صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بله من روش ارزون تری سراغ دارم اما تبلیغ چون نمیشه انجام داد.. نمیتونم خدمت شما عرض کنم و باید به قوانین سایت احترام بگذارم...
    شما اگه روشی داری اطلاع بده فکر نمیکنم کمک به دیگران تیلیغ حساب بشه !

Junior Member

سلام
    از اطلاعات خوبتون سپاسگزارم. من زمانی که تبدیل نرخ ها رو نگاه میکردم برای تهیه ویزاکارت متوجه شدم که هزینه ای که برای تهیه ویزا کارت به دلاراسترالیا تهیه میکنیم (به ریال) بیشتر ازهزینه ای است که برای تهیه ویزا کارت به دلار امریکا تهیه می کنیم. شما در این پست معادل دلار مورد نیاز رو تقریبا415 نوشته اید. میخواستم تاریخ پرداخت هزینه رو بدونم تا بتونم برآورد بهتری برایشارژ کارتم به دلار امریکا داشته باشم.
    سپاس گزارم

[QUOT=farhadz;2075483]سلام به همگی،

اجازه بدید یه چند نکته که برام مبهم بود، و به پاسخشون رسیدم رو خدمتتون عرض کنم تا دوستانی که مثل من این مساله براشون سئواله، از نگرانی در بیان:
    اولا" در مورد هزینه ویزا. من خودم از یکی از این شرکت های مشهور که کارت هدیه ویزا می فروشن، کارت خریدم و باهاش هزینه ویزا رو پرداخت کردم. خودم خیلی نگران بودم که نکنه با این کارت ها نشه، ولی خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد، و یه روزه پول رو کسر کردن، و رسید رو برام ایمیل کردن.
    ثانیا" در مورد هزینه ویزا. ویزایی که من می خوام درخواست بدم، ویزای 574 هستش که هزینه ویزا واسش 550 دلار استرالیاست. نکته ای که تو اینجا دیدم دوستان اشتباه کردن و من هم به اشتباه افتادم، در مورد اون Credit Card Surcharge هستش. دقت کنین که این هزینه اضافی 1.08 درصد هستش نه 8 درصد! واسه من واسه 550 دلار این هزینه Surcharge شد 5.94 دلار که می شه در واقع 550 * 0.0108! از من کلا" 555.94 دلار استرالیا کسر کردن، که صورت حساب کارتم رو که چک کردم شده 414.33 دلار آمریکا. من خودم کارتی که گرفتم 520 دلار گفتم واسم بزنن، یعنی 100 دلار موند رو دستم! گفتم حواستون باشه که مثل من خیلی اضافی شارژ نزنین!
    ثالثا" در مورد فرم 1440 و مبلغی که باید رو این فرم وارد کنین. دقت کنید که اگه مثلا" مثل من می خواین واسه 574 اقدام کنین، تو این فرم هم مبلغی که تو صفحه اوله، و هم مبلغ صفحه دوم رو باید همون 550 دلار بزنین، و هزینه Surcharge رو خودشون می دونن، و نباید شما اینجا این مبلغ حساب کنین! مثلا" من اول می خواستم به جای 550 بزنم 594 که در واقع می شد 550* 1.08، که اون Surcharge رو که اشتباها" فکر می کردم 8 درصد بود، که 1.08 درصد بود نه 8 درصد رو هم خودم اضافه کرده بودم، ولی به توصیه دوستان همون 550 زدم منم! به این قسمت فرم دقت کنین، من دقت نکرده بودم:
    As the cardholder I acknowledge and accept that a credit card surcharge
    may apply to the transaction. By signing this form, I am authorising the
    department to deduct the correct Visa Application Charge if I have
    entered the incorrect amount.
    اینجا تلویحا می گه که شما با اون Surcharge کاریتون نباشه، ما خودمون بلدیم چیکار کنیم! [/QUOTE]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan-Information Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra5364 نمایش پست ها
    سلام
    از اطلاعات خوبتون سپاسگزارم. من زمانی که تبدیل نرخ ها رو نگاه میکردم برای تهیه ویزاکارت متوجه شدم که هزینه ای که برای تهیه ویزا کارت به دلاراسترالیا تهیه میکنیم (به ریال) بیشتر ازهزینه ای است که برای تهیه ویزا کارت به دلار امریکا تهیه می کنیم. شما در این پست معادل دلار مورد نیاز رو تقریبا415 نوشته اید. میخواستم تاریخ پرداخت هزینه رو بدونم تا بتونم برآورد بهتری برایشارژ کارتم به دلار امریکا داشته باشم.
    سپاس گزارم

[QUOT=farhadz;2075483]سلام به همگی،

اجازه بدید یه چند نکته که برام مبهم بود، و به پاسخشون رسیدم رو خدمتتون عرض کنم تا دوستانی که مثل من این مساله براشون سئواله، از نگرانی در بیان:
    اولا" در مورد هزینه ویزا. من خودم از یکی از این شرکت های مشهور که کارت هدیه ویزا می فروشن، کارت خریدم و باهاش هزینه ویزا رو پرداخت کردم. خودم خیلی نگران بودم که نکنه با این کارت ها نشه، ولی خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد، و یه روزه پول رو کسر کردن، و رسید رو برام ایمیل کردن.
    ثانیا" در مورد هزینه ویزا. ویزایی که من می خوام درخواست بدم، ویزای 574 هستش که هزینه ویزا واسش 550 دلار استرالیاست. نکته ای که تو اینجا دیدم دوستان اشتباه کردن و من هم به اشتباه افتادم، در مورد اون Credit Card Surcharge هستش. دقت کنین که این هزینه اضافی 1.08 درصد هستش نه 8 درصد! واسه من واسه 550 دلار این هزینه Surcharge شد 5.94 دلار که می شه در واقع 550 * 0.0108! از من کلا" 555.94 دلار استرالیا کسر کردن، که صورت حساب کارتم رو که چک کردم شده 414.33 دلار آمریکا. من خودم کارتی که گرفتم 520 دلار گفتم واسم بزنن، یعنی 100 دلار موند رو دستم! گفتم حواستون باشه که مثل من خیلی اضافی شارژ نزنین!
    ثالثا" در مورد فرم 1440 و مبلغی که باید رو این فرم وارد کنین. دقت کنید که اگه مثلا" مثل من می خواین واسه 574 اقدام کنین، تو این فرم هم مبلغی که تو صفحه اوله، و هم مبلغ صفحه دوم رو باید همون 550 دلار بزنین، و هزینه Surcharge رو خودشون می دونن، و نباید شما اینجا این مبلغ حساب کنین! مثلا" من اول می خواستم به جای 550 بزنم 594 که در واقع می شد 550* 1.08، که اون Surcharge رو که اشتباها" فکر می کردم 8 درصد بود، که 1.08 درصد بود نه 8 درصد رو هم خودم اضافه کرده بودم، ولی به توصیه دوستان همون 550 زدم منم! به این قسمت فرم دقت کنین، من دقت نکرده بودم:
    As the cardholder I acknowledge and accept that a credit card surcharge
    may apply to the transaction. By signing this form, I am authorising the
    department to deduct the correct Visa Application Charge if I have
    entered the incorrect amount.
    اینجا تلویحا می گه که شما با اون Surcharge کاریتون نباشه، ما خودمون بلدیم چیکار کنیم!
    [/QUOTE]

سلام،
    من دقیقا" در تاریخ 26.08.2015 پرداخت رو انجام دادم. البته فکر نمی کنم نوسان ارز خیلی زیاد باشه از اون تاریخ. در هر صورت فکر نمی کنم بیشتر از 450 دلار آمریکا نیاز داشته باشید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام

از پاسخ شما سپاسگزارم. شما در پرداخت هزینه ویزا در فرم 1440 هزینهرا به دلار استرالیا یعنی 550 دلار نوشتید ولی ویزا کارت را با دلار امریکا پرکردید و شد 415 دلار امریکا؟

برای تهیه ویزا کارت از کدام شرکت استفاده کردید؟ این برای من مهمه کههزینه ها پایین بیاد.

راستی برای بیمه از کدام شرکت استفاده نمودید؟

اگر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan-Information Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra5364 نمایش پست ها
    سلام

از پاسخ شما سپاسگزارم. شما در پرداخت هزینه ویزا در فرم 1440 هزینهرا به دلار استرالیا یعنی 550 دلار نوشتید ولی ویزا کارت را با دلار امریکا پرکردید و شد 415 دلار امریکا؟

برای تهیه ویزا کارت از کدام شرکت استفاده کردید؟ این برای من مهمه کههزینه ها پایین بیاد.

راستی برای بیمه از کدام شرکت استفاده نمودید؟

اگر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم.
    بله شما تو فرم 1440 همون 550 دلار استرالیا رو وارد می کنین. با این حال ویزا کارت ها به دلار آمریکا صادر می شه، ولی مشکلی نیست چون سازمان مهاجرات استرالیا خودشون معادل دلار استرالیا رو از کارتتون کسر می کنن، و اصلا نگران این که ویزا کارت به دلار آمریکاست نباشین.
    البته همانطور که تو پست بالا اشاره کردم، من اون هزینه Surcharge رو اشتباها" 8 درصد فکر می کردم، در حالی که 1.08 درصد بود که می شد حدودا" 6 دلار استرالیا. به همین خاطر 520 دلار آمریکا شارژ کرده بودم، که حدود 100 دلار آمریکا واسم اضافی موند. فکر می کنم شما نهایتش 450 دلار آمریکا شارژ کنین، کافی باشه. البته حتما" قبل خرید از سایت xe.com نرخ تبدیل ارزها رو نگاه کنین.
    در مورد اسم شرکتی که ازش کارت رو خریدم، متاسفانه اینجا نمی شه اسم شرکت رو آورد، چون مغایر با قوانین سایته، اسم شرکت رو با پیام براتون می فرستم.
    در مورد بیمه، من پول بیمه رو مستقیما" به حساب دانشگاه وایز کردم، و اون ها خودشون بیمه رو برام خریدن از شرکت Allianz Global Assistance.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

دوستان لطفا راهنمایی کنید،

من امروز پول بررسی ویزا رو حواله کردم برا صرافی در استرالیا و ایمیل زدم بهش که پرداخت کنند. فقط سوالم اینه که باید صبر کنم رسید به من بده و همونو بزارم رو مدارک بفرستم سفارت یا باید باز فرم 1440 رو پر کنم و بفرستم payment@immi.gov..au ؟؟؟

با تشکر.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه دیگه شما فقط صبر کن تا پول ویزارو پرداخت کنه براتون طرف و رسید ویزارو که خودش دریافت کرد بفرسته براتون... فقط باید توی فرم مربوطه اسم 1441 اطلاعات لازم را پر کرده باشی که مشخصات شما توی رسید مورد نظر درج بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید،

من امروز پول بررسی ویزا رو حواله کردم برا صرافی در استرالیا و ایمیل زدم بهش که پرداخت کنند. فقط سوالم اینه که باید صبر کنم رسید به من بده و همونو بزارم رو مدارک بفرستم سفارت یا باید باز فرم 1440 رو پر کنم و بفرستم payment@immi.gov..au ؟؟؟

با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

تجربه خودم از پرداخت Visa application charge:
    به توصیه یکی از دوستان در همین فروم پول رو از طریق صرافی حواله کردم به حسابشون در یک بانک ایران و 40 دلار استرالیا هم کار مزد گرفتن که کل مبلغ برای ویزای 574 بنده شد: 550+40=590$ استرالیا که با توجه به نرخ دلار 2490 تومان در روز 5 نوامبر 2015 کل مبلغ پرداختی بنده شد: 1,469,100 تومان. امروز هم رسید پرداخت رو دریافت کردم (یعنی کمتر از یک روز کاری).

Junior Member

سلام. اگه کسی شرکت معتبری میشناسه برای خرید ویزاکارت لطفا خصوصی پیغام بده. هرچه زودتر بهتر.

با سلام . من میخوام واسه ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم . هیچ دوست و آشنایی هم تو استرالیا ندارم . میشه منو راهنمایی کنین که چه فرمی ( فکر کنم ۶۰۰ ) رو باید پر کنم و پرداخت هزینه بررسی پرونده من و همسرم چقد هست ؟؟ و چجوری باید پراخت کنم ؟؟ ممنون از لطف دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)