بده خواهشا

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط babakturk نمایش پست ها
    این سوال برا منم پیش اومده اگه کسی میدونه جواب بده خواهشا
    سلام،

اگر میخواهید Paper-based امتحان بدید متاسفانه نزدیک ترین تاریخ در همه کشورهایی که برگزار میکنند همون 20 اکتبر هست که تو ایران هم برگزار میشه (از کشورهای اطراف مثلا عراق و آذربایحان هم برگزار می کنند که اونا هم نزدیک ترین تاریخشون همینه). کلا بهتره بدونین که برای آزمون Genaral Paper-based همون 3 تاریخ معروف (20 اکتبر-17نوامبر-9 فوریه) تو کل دنیا برگزار میشه.

اما Computer-based اگه بخواین امتحان بدین جای نگرانی نیست و تو همه مراکز هر هفته چندین بار برگزار میکنن! از کشورهای همسایه ارمنستان، ترکیه و امارات (دوبی) میتونید برید.

تو فایل پیوست مکان و زمان آزمونهای کاغذی ذکر شده، هر چند کلیاتش همونی بود که اشاره کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    بنفش...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimix نمایش پست ها
    سلام،

اگر میخواهید Paper-based امتحان بدید متاسفانه نزدیک ترین تاریخ در همه کشورهایی که برگزار میکنند همون 20 اکتبر هست که تو ایران هم برگزار میشه (از کشورهای اطراف مثلا عراق و آذربایحان هم برگزار می کنند که اونا هم نزدیک ترین تاریخشون همینه). کلا بهتره بدونین که برای آزمون Genaral Paper-based همون 3 تاریخ معروف (20 اکتبر-17نوامبر-9 فوریه) تو کل دنیا برگزار میشه.

اما Computer-based اگه بخواین امتحان بدین جای نگرانی نیست و تو همه مراکز هر هفته چندین بار برگزار میکنن! از کشورهای همسایه ارمنستان، ترکیه و امارات (دوبی) میتونید برید.

تو فایل پیوست مکان و زمان آزمونهای کاغذی ذکر شده، هر چند کلیاتش همونی بود که اشاره کردم.
    ممنون از توضیحاتتون ، دقیقا همینطوره که فرمودین ، منم بعد اینکه سئوالمو مطرح کردم در ادامه جستجوهام به این نتیجه رسیدم ...

Junior Member

لطفا اگه کسی مثل من تا اردیبهشت نمره GRE ش رو لازم داره و میخواد ارمنستان امتحان بده خواهشا جزییات ثبت نام از کجا و چطور و ... رو به من اطلاع بده .خیلی خیلی مهمه.ممنون

Senior Member

سلام دوستان،

میشه لطف کنید بگید این امتحان کامپیوتر بیس رو که بدیم چند روزه جوابش ریپورت میشه؟

کامپیوتر بیس مشکلتر از پیپر هست گویا درسته؟ من تجربه ی هیچ کدوم رو ندارم ولی باید کامپیوتر بیس رو امتحان بدم.
    مرسی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میشه لطف کنید بگید این امتحان کامپیوتر بیس رو که بدیم چند روزه جوابش ریپورت میشه؟

کامپیوتر بیس مشکلتر از پیپر هست گویا درسته؟ من تجربه ی هیچ کدوم رو ندارم ولی باید کامپیوتر بیس رو امتحان بدم.
    مرسی
    مدت زمان ریپورت نمرات در کامپیوتری و کاغذی فرقی نداره. هر دو کمتر از یک هفته از زمان آماده شدن نمره، یا از زمان ثبت سفارش ارسال نمره به مقصد می رسند. (به فرض اینکه مقصد آمریکا باشه)
    نمره قسمتهای وربال و کوانت بلافاصله بعد از پایان امتحان کامپیوتری روی مانیتور نمایش داده میشه و شما اونجا میتونین انتخاب کنین که نمره اتون ریپورت بشه یا نشه. نمره بخش رایتینگ هم ظرف یک هفته مشخص میشه.
    نمره قسمت کاغذی هم که یک ماه طول میکشه تا آماده بشه.
    از نظر سختی و آسونی، سبک سوالات کامپیوتری Adaptive هست، یعنی هر سوالی که جواب میدید، سوال بعدی کمی سخت تر میشه و نمره اش هم بالاتر. بنابراین شما ممکنه شش تا سوال رو غلط بزنید ولی باز هم بالای 166 (800 در فرمت قدیم بشید). در آزمون کاغذی همه نمرات بارم یکسانی دارند.
    اگر در تایپ انگلیسی قوی باشید، بخش رایتینگ آزمون کامپیوتری براتون راحتتره. در آزمون کاغذی با اون صندلیهای داغون و مداد و کاغذ و پاک کن، کار کمی سخته.
    در کل به نظر من امتحان کامپیوتری بهتره. باز هم نظر خودتونه.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    از نظر سختی و آسونی، سبک سوالات کامپیوتری Adaptive هست، یعنی هر سوالی که جواب میدید، سوال بعدی کمی سخت تر میشه و نمره اش هم بالاتر. بنابراین شما ممکنه شش تا سوال رو غلط بزنید ولی باز هم بالای 166 (800 در فرمت قدیم بشید).
    سلام،
    ضمن تشکر از توضیحات، این بخش رو تصحیح کنم که در آزمونهای جدید، Adaptive بودن مربوط به هر سوال نمی شود و در واقع حالت Section-adaptive وجود دارد به این معنی که همه سوالات بخش اول متوسط میباشد و با توجه به جوابهای بخش اول یک گروه از سوالات راحت تر یا سخت تر در بخش بعدی میاد. در بین سوالات هر بخش هم میتونید عقب یا جلو بروید که در گذشته این امکان وجود نداشت.
    در مورد سختی یا راحتی امتحان هم بحثهای مطرح شده در این بحث رو حتما یه مطالعه بکنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%A7%D8%AA

مثلاً پستهای 431# تا 437# که تجربیات خودمو از امتحان گفتم.
    بنفش...

Junior Member

چطور میشه برای GRE خارج از کشور برای ارمنستان یا ترکیه ثبت نام کرد؟هزینش چقدره برای ثبت نام؟از چه تاریخی قبل از امتحان میشه ثبت نام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pariat نمایش پست ها
    چطور میشه برای GRE خارج از کشور برای ارمنستان یا ترکیه ثبت نام کرد؟هزینش چقدره برای ثبت نام؟از چه تاریخی قبل از امتحان میشه ثبت نام کرد؟
    سلام اتفاقا من دارم برای اواخر تیر ماه تو ترکیه انکارا ثبت نام میکنم باید از طریق خود سایت ets ثبت نام کنین و یه کارت ویزا یا مستر داشته باشین که البته بعضی جاها تو همین تهران هست که کار ثبت نام رو انجام میدن
    هزینش هم 185 دلاره و دقیقا نمیدونم از چقدر قبل باید ثبت نام کرد ولی چیزی که مسلمه هر چی زودتر ثبت نام کنین بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)