صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

سلام. ی سوال فوری دارم:
    میخوام با فرم 1440 هزینه ویزا رو پرداخت کنم. توی خود فرم نوشته بعد از تکمیل فرم به ادرس payment@immi.gov.au ایمیل کنین.
    توی سایت سفارت گفته به آدرس payment@border.gov.au. ایمیل کنین
    کدومش؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

توی فرم انجام شده و مشکلی نبوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام. ی سوال فوری دارم:
    میخوام با فرم 1440 هزینه ویزا رو پرداخت کنم. توی خود فرم نوشته بعد از تکمیل فرم به ادرس payment@immi.gov.au ایمیل کنین.
    کدومش؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام. ی سوال فوری دارم:
    کدومش؟؟؟؟
    They have changed their domain from immi.gov.au to border.gov.au since 1st July 2015.
    Former domain/email might still work, yet it's recommended to use the current one
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله ظاهرا یادشون رفته ایمیل داخل فرم را ابدیت کنند :
    بایستی به این ایمیل ارسال بشه فرم درخواست هزینه ویزا
    payment@border.gov.au

https://www.border.gov.au/Trav/Visa/...an-application

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    They have changed their domain from immi.gov.au to border.gov.au since 1st July 2015.
    Former domain/email might still work, yet it's recommended to use the current one

Junior Member

سلام
    آیا کسانی که بورسیه IPRS دارند هم باید هزینه ویزا پرداخت کنند؟
    در سایت سفارت نوشته شده کسانی که بورسیه دولت استرالیا را دارند نیاز به پرداخت نیست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

باید از دانشگاه و سفارت بپرسید دیده شده که سفارت گه گاه قبول نکرده... بیشتر وقت ها هم قبول کرده!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط homa2015 نمایش پست ها
    سلام
    در سایت سفارت نوشته شده کسانی که بورسیه دولت استرالیا را دارند نیاز به پرداخت نیست.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    باید از دانشگاه و سفارت بپرسید دیده شده که سفارت گه گاه قبول نکرده... بیشتر وقت ها هم قبول کرده!!!
    Just as Hamed mentioned, ask Embassy in Amman and if they confirmed this by email, print and enclose it in your application package.
    Even if they ask to pay, go for it and pay for now, but once you get enrolled, you can refund it (only "IPRS" awardees are eligible, not MIPRS or else)l
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    Just as Hamed mentioned, ask Embassy in Amman and if they confirmed this by email, print and enclose it in your application package.
    Even if they ask to pay, go for it and pay for now, but once you get enrolled, you can refund it (only "IPRS" awardees are eligible, not MIPRS or else)l
    Thanks, i have found the answer here:
    It is important to note that the IPRS does not cover the cost of the student visa application fee.

ApplyAbroad Veteran

Thanks, i have found the answer here:
    It is important to note that the IPRS does not cover the cost of the student visa application fee.
    There are different resources on this!! I believe above suggestion is the best approach to take
    سابکلاس 574

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام
    برای ریفاند هزینه درخواست ویزا و هزینه بیمه من از کردیت کارت یک شرکت استفاده کردم... الان میخوام با توجه به اینکه بورس IPRS داریم هزینه های مربوطه که چند ماه قبل پرداخت کردم را Refund کنم...

نکته اینجاست که هزینه های مورد نظر از کردیت کارت این صرافی پرداخت شده و اینا نمیان که شماره کارت را بدن به من که توی فرم بنویسم!
    بهشون گفتم این را و گفتن شما بزن The original credit card is no longer Valid/ Active

مدیر این صرافی به من گفت این را بگو و بعدش شماره حساب صرافی را بدم که پول را واریز کنند در استرالیا و بعد من از صرافی بگیرم...

الان من به اینا این مورد را بگم به نظرتون قبول میکنند؟ چه راه کارید دارید شما دوستان؟ من حدس میزنم که کردیت کارت اینا اکسپایر نشده و شایدم از حساب دیگه ای استفاده میکنند و این کارت را دیگه کاری ندارن باش.... !!

اقا آرمین و اقا وحید عزیز لطفا راهنمایی کنید... و اگر کس دیگه ای هست که کامل و دقیق در جریانه این داستان ریفاند هزینه بیمه و هزینه درخواست ویزا هست...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)