صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: وضعيت كار و شغل در رشته هاي مرتبط با ادبيات زبانهاي خارجي در دنيا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

Exclamation وضعيت كار و شغل در رشته هاي مرتبط با ادبيات زبانهاي خارجي در دنيا

حس كردم اين بخش خالي است در فروم ادبيات بنابراين لازم ديدم اين مبحث رو اضافه كنم.دوستان،فارغ التحصيلان رشته هاي مرتبط(اعم از ادبيات انگليسي،فرانسه و ...،زبان شناسي،ترجمه و ميان رشته هاي مرتبط)وضعيت كار و تحصيل،فرصت هاي ايده آل شغلي،جاهاي خالي شغلي و محدوده هاي كار آكادميك و غير آكاددميك اين رشته ها رو در اينجا قرار بدهند تا همه استفاده كنند.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

پیش فرض پاسخ : وضعيت كار و شغل در رشته هاي مرتبط با ادبيات زبانهاي خارجي در دنيا

لینک پایین مربوطه به انجمن بین المللی زبانشناسان:
    http://linguistlist.org/jobs/browse-jobs.cfm
    http://linguistlist.org/jobs/search-job1.cfm
    O,that obscure object of coterie
    ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعيت كار و شغل در رشته هاي مرتبط با ادبيات زبانهاي خارجي در دنيا

درباره رشته ادبیات فارسی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو چه رشته هایی میشه اپلای داد؟ من لیسانس این رشته رو دارم ومیخام از این طریق اقذام کنم.برای دانشگاهی که رایگان باشه. مرسی.ایا این رشته یا رشته های مرتبط به اون بارار کار داره؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjuy نمایش پست ها
    درباره رشته ادبیات فارسی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو چه رشته هایی میشه اپلای داد؟ من لیسانس این رشته رو دارم ومیخام از این طریق اقذام کنم.برای دانشگاهی که رایگان باشه. مرسی.ایا این رشته یا رشته های مرتبط به اون بارار کار داره؟
    یعنی کاشناسی ارشد ادبیات فارسی؟؟؟؟ببینید من فکر می کنم رشته ای هست به نام "مطالعات ایرانی"در فرانسه و انگلستان...مثلا دانشگاه استراسبورگ فرانسه داره این رشته رو..ایرانی هم هستن گروه آموزشیش...سایت دانشگاه استرابورگ رو چک کنید...می تونه نقطه شروع خوبی باشه و دانشگاه بسیار معتبری هم هست..خارج از فرانسه بریتانیا هم داره که البته قطعا راگان نخواهد بود!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

اکه ممکنه درباره فرصت های شغلی برای دکتری ادبیات فرانسه ( در کانادا) هم توضیحاتی بدین. ممنونم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nafise25 نمایش پست ها
    اکه ممکنه درباره فرصت های شغلی برای دکتری ادبیات فرانسه ( در کانادا) هم توضیحاتی بدین. ممنونم
    به هرحال به نظر می رسه فارغ التحصیلان ادبیاتهای انگلیسی و فرانسه(که من خیلی دوست داشتم با تعداد بیشتری در این فروم حاضر بودند تا صحبت می کردیم مثلا راجع به مقایسه ها،مزایا و معایب و وضعیت کاری و شغلی) معمولا به صورت آکادمیک جذب هیات علمی دانشگاهها می شوند یا احتمالا در مراکز تحقیقاتی مرتبط با دانشگاه فعالیت می کنند.به دلیل اینکه خود من هم ایران هستم و اطلاعی ندارم این پست رو اصلا در مرحله اول ایجاد کردم که شاید بچه هایی باشند و بیایند اطلاعاتشان را به اشتراک بگذارند اما به نظر می رسد اطلاعی در دست نیست !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

درهر حال ممنون از ایجاد این پست. شما خودتون هم ادبیات خوندید؟ فرانسه؟ میشه بیشتر با هم در ارتباط باشیم؟ از طریق ای میل و چت؟ البته ببخشید، اما عاجزانه نیازمند اطلاعات و مشاوره هستم. ممنونم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بچه ها بيشتر من فكر ميكنم اگر بيايم اينجا بگيم وضعيت كار رو در اونور بهتر باشه مثلا فلاني فلان جا تونسته استاد باشه اون يكي در حيطه تئاتر اين كارها رو كرده فلاني كلاسيك درس ميده و حيطه هاي مرتبط از اين نوع در ادبيات اونور و حتي همينور :-)
    ویرایش توسط nimaK : June 8th, 2014 در ساعت 10:44 PM

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بچه ها من يك سايت بي نهايت خوب پيدا كردم گفتم به شما هم بگم ميتونين از گوگل الرت براي درجريان قرار گرفتن اتفاقات و رشته ها و پوزيشن ها و اسكالرشيپ هاي جديد استفاده كنيد :

http://scholarshipdb.net/

سلام و درود، من لیسانس آموزش زبان از ایران و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از هندوستان دارم، به خاطر علاقه به زبانشناسی و بازار کارش که فکر میکنم به نسبت بهتر باشه تصمیم دارم برای گرفتن پذیرش در این رشته از دانشگاههای امریکا یا کانادا اقدام کنم، اینجا کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که آیا ادامه تحصیل در رشته زبانشناسی تصمیم درستی هست ؟ و کلا برای مستر مجدد اقدام کنم یا پی اچ دی ؟ بازار کار کدوم بهتره؟ چون شنیدم پی اچ دی میتونه موقعیت کاری رو محدود به دانشگاه و صرفا کارای تحقیقی بکنه..

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)