صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

سلام دوستان من حدود سه ساله به کانادا اومدم و ساکن تورنتو هستم. قبل از اومدنم خیلی استرس محل زندگی و اینکه چجوری خونه پیدا کنم رو داشتم تا اینکه یکی از دوستان اقای ایجنتی رو بمن معرفی کرد که خیلی با انصاف و دلسوز بودن و بهمون خیلی کمک کردن تا جایی که ما تا به امروز دوبار خونه از طریق ایشون اجاره کردیم و جدیدا هم بهمون کمک کردن تا خونه خریدیم. امروز بعد از مدتها این جا سر زدم و تصمیم کرفتم تجربه ام رو با هاتون به اشتراک بزارم . حالا اگه از دوستان کسی نیاز به کمک تو این زمینه داشت میتونم تو خصوصی شماره اون اقا رو بهشون بدم . البته با اجازه ادمین محترم

Junior Member

سلام من هم یه مدت کوتاهی همراه خانواده اومدم و نیاز به یک مشاور صادق جهت اجاره و بعدا خرید خانه دارم.ممنون میشم رد خصوصی به بنده اطاعات بیشتر بدین .تشکر

Senior Member fanta آواتار ها

سلام، من به همراه خانواده میخوایم برای حدود یک هفته سفر کنیم به تورنتو. کجا رو برای هتل گرفتن پیشنهاد میکنید که هم به جاذبه های توریستی نزدیک باشه و هم به رستورانهای خوب ایرانی؟ ممنون
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام، من به همراه خانواده میخوایم برای حدود یک هفته سفر کنیم به تورنتو. کجا رو برای هتل گرفتن پیشنهاد میکنید که هم به جاذبه های توریستی نزدیک باشه و هم به رستورانهای خوب ایرانی؟ ممنون
    سلام. تورنتو به آن شکل جاذبه توریستی نداره و تمام بضاعتش از این حیث در محدوده داون تاون متمرکز شده. رستوران ایرانی خوب در داون تاون هم هست اما بیشتر به سلیقه غربی سرویس می دن. رستورانهای بهتر ایرانی را بالاتر در نورث یورک و ریچموندهیل پیدا خواهید کرد. قیمت هتل و airbnb در داون تاون بسیار بالاتر هست. شاید یکجا در بین راه یا نزدیک به نورث یورک airbnb بگیرید و با مترو می توانید همه جای داون تاون را ببینید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام. تورنتو به آن شکل جاذبه توریستی نداره و تمام بضاعتش از این حیث در محدوده داون تاون متمرکز شده. رستوران ایرانی خوب در داون تاون هم هست اما بیشتر به سلیقه غربی سرویس می دن. رستورانهای بهتر ایرانی را بالاتر در نورث یورک و ریچموندهیل پیدا خواهید کرد. قیمت هتل و airbnb در داون تاون بسیار بالاتر هست. شاید یکجا در بین راه یا نزدیک به نورث یورک airbnb بگیرید و با مترو می توانید همه جای داون تاون را ببینید.
    ممنون. حقیقتش زیاد طرفدار airbnb نیستم. یک هتل پیدا کردم به آدرس زیر:
    7191 Yonge St #1201, Thornhill, ON L3T 0C4
    بنظر دسترسیش خوب میاد. ظاهرا یدونه انترپرایز هم نزدیکش هست که در بدترین حالت برای نیاگارا ازش ماشین کرایه میکنم، بنظرتون چطوره؟
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    ممنون. حقیقتش زیاد طرفدار airbnb نیستم. یک هتل پیدا کردم به آدرس زیر:
    7191 Yonge St #1201, Thornhill, ON L3T 0C4
    بنظر دسترسیش خوب میاد. ظاهرا یدونه انترپرایز هم نزدیکش هست که در بدترین حالت برای نیاگارا ازش ماشین کرایه میکنم، بنظرتون چطوره؟
    زدید به قلب منطقه و ساختمان ایرانی نشین انترپرایز روبروی این ساختمان داخل یک مجموعه نمایندگی ماشین است. دسترسی مستقیم به مترو نداره آنجا ولی فاصله زیادی هم با ایستگاه مرکزی یانگ/فینچ نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من رستورانهای زیر رو در تورنتو امتحان کردم و باید بگم که در حد این هستند که گرسنه نمونید
    شیشلیکس
    Persian palace
    شمال

نمیدونم شاید من بدسلیقه هستم اما باید بگم بجز ونکوور من تا الان رستوران خوب ایرانی که به من بچسبه ندیدم.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان کجای تورنتو میشه یک آپارتمان دو اتاق خوابه که
    ۱- دیش واشر و لاندری در داخل واحد داشته باشه گیر آورد
    ۲- نزدیک مترو باشه یه طوری باشه کا هم به Markham نزدیک باشه و هم با 30 bay street
    البته میدونم کا این دو محل کاملا مخالف جهت هم هستند. فرض کنید یکی رانندگی میکنه و اون یکی مترو سوار میشه
    ۳- به یک daycare مناسب هم نزدیک باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان کجای تورنتو میشه یک آپارتمان دو اتاق خوابه که
    ۱- دیش واشر و لاندری در داخل واحد داشته باشه گیر آورد
    ۲- نزدیک مترو باشه یه طوری باشه کا هم به Markham نزدیک باشه و هم با 30 bay street
    البته میدونم کا این دو محل کاملا مخالف جهت هم هستند. فرض کنید یکی رانندگی میکنه و اون یکی مترو سوار میشه
    ۳- به یک daycare مناسب هم نزدیک باشه
    سایت realator.ca رو امتحان کنید، شاید جواب بیشتر سئوالاتتون رو پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    سایت realator.ca رو امتحان کنید، شاید جواب بیشتر سئوالاتتون رو پیدا کنید.
    ممنون. مشکل من ابنه که با محله های تورنتو آشنا نیستم (از لحاظ امنیت). شاید دوستان نظری داشته باشند برای اجاره یک آپارتمان با شرایطی که ذکر کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)