صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفاً این نماینده های بیمه که سابقه بیمه ایران رو قبول می کنن معرفی کنید؟ ثواب داره شدیدا
    سلام چشم اجازه بدین از آشنایی که این کار رو انجام داده شماره تماس نماینده بیمشونو میگیرم براتون پیغام خصوصی میکنم.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

8.ثبت نام تو کلاسهای مفید Skills for Change
    http://www.skillsforchange.org/ دوره جدید کلاساشون از سپتامبر شروع میشه مثلا برای IT و Health Science و Retail و .... کلاسهایی به اسم ELT) Enhanced Language Training) دوره 5 هفته ای داره که حتما باید CLB +6/7 داشته باشید و با کلمات تخصصی رشتتون و نحوه کار تو رشتتون آشنا میشید.
    در کل این موسسات به تازه واردین خیلی کمک میکنن و با اتمام دوره مدرک هم میدن و حتی خودشون گاهی اگه بتئنین خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید کار هم براتون پیدا میکنن. حتی میتونن بعدا به عنوان Refferal هم بگن شما اونجا دوره گذروندید. (اینجا برای کار تو جامعه کانادایی نیاز به معرف یا همون Refferal دارید) در ضمن برای استفاده از این موسسات نباید قبلش از Welcome Center استفاده کنید چون اسمتونو توسیستم میزنن و اجازه نمیدن) من خودم اینجا رفتم که مرکز اصلیشونه و خیلی خوب بود :

Skills For Change
    791 St. Clair Avenue West

Toronto, Ontario M6C 1B7
    416-658-3101
    416-658-6292 (fax)
    info@skillsforchange.org

درود،
    علاوه بر موارد خوبی که خانم مریم گفتند ، برای آمادگی و شرکت در دوره های بریجینگ، می تونید از ACCES EMPLOYMENT هم استفاده کنید. در جاهای مختلفی شعبه داره که بر اساس رشته تقسیم بندی کردن. مثلا مهندسی در نورث یورک و IT در داون تاون هست.
    http://www.accesemployment.ca/
    برای شرکت در دوره هاش، باید CLB بالای 7 داشته باشید و متقاضی هم نسبتا زیاد داره.
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Prs نمایش پست ها
    سلام چشم اجازه بدین از آشنایی که این کار رو انجام داده شماره تماس نماینده بیمشونو میگیرم براتون پیغام خصوصی میکنم.
    درود،
    لطفا اگه پیدا کردین برای من هم بفرستید.
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

Junior Member

دوستانی که تورنتو هستن اگه موقیعتش پیش بیاد که بتونین هر رشته درس بخونین..کدوم رشته تحصیلی‌ رو برا کار بهتر در تورنتو انتخاب می‌کنین..معماری چطور هست؟؟ بازار کار و درامد کدومشون اونجا بیشتره؟؟

یا اینکه شرایط سرمایه‌ گذاری کوچیکی داشته باشین..رو چه چیزی سرمایه‌ گذاری می‌کنین..در حد مثلا شیرینی‌ فروشی یا یه مشابه..یا کارهای عمرانی چطور..می‌شه از تجربتون بگین؟؟؟

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla1 نمایش پست ها
    دوستانی که تورنتو هستن اگه موقیعتش پیش بیاد که بتونین هر رشته درس بخونین..کدوم رشته تحصیلی‌ رو برا کار بهتر در تورنتو انتخاب می‌کنین..معماری چطور هست؟؟ بازار کار و درامد کدومشون اونجا بیشتره؟؟

یا اینکه شرایط سرمایه‌ گذاری کوچیکی داشته باشین..رو چه چیزی سرمایه‌ گذاری می‌کنین..در حد مثلا شیرینی‌ فروشی یا یه مشابه..یا کارهای عمرانی چطور..می‌شه از تجربتون بگین؟؟؟

computer science با اختلاف زیادی اول هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفاً این نماینده های بیمه که سابقه بیمه ایران رو قبول می کنن معرفی کنید؟ ثواب داره شدیدا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Prs نمایش پست ها
    دوست گرامی ،
    فرستادن پیغام خصوصی به شما غیر فعاله و من نتونستم اطلاعات رو بهتون بفرستم.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

Senior Member

براي دوره هاي كالج و كوتاه مدت و همينطور داشگاهها براي مستر وام به تازه مهاجران داده ميشه؟
    از طريق بانك يا دولت در تورنتو؟

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla1 نمایش پست ها

پزشکی و حقوق بالاترین درآمدها را دارند. اگر پول ساخت و ساز را هم دارید درآمدش خوب است. کامپیوتر بازار کارش بد نیست (بشرط تخصص بالا) و درآمدش متوسط است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid61 نمایش پست ها
    براي دوره هاي كالج و كوتاه مدت و همينطور داشگاهها براي مستر وام به تازه مهاجران داده ميشه؟
    از طريق بانك يا دولت در تورنتو؟
    برای دوره های کالج و دانشگاه ها یه وام هست که دولت انتاریو میده به نام (OSAP( ontario student assistance plan که پس از پایان کالج میشه تو یه دوره حداکثر 10 ساله باز پرداختش کرد البته هر چه دوره پرداختش بیشتر ببنده ادم interest که روش ادم میده بیشتره. اگر توی گوگل سرچ کنید OSAP STIMATOR میشه اطلاعات Program مورد نظر را وارد کرد و یه محاسبه تقریبی میکنه که چه میزان وام برای اون دوره میدن.

Banned

[QUOTE=mfeshfesh;1685235]8.ثبت نام تو کلاسهای مفید Skills for Change
    http://www.skillsforchange.org/ دوره جدید کلاساشون از سپتامبر شروع میشه مثلا برای IT و Health Science و Retail و .... کلاسهایی به اسم ELT) Enhanced Language Training) دوره 5 هفته ای داره که حتما باید CLB +6/7 داشته باشید و با کلمات تخصصی رشتتون و نحوه کار تو رشتتون آشنا میشید.
    در کل این موسسات به تازه واردین خیلی کمک میکنن و با اتمام دوره مدرک هم میدن و حتی خودشون گاهی اگه بتئنین خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید کار هم براتون پیدا میکنن. حتی میتونن بعدا به عنوان Refferal هم بگن شما اونجا دوره گذروندید. (اینجا برای کار تو جامعه کانادایی نیاز به معرف یا همون Refferal دارید) در ضمن برای استفاده از این موسسات نباید قبلش از Welcome Center استفاده کنید چون اسمتونو توسیستم میزنن و اجازه نمیدن) من خودم اینجا رفتم که مرکز اصلیشونه و خیلی خوب بود :

Skills For Change
    791 St. Clair Avenue West

Toronto, Ontario M6C 1B7
    416-658-3101
    416-658-6292 (fa..........................

وقتتون رو با رفتن به این کلاسها هدر ندین , ی چیزائی یاد میدن ولی در کل ون قدر ارزشمند نیست که وقت بگذارین برین و بیاین که سودش در مقابل ضررش خیلی کمتر
    هزینه میکنید میرین میاین وقتم میزارین برین تمام روز اونجا باشین که چی بشه آخه ؟ که بگن چه جوری رزومه بنویسی چی بگی چه

اینارو تو اینترنتم میتونین یاد بگیرین , بیشتر سود این کلاسها واسه اونائی هست که اونجا کار میکنن چون اگه شماها نباشین اونا هم نیستند . بعد از این کلاسها هم واسه خالی نبودن ارزه روزی ٢ تا ایمیل واست میفرستن با چند لینک کار که احتمالا تو مانستر یا ... پیدا میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)