صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 184

موضوع: پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه ویزا (Visa application charge)

سلام
    من برای 476 آنلاین اپلای کردم وجه شم از طریق یکی ازین شرکتا از توی immiaccount با دبیت کارت شون واریز کردم بعدش هم یه ایمیل خودکار از سایت اداره مهاجرت برام اومد مبنی بر اینکه ما اطلاعات شمارو دریافت کردیم. کسی اطلاع داره که باید فرم 1440 رو هم پر کنم یا نیازی نیست. تو immiaccount ام هم وضعیت اپلیکیشن مو in progress زده.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    منم سوالم این نبود که مثلا از کجا میشه گرفت یا با سرچ میشه پیدا کرد که! سوالم این بود که پروسه چطور انجام شده مثلا فرم اضافه پر کردن یا بعدش پول کسر شده و مشکلی بوده یا نه! هرچند من دیگه فردا می فرستم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
    مشکلی پیش نیومد و خیلی سریع پول رو از کارت (ویزاکارت مجازی) کسر کردن.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

سلام و امیدوارم حالتون خوب باشه
    اگه امکانش باشه میخواستم بنده رو در رابطه با پرداخت این ویزا راهنمایی کنید....
    گویا بایستی اطلاعات visacard یا mastercard رو توی همون فرم 157A وارد کنیم..
    جدیدا یه جایی تو همون فرمه قرار دادن... من میتونم ایران visacard و mastercard بخرم ولی
    مبلغ این کارت ها به دلار آمریکاست نه استرالیا... مشکلی از این بابت وجود نداره بنظرتون؟؟
    راسش این شرکتی که من میخوام بگیرم هفت درصد سهم خودش رو میگیره بعلاوه 15 دلار قیمت ویزا کارت.. ممنون
    میشم اگه جایی دیگه رو معرفی کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

بچه ها این سوال من فوریه!!
    یکی تو استرالیا میخواد برای من هزینه بررسی مدارک واسه ویزا رو پرداخت کنه. حالا آیا این حضوری بره DIAC یا با کردیت کارتش پرداخت کنه؟
    اگه بخواد به ِDIAC پرداخت کنه چیکار باید بکنه دقیقا؟
    بعد اگه با کردیت باشه به چه شماره حسابی؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    بچه ها این سوال من فوریه!!
    یکی تو استرالیا میخواد برای من هزینه بررسی مدارک واسه ویزا رو پرداخت کنه. حالا آیا این حضوری بره DIAC یا با کردیت کارتش پرداخت کنه؟
    اگه بخواد به ِDIAC پرداخت کنه چیکار باید بکنه دقیقا؟
    بعد اگه با کردیت باشه به چه شماره حسابی؟؟
    باید فرم 1440 رو پر کنند و ایمیل کنند به این آدرس payment@immi.gov.au
    اداره مهاجرت هزینه ویزا رو از حسابشون کم میکنه و یک رسید میفرسته برای دوستتون که باید بفرسته برای شما و شما هم همراه مدارکتون بفرستین سفارت.

Junior Member

سلام
    دوتا سوال دارم:
    اول اینکه اردن پرداخت از طریق کارت اعتباری رو قبول میکنه؟(توی فرم نوشته بپرسید و من نتونستم تماس بگیرم) ینی اگه مشخصات نوشته بشه توی فرم 157A کافیه و خودشون پول رو کسر میکنن؟
    سوال دوم اینه که من به صاحب کارت دسترسی ندارم، اگه فرم رو امضا کنه و بعد اسکن شدش رو برای من ایمیل کنه تا پست کنم سفارت قبوله یا حتمن باید امضای خودکاری! رو فرم باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Macquarie

نقل قول نوشته اصلی توسط siramir39 نمایش پست ها
    سلام
    دوتا سوال دارم:
    اول اینکه اردن پرداخت از طریق کارت اعتباری رو قبول میکنه؟(توی فرم نوشته بپرسید و من نتونستم تماس بگیرم) ینی اگه مشخصات نوشته بشه توی فرم 157A کافیه و خودشون پول رو کسر میکنن؟
    سوال دوم اینه که من به صاحب کارت دسترسی ندارم، اگه فرم رو امضا کنه و بعد اسکن شدش رو برای من ایمیل کنه تا پست کنم سفارت قبوله یا حتمن باید امضای خودکاری! رو فرم باشه؟
    فرم اسکن شده مورد قبوله و نیازی به امضای اصل نیس. من هم همینجوری فرستادم (مشخصات ویزا کارت رو صاحب کارت در صفحه 25 فرم 157Aپر و امضا کرد و برام ایمیل کرد و من فقط پرینتشو به جای صفحه 25 فرم 157A گذاشتم) و سفارت پول رو برداشت کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Macquarie

نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    سلام و امیدوارم حالتون خوب باشه
    اگه امکانش باشه میخواستم بنده رو در رابطه با پرداخت این ویزا راهنمایی کنید....
    گویا بایستی اطلاعات visacard یا mastercard رو توی همون فرم 157A وارد کنیم..
    جدیدا یه جایی تو همون فرمه قرار دادن... من میتونم ایران visacard و mastercard بخرم ولی
    مبلغ این کارت ها به دلار آمریکاست نه استرالیا... مشکلی از این بابت وجود نداره بنظرتون؟؟
    راسش این شرکتی که من میخوام بگیرم هفت درصد سهم خودش رو میگیره بعلاوه 15 دلار قیمت ویزا کارت.. ممنون
    میشم اگه جایی دیگه رو معرفی کنید...
    فکر نمیکنم از بابت اینکه کارت ها به دلار آمریکاس مشکلی پیش بیاد. من از یک شرکت داخلی یک visa card خریدم و میخواستم پول یک ژورنال رو به یورو پرداخت کنم: فقط باید علاوه بر 15$ هزینه خود کارت و 7% سهم خود شرکت، 4% یا 5% (درصد دقیقش رو با شرکت فروشنده کارت تماس بگیرین بهتون میگن) کارتتون رو بیشتر از مبلغی که میخواین شارژ کنید و این 4% یا 5% به عنوان نرخ تبدیل $ به ارزهای دیگه در نظر گرفته میشه. من این کار رو کردم و ژورنال هم به راحتی مبلغ مورد نظر را به یورو از کارت برداشت کرد و مشکلی پیش نیومد.

سلام به دوستان

ممنون میشم اگه درباره این مساله ای که میگم راهنمایی کنید:
    یه دوستی می خواد هزینه درخواست ویزام رو برام توی استرالیا بپردازه. سفارت استرالیا توی اردن(توی سایتشون) اعلام کردن که میشه برای یکی مثل من که بیرون استرالیام، در داخل استرالیا پرداخت صورت بگیره و لینک میده به سایتی وابسته به سفارت استرالیا که اونجا عنوان میشه برای افرادی که می خواهند در خارج استرالیا برای ویزا اقدام کنند ولی اپلیکیشن وفی رو در استرالیا بپردازند، روشهای موجوذ همانهایی هستند که برای افرادی که داخل خود استرالیا برای ویزا اقدام میکنند فراهم است که از جمله اینها، استفاده از دبیت کارت می باشد. از طرفی در فرم 1440 مشخصا عنوان شده که کسانی که بیرون استرالیا هستند نمی توانند از دبیت کارت برای پرداخت استفاده کنند. این تناقض رو چطور باید فهمید؟

ببخشید طولانی شد. پستای قبلی رو هم خوندم ولی هنوز جواب نگرفتم. ممنون میشم کسی که وارده کمک کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام دوستان
    آیا برای پرداخت ویزای توریستی میشه از اینجا اقدام کرد؟؟ یا حتما باید توی استرالیا و توی یکی از مراکز DIBP پرداخت بشه؟؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)