صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

سلام برای پرداخت هزینه ویزا 574 من اطلاعات کارت یکی از اقوامو همراه با امضاشون تو صفحه 25 فرم 157a وارد کردم و بعد مدارکرو واسه سفارت فرستادم. میخواستم بدونم این روش درسته یا خودمون باید پرداخت کنیم و رسید رو بفرستیم. ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Teimouri نمایش پست ها
    سلام برای پرداخت هزینه ویزا 574 من اطلاعات کارت یکی از اقوامو همراه با امضاشون تو صفحه 25 فرم 157a وارد کردم و بعد مدارکرو واسه سفارت فرستادم. میخواستم بدونم این روش درسته یا خودمون باید پرداخت کنیم و رسید رو بفرستیم. ممنون
    مشکلی نیست

Junior Member

دوستان، برای پرداخت هزینه ویزا توی شیراز کجا رو پیشنهاد میکنید؟ صرافی میشناسید این کارو انجام بده؟

Junior Member

سلام
    اگر یکی از دوستانم در سیدنی بخواد مبلغ 535 دلار ویزا رو پرداخت کنه، میتونه مستقیم بره اداره مهاجرت و این کار رو انجام بده؟ در اینصورت همونجا بهش رسید رو میدن؟ یا طول میکشه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shbgpr نمایش پست ها
    سلام
    اگر یکی از دوستانم در سیدنی بخواد مبلغ 535 دلار ویزا رو پرداخت کنه، میتونه مستقیم بره اداره مهاجرت و این کار رو انجام بده؟ در اینصورت همونجا بهش رسید رو میدن؟ یا طول میکشه؟؟
    سلام
    بله میتونن (البته بدون مراجعه هم میشه)
    فقط مشخصات کامل خودتون رو هم باید بهشون بدید
    موفق باشید
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

یک سوال فوری دارم ممنون میشم اگه سریع جواب بدن دوستان.
    برای پرداخت هزینه ویزای سابکلاس 574 با ویزا کارت یک ضریب 1.08 به 535 دلار اضافه میشه و مبلغ کل پرداختی 578 دلار میشه. من یک گیفت کارت ویزا دارم که توش 500 دلار "آمریکا" موجودی داره. می خواستم بدونم آیا این ویزا کارت میتونه کل هزینه ویزا رو پوشش بده؟ از طریق سایت xe.com که 578دلار استرالیا رو تبدیل کنیم میشه 492 دلار آمریکا که کافی هستش. اما جالبه که خود سایت سفارت استرالیا که محاسبه می کنه بر اساس نرخ دلار آمریکا مبلغ 535 دلار استرالیا برابر با 525 دلار آمریکا میشه. من الان نمی دونم میتونم از ویزا کارت خودم استفاده کنم یا باید یک کارت با موجودی بیشتر تهیه کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jamali_behzad نمایش پست ها
    یک سوال فوری دارم ممنون میشم اگه سریع جواب بدن دوستان.
    برای پرداخت هزینه ویزای سابکلاس 574 با ویزا کارت یک ضریب 1.08 به 535 دلار اضافه میشه و مبلغ کل پرداختی 578 دلار میشه. من یک گیفت کارت ویزا دارم که توش 500 دلار "آمریکا" موجودی داره. می خواستم بدونم آیا این ویزا کارت میتونه کل هزینه ویزا رو پوشش بده؟ از طریق سایت xe.com که 578دلار استرالیا رو تبدیل کنیم میشه 492 دلار آمریکا که کافی هستش. اما جالبه که خود سایت سفارت استرالیا که محاسبه می کنه بر اساس نرخ دلار آمریکا مبلغ 535 دلار استرالیا برابر با 525 دلار آمریکا میشه. من الان نمی دونم میتونم از ویزا کارت خودم استفاده کنم یا باید یک کارت با موجودی بیشتر تهیه کنم؟
    طبیعیه اگر 500 دلار امریکا موجودی هست، نمیتونید 525 پرداخت کنید
    نرخی که سایت xe میده، نرخ مرجع تبدیل ارز های بین المللی هست که یه نرخی معادل میانگین خرید و فروشه اون ارز هاست
    یک مطلب دیگه: شما وقتی ارز پرداختی تون (AUD) با ارز کارتتون (USD) متفاوته، بانک ها کاربراشون رو حدود 4 درصد اضافی شارژ میکنن بابت تبدیل نوع ارز تحت نام: (International Transaction Fee)
    برای فرار از این کارمزد اضافی، توصیه ای که میتونم بهتون بکنم اینه که یا کردیت کارت با ارز دلار استرالیا تهیه کنید یا از دوستانتون در استرالیا بخواید اینکارو انجام بدن
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

فقط جهت اطلاع دوستان بگم یک کارمزد بانکی هم هنگام خریدن Gift card در نظر بگیرند و دقیقا 535 دلار استرالیا شارژ نکنید چون کارت قابل شارژ مجدد نیست و میمونه روی دست شما...
    If you pay for your visa application by credit card, a surcharge will apply. The current surcharge rates are

• Visa and MasterCard - 1.08%
    • American Express and JCB - 1.99%
    • Diners Club International - 2.91%

یعنی 535 را در مثلا 1.08 ضرب کنید و سپس در تقریبا 0.85 بسته به نوسان بازار http://www.xe.com/ ضرب کنید تا مقدار دلار به USD به دست بیاد ... الان میشه 492 دلار امریکا که من میخوام 500 دلار امریکا بگیرم برای هزینه ویزا....

اینم ایمیل مسول مربوطه.... خواستم بگم مشکلی وجود ندارده... شرکت هایی هم که این نوع کارت ها را میفروشند هستند در ایران ... و اگر کسی خواست بگه تا 2 تاشون را معرفی کنم که خودم کار کردم قبلا باهاشون..

Dear Client,

If you would like to make an overseas payment for a visa application lodged offshore, please complete the attached 1440 form and return to: payment@immi.gov.au

Please refer to the visa pricing table for fees: http://www.immi.gov.au/Help/Pages/fe...table0314.aspx

Once the payment is processed, the receipt will be returned to you via email. The receipt is then to be included with the Overseas application when lodging.

Kind regards,

خیلی ممنون از پاسختون. من به ترتیبی که دوستان توصیه کردن عمل کردم. یعنی نرخ 1.08 رو به 535 دلار استرالیا ضرب کردم و در سایت xe.com تبدیل به دلار امریکا کردم. نتیجه شده بود 492 دلار امریکا (بر اساس نرخ دو روز قبل). نهایتا بعد از ارسال مدارک به سفارت امروز دیدم که از گیفت کارت من 475 دلار کم کردن و در نتیجه فکر می کنم مساله پرداخت هزینه ویزا حل شده باشه (چون هنوز فایل نامبر ندادن نمی تونم با قطعیت بگم). فقط این نکته رو باید مد نظر داشت که نرخ برابری ارزها به شدت قابل تغییر هستش و بنابراین اگر با گیفت کارت می خواین اقدام کنین 550 دلار شارژ کتید. مثل من ریسک نکنید که دو روز استرسشو بکشید.
    در ضمن اون هزینه تقریبی که خود محاسبه گر سایت سفارت استرالیا داره خیلی خیلی تقریبی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sari University / Water Structures Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    فقط جهت اطلاع دوستان بگم یک کارمزد بانکی هم هنگام خریدن Gift card در نظر بگیرند و دقیقا 535 دلار استرالیا شارژ نکنید چون کارت قابل شارژ مجدد نیست و میمونه روی دست شما...
    If you pay for your visa application by credit card, a surcharge will apply. The current surcharge rates are

• Visa and MasterCard - 1.08%
    • American Express and JCB - 1.99%
    • Diners Club International - 2.91%

یعنی 535 را در مثلا 1.08 ضرب کنید و سپس در تقریبا 0.85 بسته به نوسان بازار http://www.xe.com/ ضرب کنید تا مقدار دلار به USD به دست بیاد ... الان میشه 492 دلار امریکا که من میخوام 500 دلار امریکا بگیرم برای هزینه ویزا....

اینم ایمیل مسول مربوطه.... خواستم بگم مشکلی وجود ندارده... شرکت هایی هم که این نوع کارت ها را میفروشند هستند در ایران ... و اگر کسی خواست بگه تا 2 تاشون را معرفی کنم که خودم کار کردم قبلا باهاشون..

Dear Client,

If you would like to make an overseas payment for a visa application lodged offshore, please complete the attached 1440 form and return to: payment@immi.gov.au

Please refer to the visa pricing table for fees: http://www.immi.gov.au/Help/Pages/fe...table0314.aspx

Once the payment is processed, the receipt will be returned to you via email. The receipt is then to be included with the Overseas application when lodging.

Kind regards,
    سلام دوست عزیز
    میشه لطف بفرمایید و بگید از کجا و به چه طریقی میشه این Gift Card رو تهیه کرد. لطفا هرآنچه فکر می کنید میتونه به من کمک کنه رو هم ذکر بفرمایید سپاس گزارم.
    روزتون خوش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)