صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    درسته. کلاس های LINC در اونتاریو چیزی پرداخت نمی کنن. برای شرکت در این کلاس ها باید شرایط زیر رو داشته باشید:

• a landed immigrant (not a Canadian citizen or visitor)
    • a convention refugee (not a refugee claimant)
    • 18 years of age or older

بعد تشریف می برید یکی از مراکزی که هست در امتحان تعیین سطح شرکت می کنید و بر اساس نتیجه در کلاس های زبان شرکت خواهید کرد.

تنها چیزی که به شما خواهند داد:

• Offer free child care while you attend classes
    • May provide transportation

برای LINC که تو ریچموندهیل باید حداقل نه یا ده ماه منتظر باشین تا باهاتون تماس بگیرند در ضمن تقریبا FREE CHILD CARE هم ظرفیتش پر شده است.
    كد رشته :7241،

Member immigrantdr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانه خدمتتون میگم
    بعید میدونم اگه پولی هم بدهند بیشتر از هفته 100 دلار باشه و اون هم با شرکت در کلاسهای فول تایم و غیره..
    شما به عنوان نیروی متخصص مهاجرت میکنید و نه به عنوان پناهنده و غیره.. پس دنبال این نباشید کجا بهتون هفته ای 100 دلار صدقه! (ببخشید از این لغت استفاده میکنم) بهتون بدهند
    برنامتون رو برای یافتن کار قرار بدید و بگذارید ماها سرشون با دادن مالیات منت بگذاریم نه اونها با دادن این پولهای ناچیز و پر از منت!
    با سلام و عرض ادب و تبریک همه عزیزان.امیدوارم سال خوب و خوش و پر برکتی داشته باشید و همراه سلامتی و کامیابی باشد.این نوشته نه خطاب به شما دوست عزیز است و نه خطاب به دوستانی که شما در مقام پاسخ برایشان نوشتید.و فقط خواهشی دوستانه است .دوستان خواهش می کنم درحتی فضای مجازی رعایت احترام و اداب کلام را بنماییم و همدیگر را آزرده نکنیم و سطح حوصله خویش را بالاتر ببریم.در ضمن شاید یکی از مذموم ترین صفات اجتماعی آزار دهنده که همه ما از آن به نوعی در رنج بوده ویا هستیم قضاوت در مورد همدیگر در همه ابعاد است اینکه هرکسی با چه شرایطی و وضعیتی و با چه نیتی اقدام به مهاجرت نموده کاملا"شخصی و خصوصی است و فرد به فرد متفاوت است و هیچکدام از ما در مقامی نیستیم که بگوییم چه کسی واجد شرایط زندگی در اینجا یا آنجاست و حتی نمی توانیم بگوییم ایران بهتر است یا کاناداو این هم شخصی است و این که از مزایای اجتماعی درست یا به غلط بخواهیم استفاده نماییم هم شخصی است.و کلا"خواهشمندم فضایی آرام و دوستانه حداقل در این فروم فراهم نماییم و اگر می توانیم به همدیگر کمک کنیم و اگر جواب سوالی را می دانیم بگوییم و اگر از نوشته ای آزرده می شویم سطح تحمل خویش را بیازماییم و از آزار کلامی و کنایه و قضاوت دوری کنیم.امیدواریم همه خوش باشید و موفق و شرمنده از این نوشته.در پناه حق.

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

سلام دوستان ،

من هفته اول جون میرسم تورنتو ، کسی استودیو برای اجاره سراغ داره ؟؟
    اگه موردی هست ممنون میشم اطلاع بدید تا دوستم تو تورنتو از نزدیک برای بازدید مراجعه کنه .
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

درود دوستان عزیز
    برای بیمه خصوصی درمان جهت 3 ماه اول در تورنتو چه پیشنهاداتی دارید ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان کسی سایت یا شرکت خاصی برای کرایه ارزون ماشین (برای ۲-۳ روز) تو تورنتو یا میسیساگا میشناسه؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

سلام به همه دوستان:
    لطفا اگه کسی مورد مناسبی برای پیش خرید خونه سراغ داره در تورنتو (ریچ موندهیل، های وی سون، یانگ، حتی آرورا) یا مناطقی که در حال پیشرفت هستند، اطلاع بده.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجو هستم و در تورنتو اقامت دارم و دنبال هم خونه ای خانم هستم. تا حدی فوریه ممنون میشم اگه علاقه دارین هرچه سریع تر به من پیغام بدین. از سال قبل خونه کرایه کردم خودم اما آپشن اینکه خونه یه جای دیگه شهر بگیریمم هست. ممنونم.

دوستان اگر کسی برای یکماه آپارتمان مبله در تورنتوسراغ داره اینجا یا در پیام خصوصی لطفا معرفی کنه ممنون
    mknoori دریافت مدارک توسط سیدنی 3 جون 2010 فایل نامبر اول 26 اکتبر 2010 فایل مامبر دوم 21 مارس 2011 انتقال به آنکارا ؟؟ In Process از تاریخ 29 می 2012 مدیکال 17 ژانویه 2014 پ ر 6 جون 2014 کد شغل 0311

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

دوستانی که در ماههای آینده وارد تورنتو میشید زمان رو از دست ندید و این کارها رو به ترتیب بعد از لندینگ انجام بدید:

1. نصب اپلیکیشن Google Map و In transit روی گوشی ( تمام مسیرهارو به راحتی با این 2 تا اپلیکیشن پیدا میکنید)

2. گرفتن SIN NUMBER از Service Ontario نزدیک محل اقامت (دیگه مثل قبل کارت نمیدن و یه برگه A4 که شمارتون توش نوشته)

3. خرید سیمکارت (معمولا اکثرا Fido رو انتخاب میکنن چون رو پلناش گوشی رایگان آیفون یا هر مدل دیگه ای داره اما به نظرم wind هم خیلی خوبه چون تماس نا محدود داخل کانادا + اینترنت نامحدود میشه ماهی 30 - 40 دلار البته اصلا گوشی رایگان نمیده (ولی Fido تو هیچ کدوم از پلناش اینترنت نامحدود نداره) اگه از Fido خط خریدید اپلیکیشن My Account رو دانلود کنید تا حواستون به میزان استفاده از مکالماتتون (در صورت داشتن پلن مکالمه محدود مثلا ماهی 500 دقیقه چه زنگ بزنید چه زنگ بزنن بهتون) و حجم استفاده شده اینترنت باشه که جریمه نشین. قبضتونم بگین نمیخواین پست بشه در خونه چون ماهی 2 دلار الکی شارژتون میکنن خودتون آنلاین صورتحسابتونو پرداخت کنین.

4.باز کردن حساب بانکی (الان معمولا تازه واردین تو RBC حساب باز میکنن).

5. ثبت نام برای کارت درمان (OHIP CARD) که 3 ماه بعد از ورودتون صادر میشه

6.ثبت نام تو کتابخونه (با ثبت نام از خدمات رایگان بازدید موزه ها یا بلیطای رایگان یه سری مراکز تفریحی میتونید استفاده کنید)

7.امتحان تعیین سطح زبان (CLB) این امتحان 8 نمره ای از 4 تا مهارت Writing , Listening , Speaking , Reading که تا 1 سال اعتبار داره و حتما برای استفاده از کلاسهای رایگان تو Skills For Change(مدارس دولتی برای کودکان و بزرگسالان جهت ارائه خدمات دولتی رایگان و یا غیر رایگان و کاریابی) نیاز دارید و تا 6 ماه بعدش نمیتونید دوباره امتحان بدید پس بهتره حداقل 7 بگیرید تا مشکلی پیش نیاد.
    8.ثبت نام تو کلاسهای مفید Skills for Change
    http://www.skillsforchange.org/ دوره جدید کلاساشون از سپتامبر شروع میشه مثلا برای IT و Health Science و Retail و .... کلاسهایی به اسم ELT) Enhanced Language Training) دوره 5 هفته ای داره که حتما باید CLB +6/7 داشته باشید و با کلمات تخصصی رشتتون و نحوه کار تو رشتتون آشنا میشید.
    در کل این موسسات به تازه واردین خیلی کمک میکنن و با اتمام دوره مدرک هم میدن و حتی خودشون گاهی اگه بتئنین خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید کار هم براتون پیدا میکنن. حتی میتونن بعدا به عنوان Refferal هم بگن شما اونجا دوره گذروندید. (اینجا برای کار تو جامعه کانادایی نیاز به معرف یا همون Refferal دارید) در ضمن برای استفاده از این موسسات نباید قبلش از Welcome Center استفاده کنید چون اسمتونو توسیستم میزنن و اجازه نمیدن) من خودم اینجا رفتم که مرکز اصلیشونه و خیلی خوب بود :

Skills For Change
    791 St. Clair Avenue West

Toronto, Ontario M6C 1B7
    416-658-3101
    416-658-6292 (fax)
    info@skillsforchange.org

9. گرفتن گواهینامه (سابقه بیمه ثالث بدون تصادف بالای 6-7 سال رو بیارید اینجا ترجمه کنید چون بعضی نماینده های بیمه تو تورنتو قبول میکنن و تخفیف میدن بابت بیمه ماشینتون)
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Prs نمایش پست ها
    دوستانی که در ماههای آینده وارد تورنتو میشید زمان رو از دست ندید و این کارها رو به ترتیب بعد از لندینگ انجام بدید:
    . گرفتن گواهینامه (سابقه بیمه ثالث بدون تصادف بالای 6-7 سال رو بیارید اینجا ترجمه کنید چون بعضی نماینده های بیمه تو تورنتو قبول میکنن و تخفیف میدن بابت بیمه ماشینتون)
    سلام. میشه لطفاً این نماینده های بیمه که سابقه بیمه ایران رو قبول می کنن معرفی کنید؟ ثواب داره شدیدا
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)