صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    من رستورانهای زیر رو در تورنتو امتحان کردم و باید بگم که در حد این هستند که گرسنه نمونید
    شیشلیکس
    Persian palace
    شمال

نمیدونم شاید من بدسلیقه هستم اما باید بگم بجز ونکوور من تا الان رستوران خوب ایرانی که به من بچسبه ندیدم.
    سلیقتون بد نیست. اما خیلی خوب میدونین که چه خلق و خویی دارن اکثرا. خودم تو بازارم. ۹۹.۹۹۹ درصد کاسبا دنبال یه چیزن. بدترین محصول رو با بدترین کیفت به بالاترین قیمت به مشتری قالب کنن. شاید خودم چون تو این جو زندگی میکنم تحت تاثیر این رفتار قرار گرفتم. اما قول میدم اگه یه جای خوب مهاجرت کنم رفتارم تغییر میکنه. اما دوست و اشنا دارم المان اروپا استرالیا کانادا. ۹۹.۹۹۹ درصد ادما وقتی میرن اونور همین رویه رو ادامه میدن. سر همین قضیه تو یه کشور اروپایی دعوای حقوقی کردن.یکی از رستوران بغلی شکایت کرده بود چرا کیفیت غذاهات بالاست و پر و پیمون غذا میدی به مشتری. چون یه رستورانی قرمه سبزی رو پر ملات تر و با برنج بیشتر ولی قیمت کمتر سرو میکرد.به قول این دوستمون شاکی یه رستوراندار قدیمی بودش و هیچوقت سعی نکرده بود کیفیت رو بالا ببره. دو سه سال پیش با بیشتر شدن مهاجر تو این کشور اروپایی تو چند متریش یه اقای دیگه رستوران میزنه. غذای پرشین یا ایرانی رو با قیمت کمتر کیفیت بهتر و با همون روش پخت و مواد اصلی میده دست مشتری. کاسبی این قدیمیه خراب میشه. کاسبی جدیده بالا میگیره. قدیمیه شکایت میکنه. اخرش دادگاه میگه کیفیتو بالا ببر و چند هزار یورو هزینه دادگاهو از این ادم قدیمیه میگیرن. این قدیمیه حتی قرمه سبزیش بوی قرمه سبزی نمیداده. از این کنسروای اماده رو با لوبیا قاطی میکرده میداده دست مشتری. این قضیه رو یکی از دوستام تعریف میکرد ساکن اروپاس. به نظرم غذای ایرانی اگه پر و پیمون نباشه یه نوعی بی ادبی و توهینه. امیدوارم این خلق و خو از سرمون بیوفته.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnavabi نمایش پست ها
    سلیقتون بد نیست. اما خیلی خوب میدونین که چه خلق و خویی دارن اکثرا. خودم تو بازارم. ۹۹.۹۹۹ درصد کاسبا دنبال یه چیزن. بدترین محصول رو با بدترین کیفت به بالاترین قیمت به مشتری قالب کنن. شاید خودم چون تو این جو زندگی میکنم تحت تاثیر این رفتار قرار گرفتم. اما قول میدم اگه یه جای خوب مهاجرت کنم رفتارم تغییر میکنه. اما دوست و اشنا دارم المان اروپا استرالیا کانادا. ۹۹.۹۹۹ درصد ادما وقتی میرن اونور همین رویه رو ادامه میدن. سر همین قضیه تو یه کشور اروپایی دعوای حقوقی کردن.یکی از رستوران بغلی شکایت کرده بود چرا کیفیت غذاهات بالاست و پر و پیمون غذا میدی به مشتری. چون یه رستورانی قرمه سبزی رو پر ملات تر و با برنج بیشتر ولی قیمت کمتر سرو میکرد.به قول این دوستمون شاکی یه رستوراندار قدیمی بودش و هیچوقت سعی نکرده بود کیفیت رو بالا ببره. دو سه سال پیش با بیشتر شدن مهاجر تو این کشور اروپایی تو چند متریش یه اقای دیگه رستوران میزنه. غذای پرشین یا ایرانی رو با قیمت کمتر کیفیت بهتر و با همون روش پخت و مواد اصلی میده دست مشتری. کاسبی این قدیمیه خراب میشه. کاسبی جدیده بالا میگیره. قدیمیه شکایت میکنه. اخرش دادگاه میگه کیفیتو بالا ببر و چند هزار یورو هزینه دادگاهو از این ادم قدیمیه میگیرن. این قدیمیه حتی قرمه سبزیش بوی قرمه سبزی نمیداده. از این کنسروای اماده رو با لوبیا قاطی میکرده میداده دست مشتری. این قضیه رو یکی از دوستام تعریف میکرد ساکن اروپاس. به نظرم غذای ایرانی اگه پر و پیمون نباشه یه نوعی بی ادبی و توهینه. امیدوارم این خلق و خو از سرمون بیوفته.
    چنین چیزی نیست که در کشورهای با اقتصاد آزاد حداقل، کسی به صرف دادن محصول با کیفیت بهتر و قیمت کمتر از بیزینس دیگری شکایت کند. داستان طرح شده فاقد اعتبار واقعیت عینی است یا دوستتان اطلاعات کاملی در اختیارتان نگداشته است. این اصل رقابت در دنیای آزاد پدیرفته شده است، نمونه های بیشماری در دنیای واقعی دارد و نیازی به دادگاه رفتن ندارد. اینگونه بود هر روز شل و پتروکانادا بر سر عرضه یک نوع بنزین در سر بیشتر چهارراههای تمام شهرهای کانادا با قیمت متفاوت باید دادگاه بودند!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    چنین چیزی نیست که در کشورهای با اقتصاد آزاد حداقل، کسی به صرف دادن محصول با کیفیت بهتر و قیمت کمتر از بیزینس دیگری شکایت کند. داستان طرح شده فاقد اعتبار واقعیت عینی است یا دوستتان اطلاعات کاملی در اختیارتان نگداشته است. این اصل رقابت در دنیای آزاد پدیرفته شده است، نمونه های بیشماری در دنیای واقعی دارد و نیازی به دادگاه رفتن ندارد. اینگونه بود هر روز شل و پتروکانادا بر سر عرضه یک نوع بنزین در سر بیشتر چهارراههای تمام شهرهای کانادا با قیمت متفاوت باید دادگاه بودند!
    بله، اینجا دولت نظارتی بر قیمت نداره و رقابت و مشتری مداری هستش که باعث موفقیت صاحب مشاغل میشه. چند روز پیش یه دستگاه قهوه ساز رو از فروشگاهی خریدم که تخفیف داشت و بعدا دیدم تو یه وب سایت دیگه همون تخفیف رو گذاشتن به اضافه ی ۲۰ دلار واسه خود قهوه. با قسمت خدمات مشترکین فروشگاه اول تماس گرفتم و اونا هم به جای ۲۰ دلار قهوه پولش رو به حسابم برگردوندن. خیلی ها رو من دیدم که به اصلاح تقاضای Price Match می کنن و این طوری اون کالا رو ارزون تر می خرن. یا مثلا بعضی فروشگاه ها تضمین می کنن که اگه قیمت اون کالای خریداری شده تا یه مدت معلوم کمتر از قیمتی شد که شما خریداری کردین، تفاوت اون رو به حساب تون برگردونن. یه بار با برنامه گوشی غذایی خریدم و دو بار از حسابم کم شد. باهاشون که تماس گرفتم حسابی معذرت خواهی کردن و دو تا کوپن معادل اون فرستادن، یعنی یه دونه هم اضافه تر. به راحتی رقابت و مشتری مداری رو میشه اینجا دید. حالا یه بار من تهران بودم و قرار بود شب تو یه مسافرخونه بمونم. نیاز به اینترنت 3G داشتم و اطراف مسافرخونه بعضی جاهاش آنتن میداد و بعضی جاها آنتن نمیداد. ازشون پرسیدم که اتاق خالی دارن و گفتن آره. بعد بهشون گفتم من امشب نیاز به اینترنت دارم و میشه قبلش برم تو اتاق و چک کنم که آنتن میده یا نه و که در جواب گفت نه آقا اتاق نداریم ^^
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان، کسی میدونه چرا قیمت خونه ها در منطقه vaughan کمی ارزانتر از Richmond Hill هست. از لحاظ زندگی و خرید خانه کدام منطقه از GTA را پیشنهاد میکنید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

دوستان، کسی میدونه چرا قیمت خونه ها در منطقه vaughan کمی ارزانتر از Richmond Hill هست. از لحاظ زندگی و خرید خانه کدام منطقه از GTA را پیشنهاد میکنید؟
    اطراف خیابان یانگ و بی ویو معمولا گرانتریتن قیمت ها را دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اطراف خیابان یانگ و بی ویو معمولا گرانتریتن قیمت ها را دارند.
    در دو منطقه بالا که گفتم کدام محله ها رو توصیه نمی کنید؟ اینطوری دارم می پرسم چون میدونم کلا مناطق خوبی هستند

ApplyAbroad Guru

در دو منطقه بالا که گفتم کدام محله ها رو توصیه نمی کنید؟ اینطوری دارم می پرسم چون میدونم کلا مناطق خوبی هستند
    راستش من خودم نمی دانم. بستگی به پارامترهای موردنظرتان دارد ولی تا جایی که دیده ام اکثر ایرانی ها سعی می کنند در همین مناطق اقامت کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    راستش من خودم نمی دانم. بستگی به پارامترهای موردنظرتان دارد ولی تا جایی که دیده ام اکثر ایرانی ها سعی می کنند در همین مناطق اقامت کنند.
    بیشتر منطقه ای که دارای مدرسه خوب و محله امن باشد مد نظرم هست

Senior Member mehran23 آواتار ها

این امر دلایل مختلفی داره. البته همه مناطق وان ارزانتر از ریچموند هیل نیست. اینها دو شهر مختلف هستن با دو شهرداری مختلف. از نظر موقعیت جغرافیایی ریچموند هیل بدلیل نزدیکی بیشتر با یانگ و مراکز تجاری مربوطه معتبرتر هست، شهر قدیمی تریه و پرستیژ بالاتری داره عمدتا. بعضی خیابان های ریچموند هیل مثل گاردن و رزولت و کلا محدوده های وی سون و یانگ به سمت غرب دارای خونه های گرانقیمت حتی تا بالای هفت هشت میلیون دلار هست (محله ریچوال جنوبی). متقاضی خرید هم بحث دیگری است که در ریچموند هیل متنوع تر هست.

کجا میشه مبلمان خونه که جنس خوب و مدرن باشه خرید، مثلا ست اتاق خواب و ...؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)