صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    منظورم اینه که مشخصات کارت رو بنویسم تو فرم 157 و اونا خودشون پول رو کم کنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    Yes you can
    حتما از سفارت استرالیا در تهران در این مورد سوال کنین. چون قبلا اینطوری قبول نمیکردن و میگفتن فقط باید رسید پرداخت هزینه براشون ارسال بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

سلام یه موضوع رو برای همه دوستانی که راجع به فرم 1440 سوال دارن روشن کنم با اجازه البته:
    شما یه ویزاکارت از همین شرکتای ایرانی بگیرید که چند ساعته تحویل میدن.اعتبارشم به دلار آمریکا هستش. دقت کنید کمی بیش از 550 دلار استرالیا معادل دلار آمریکاییشو شارژ کنید تا اون چند درصد surcharge رو در نظر گرفته باشید. اطلاعات کارت رو داخل فرم 1440 بنویسید و به ایمیلی که بالای صفحه نوشته ارسال کنید. برای من یکروزه پول رو کسر و رسید رو ایمیل کردن. حالا اون رسید رو پرینت کنید و با سایر مدارک بفرستید سفارت تهران.

تمامممممممممم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این روش خوب هست اما یک مشکل اساسی داره... منم این روش ها همشون را عمیقا بررسی کردم ..
    به نظر من این روش برای همون پرداخت هزینه ویزا خوب هست و به درد پرداخت هزینه بیمه نمیخوره... چرا؟ چون اگر خدای نکرده ویزای کسی رد بشه و بخواد پول بیمه را برگردونه به حسابش مشکل ساز میشه چون این کارت های اعتباری یک نوع گیفت کارت هستند که اسمش روی خودش هست و قابل شارژ مجدد نیستند...
    نقل قول نوشته اصلی توسط otanazi نمایش پست ها
    سلام یه موضوع رو برای همه دوستانی که راجع به فرم 1440 سوال دارن روشن کنم با اجازه البته:
    شما یه ویزاکارت از همین شرکتای ایرانی بگیرید که چند ساعته تحویل میدن.اعتبارشم به دلار آمریکا هستش. دقت کنید کمی بیش از 550 دلار استرالیا معادل دلار آمریکاییشو شارژ کنید تا اون چند درصد surcharge رو در نظر گرفته باشید. اطلاعات کارت رو داخل فرم 1440 بنویسید و به ایمیلی که بالای صفحه نوشته ارسال کنید. برای من یکروزه پول رو کسر و رسید رو ایمیل کردن. حالا اون رسید رو پرینت کنید و با سایر مدارک بفرستید سفارت تهران.

تمامممممممممم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    این روش خوب هست اما یک مشکل اساسی داره... منم این روش ها همشون را عمیقا بررسی کردم ..
    به نظر من این روش برای همون پرداخت هزینه ویزا خوب هست و به درد پرداخت هزینه بیمه نمیخوره... چرا؟ چون اگر خدای نکرده ویزای کسی رد بشه و بخواد پول بیمه را برگردونه به حسابش مشکل ساز میشه چون این کارت های اعتباری یک نوع گیفت کارت هستند که اسمش روی خودش هست و قابل شارژ مجدد نیستند...

بله کاملا درست میفرمایید. منم بابت هزینه ویزا این روش رو گفتم.
    اصلا فرم 1440 ربطی به پرداخت هزینه بیمه نداره

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

سلام
    من اگه گیفت کارت بخوام بخرم به نظرتون چند دلار امریکا باشه؟ من حساب کردم برای 550 +10 دلار استرالیا میشه معادل 440 دلار امریکا. اون 10 تارو گذاشتم واسه هزینه هایی که معلوم نیست از کجا کم میشه. به نظرتون کافیه؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

otanazi

شما که با گیفت کارت پرداخت کردین امکان داره بگین ادرس و شماره تماس خودتون تو ایران رو گذاشتین؟ ایا به اسم خودتون صادر شده کارت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan-Information Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    مشکلی پیش نیومد و خیلی سریع پول رو از کارت (ویزاکارت مجازی) کسر کردن.
    سلام دوست عزیز،

ببخشید مزاحمتون می شم، من پذیرش یکی از دانشگاه های استرالیا رو واسه مقطع دکتری دارم، و می خوام واسه ویزای تحصیلی 574 اقدام کنم، چند تا سئوال داشتم که می خواستم ازتون بپرسم، ممنون می شم راهنمایی ام کنید:

1- یکی این که می خواستم بپرسم شما برای پرداخت هزینه ویزای استرالیا از کدوم سایت کارت اعتباری خریدین؟ منم مثل بقیه دوستان برای پرداخت هزینه درخواست ویزا مشکل دارم، می خواستم پرس و جو کنم و از سایتی بخرم که مطمئن باشم کارم راه می افته، دیدم شما تو سایت نوشتین شما هم با کارت اعتباری مجازی همین سایت ها پرداخت کردین و مشکلی نبوده.
    2- سئوال دومم در مورد فرم 1440 هستش، که شامل اطلاعات پرداخت درخواست کننده می شه. من گیج شدم آخه همین اطلاعات تو فرم 157a هم هست. تو سایت سفارت استرالیا در تهران که نوشته باید اول با استفاده از تکمیل فرم 1440 و ارسال اون به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت رو انجام بدین و رسید رو دریافت کنین، بعد با اون رسید اپلیکیشنتون رو بفرستین سفارت استرالیا در تهران! بعضیا از طرف دیگه همون اطلاعات پرداخت فرم 157a رو پر کردن و فرستادن مدارکشونو تا اون ها خودشون از حساب کسر کنن، بدون این که پرداختی از قبل انجام داده باشن، می خواستم بپرسم شما کدوم کار رو انجام دادین؟

بسیار متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara456 نمایش پست ها
    فرم اسکن شده مورد قبوله و نیازی به امضای اصل نیس. من هم همینجوری فرستادم (مشخصات ویزا کارت رو صاحب کارت در صفحه 25 فرم 157Aپر و امضا کرد و برام ایمیل کرد و من فقط پرینتشو به جای صفحه 25 فرم 157A گذاشتم) و سفارت پول رو برداشت کرد.
    سلام، ببخشید من گیچ شدم الان، پس فرم 1440 واسه چیه؟ تو سایت سفارت استرالیا در تهران نوشته که اول باید با استفاده از فرم 1440 پرداخت رو انجام بدین، و رسیدش رو از اداره مهاجرت استرالیا دریافت کنین، بعد اپلیکیشنتون رو به همراه اون رسید لاج کنین! یعنی می شه اصلا" فرم 1440 رو پر نکرد، و اپلیکیشن رو بدون رسید پرداخت لاج کرد، تا اون موقع که فرم 157a رو دارن بررسی می کنم، از روی اطلاعات پرداخت صفحه 25 خودشون پول رو برداشت کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    سلام
    من اگه گیفت کارت بخوام بخرم به نظرتون چند دلار امریکا باشه؟ من حساب کردم برای 550 +10 دلار استرالیا میشه معادل 440 دلار امریکا. اون 10 تارو گذاشتم واسه هزینه هایی که معلوم نیست از کجا کم میشه. به نظرتون کافیه؟
    تا اونجایی که من حساب کردم، باید بیش از 500 دلار داشته باشین! 550 * 1.08 * 0.85 = 504.9. 8 درصد کارمزد پرداخت از طریق کارت اعتباری، و اون 85 درصد هم نرخ تبدیل ارز آمریکا به ارز استرالیاست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadz نمایش پست ها
    تا اونجایی که من حساب کردم، باید بیش از 500 دلار داشته باشین! 550 * 1.08 * 0.85 = 504.9. 8 درصد کارمزد پرداخت از طریق کارت اعتباری، و اون 85 درصد هم نرخ تبدیل ارز آمریکا به ارز استرالیاست.
    البته ببخشید اشتباه حساب کردم. 550 دلار استرالیا * 1.08 بابت سرچارج که تو سایت سفارت نوشته می شه: 594 دلار استرالیا. چون ارز این کارت ها به دلار استرالیا هست، بابت تبدیلش 4 درصد هم اضافی چارج می کنن که می شه: 617.76 دلار استرالیا. حالا با استفاده از سایت xe.com اگه دلار استرالیا رو تبدیل کنیم به دلار آمریکا، باید حدودا در 0.8 ضربش کنیم که می شه 494.208 دلار آمریکا. البته چون ضریب 0.8 ممکنه تغییر کنه، به نظر من بهتره 550 دلاریشو بگیرید، و ریسک نکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)