صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تدریس ورود بهش مقداری سخته. دوره های تربیت معلم البته هست در کالج های مختلف برگزار می شه تا بتونید بعنوان یک مدرس ESL کار کنید.اگر لیسانس زبان دارید و به ترجمه علاقه مندید می تونید در امتحانات انجمن مترجمان اونتاریو شرکت کنید و پروانه ترجمه رسمی بگیرید. وضعیت کاریش نسبتا خوبه و به دلیل ماهیت عمدتا نقدی بودن کارشون مزایای خاص خودشو داره.
    ممنون دوست عزیز، به فرض که تونستم معلم بشم، از نظر حقوق چی؟ درآمد ثابت یا قابل قبولی داره؟ پس به نظر شما گرفتن پروانه ترجمه رسمی و کار کردن به عنوان مترجم راحتتر و پردرآمد تر از تدریسه؟ درسته؟

ApplyAbroad Superstar

تدریس و معلم شدن انواع مختلف داره. یک راهش همونه که خودتون فرمودید یعنی معلم ESL (زبان انگلیسی) بشید. برای تورنتو این سایت رو ببینید اطلاعات خوبی داره http://tesltoronto.org/careers. یک راه دیگه اش اینه که در آموزش و پرورش کار بگیرید و برای اونهم باید در دوره های مخصوص خودش شرکت کنید و تمام کردن دوره و ورود به کار دو سالی فکر می کنم زمان ببره و این رو هم توجه داشته باشید که استخدام در آموزش و پرورش بسیار محدوده. اما پروسه مترجم رسمی شدن سریع تر. در سایت http://www.atio.on.ca/ اطلاعات کامل هست. ثبت نام می کنید و در یکی از امتحاناتی که سالی چند بار برگزار می شه شرکت می کنید. در صورت موفقیت پروانه می گیرید. بعد دیگه درآمد ساختن از پروانه ترجمه به خودتون بستگی داره و اینکه چقدر بازاریابی کنید و کار بگیرید. هر کدوم از این راه ها رو که ادامه بدید به درآمد معقول منتهی خواهند شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، به فرض که تونستم معلم بشم، از نظر حقوق چی؟ درآمد ثابت یا قابل قبولی داره؟ پس به نظر شما گرفتن پروانه ترجمه رسمی و کار کردن به عنوان مترجم راحتتر و پردرآمد تر از تدریسه؟ درسته؟
    معلم شدن پروسه اش ساده نیست. وقتی معلم رسمی بشوید درآمدش مکفی است ولی مراحل طولانی دارد. برای معلمی مدرسه در انتاریو اول باید یک دوره bachelor of education یکساله بگذرانید و بعضویت کالج معلمان انتاریو در بیایید. بعد باید بگردید بعنوان معلم پارت تایم یا جانشین در یک بورد آموزشی مشغول بکار بشوید تا زمانی که در یکی از مدارس آن بورد موقعیت ثابت معلمی پیدا شود. استخدام دائمی بر اساس سابقه کار در بورد است در نتیجه ممکنست لازم باشد چند سال پارت تایم و قراردادی کار کنید تا موقعیت ثابتی پیدا شود.

برای دوره های esl و آموزش زبان به مهاجرین فکر میکنم مراحل ساده تری داشته باشد ولی احتمالا هم دست زیادتر است و هم درآمدش کمتر.

در حال حاضر وضعیت کاری معلمان خوب نیست چون در سالهای اخیر تعداد زیادی معلم از دانشگاهها فارغ التحصیل شده اند و منتظر استخدام هستند. بخصوص برای رشته زبان انگلیسی و نظیر آن که تعداد زیادی معلم وجود دارد. شاید در سالهای آینده که بتدریج معلمهای فعلی بازنشسته میشوند یک مقدار جا باز شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معلم شدن پروسه اش ساده نیست. وقتی معلم رسمی بشوید درآمدش مکفی است ولی مراحل طولانی دارد. برای معلمی مدرسه در انتاریو اول باید یک دوره bachelor of education یکساله بگذرانید و بعضویت کالج معلمان انتاریو در بیایید. بعد باید بگردید بعنوان معلم پارت تایم یا جانشین در یک بورد آموزشی مشغول بکار بشوید تا زمانی که در یکی از مدارس آن بورد موقعیت ثابت معلمی پیدا شود. استخدام دائمی بر اساس سابقه کار در بورد است در نتیجه ممکنست لازم باشد چند سال پارت تایم و قراردادی کار کنید تا موقعیت ثابتی پیدا شود.

برای دوره های esl و آموزش زبان به مهاجرین فکر میکنم مراحل ساده تری داشته باشد ولی احتمالا هم دست زیادتر است و هم درآمدش کمتر.

در حال حاضر وضعیت کاری معلمان خوب نیست چون در سالهای اخیر تعداد زیادی معلم از دانشگاهها فارغ التحصیل شده اند و منتظر استخدام هستند. بخصوص برای رشته زبان انگلیسی و نظیر آن که تعداد زیادی معلم وجود دارد. شاید در سالهای آینده که بتدریج معلمهای فعلی بازنشسته میشوند یک مقدار جا باز شود.
    ممنون از پاسخ کاملتون.
    ای بابا. اینطور که پیداست واسه من کار پیدا نمی شه!! دارم فکر می کنم اینجوری که سخته از عهده ی هزینه هام بربیام!! هر چی بیشتر می گذره، استرس منم بیشتر می شه!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون.
    ای بابا. اینطور که پیداست واسه من کار پیدا نمی شه!! دارم فکر می کنم اینجوری که سخته از عهده ی هزینه هام بربیام!! هر چی بیشتر می گذره، استرس منم بیشتر می شه!
    قرار نیست کار خودش پیدا بشه. باید بگردید، بازار کار و زمینه های مختلف را ارزیابی کنید و برنامه بریزید که چکار کنید. بنده و بقیه دوستان راههای مختلفی را پیشنهاد کردیم. انتخاب و جلو بردن هر کدام کار شماست.

Junior Member

سلام دوستان
    من 23 اوریل میام تورنتو و دنبال یک جا هستم برای موندن نزدیک دانشگاه یورک...از دوستان اگر کسی جایی را سراغ داشته باشه ممنون میشم کمکم کنه؟
    یا هر راهنامیی که در این زمینه داشته باشه خوشحال میشم بدونم؟

سلام دوستان
    آخرش ما نفهمیدیم به کسایی که کلاس زبان شرکت می کنند چقدر پول میدن. درضمن کسی آدرس کلاسها رو بلده؟ بریم همون حول و حوش خونه بگیریم. همه کلاسها از سپتامبر شروع میشه؟ تو رو خدا یکی جواب بده.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shivamohseni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آخرش ما نفهمیدیم به کسایی که کلاس زبان شرکت می کنند چقدر پول میدن. درضمن کسی آدرس کلاسها رو بلده؟ بریم همون حول و حوش خونه بگیریم. همه کلاسها از سپتامبر شروع میشه؟ تو رو خدا یکی جواب بده.
    سلام
    دوستانه خدمتتون میگم
    بعید میدونم اگه پولی هم بدهند بیشتر از هفته 100 دلار باشه و اون هم با شرکت در کلاسهای فول تایم و غیره..
    شما به عنوان نیروی متخصص مهاجرت میکنید و نه به عنوان پناهنده و غیره.. پس دنبال این نباشید کجا بهتون هفته ای 100 دلار صدقه! (ببخشید از این لغت استفاده میکنم) بهتون بدهند
    برنامتون رو برای یافتن کار قرار بدید و بگذارید ماها سرشون با دادن مالیات منت بگذاریم نه اونها با دادن این پولهای ناچیز و پر از منت!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shivamohseni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا جایی که بنده شنیدم در انتاریو برای شرکت در کلاس زبان پولی نمیدهند. دوستان دیگر لطفا اصلاح کنند اگر اینطور نیست.

ApplyAbroad Superstar

درسته. کلاس های LINC در اونتاریو چیزی پرداخت نمی کنن. برای شرکت در این کلاس ها باید شرایط زیر رو داشته باشید:

• a landed immigrant (not a Canadian citizen or visitor)
    • a convention refugee (not a refugee claimant)
    • 18 years of age or older

بعد تشریف می برید یکی از مراکزی که هست در امتحان تعیین سطح شرکت می کنید و بر اساس نتیجه در کلاس های زبان شرکت خواهید کرد.

تنها چیزی که به شما خواهند داد:

• Offer free child care while you attend classes
    • May provide transportation

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)