صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Prs نمایش پست ها
    سلام چشم اجازه بدین از آشنایی که این کار رو انجام داده شماره تماس نماینده بیمشونو میگیرم براتون پیغام خصوصی میکنم.
    سلام میشه لطفا آدرس رو برای من هم بفرستید. ممنون
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

[QUOTE=kamikamrani;1693213]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    8.ثبت نام تو کلاسهای مفید Skills for Change
    http://www.skillsforchange.org/ دوره جدید کلاساشون از سپتامبر شروع میشه مثلا برای IT و Health Science و Retail و .... کلاسهایی به اسم ELT) Enhanced Language Training) دوره 5 هفته ای داره که حتما باید CLB +6/7 داشته باشید و با کلمات تخصصی رشتتون و نحوه کار تو رشتتون آشنا میشید.
    در کل این موسسات به تازه واردین خیلی کمک میکنن و با اتمام دوره مدرک هم میدن و حتی خودشون گاهی اگه بتئنین خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید کار هم براتون پیدا میکنن. حتی میتونن بعدا به عنوان Refferal هم بگن شما اونجا دوره گذروندید. (اینجا برای کار تو جامعه کانادایی نیاز به معرف یا همون Refferal دارید) در ضمن برای استفاده از این موسسات نباید قبلش از Welcome Center استفاده کنید چون اسمتونو توسیستم میزنن و اجازه نمیدن) من خودم اینجا رفتم که مرکز اصلیشونه و خیلی خوب بود :

Skills For Change
    791 St. Clair Avenue West

Toronto, Ontario M6C 1B7
    416-658-3101
    416-658-6292 (fa..........................

وقتتون رو با رفتن به این کلاسها هدر ندین , ی چیزائی یاد میدن ولی در کل ون قدر ارزشمند نیست که وقت بگذارین برین و بیاین که سودش در مقابل ضررش خیلی کمتر
    هزینه میکنید میرین میاین وقتم میزارین برین تمام روز اونجا باشین که چی بشه آخه ؟ که بگن چه جوری رزومه بنویسی چی بگی چه

اینارو تو اینترنتم میتونین یاد بگیرین , بیشتر سود این کلاسها واسه اونائی هست که اونجا کار میکنن چون اگه شماها نباشین اونا هم نیستند . بعد از این کلاسها هم واسه خالی نبودن ارزه روزی ٢ تا ایمیل واست میفرستن با چند لینک کار که احتمالا تو مانستر یا ... پیدا میکنن
    دوست گرامی ،
    من به نظرتون احترام میذارم شاید این کلاسها برای شما مفید نبوده ولی برای همه اینطور نیست.
    به نظرم بودن بین ملیتهای مختلف تو کلاسها به بهتر شدن سطح زبان کمک میکنه و حتما یه سری مطالب مفید از این کلاسا یاد میگیریم و حتی من موارد زیادی دیدم با این کلاسها کار پیدا کردن. همین کلاسی که من رفتم اول نظرم مثل شما بود که فایده نداره ولی به خودم زمان دادم رفتم و دیدم که اشتباه میکردم در ضمن تمام بچه های کلاس حداقل 1 و بعضیا تا 2 نمره مهارتهای زبانشون رفت بالا. شما حتی ساعتها میتونید از اینترنت ، کامپیوتر ،تلفن ، پرینتر این موسسات ساعتها کاملا رایگان استفاده کنید و 1 دلار هم هزینه نکنید.( امکاناتی که بعضیها در بدو ورود ندارن مثلا خونه اینترنت ندارن ، لپ تاپ ندارن و ....)اینترنت یه بخش ماجراست بودن تو جامعه (شرکت تو کلاسها) هم بخش دیگش که خیلی نقشش پررنگه چون باعث آشنایی با آدمهایی میشه که میتونن شمارو به مسیر مشخصی سوق بدن. اینجا برای اولش باید هزینه رفت و آمد کرد تا یاد گرفت.

دولت هم یه سری کلاس رایگان گذاشته برای من و شما نوعی که ازش استفاده کنیم یه سری افراد هم دارن از این طریق کار میکنن هزینه زندگیشونو در میارن. چرخه زندگی همینه و همینطور میچرخه.

البته اینا هم نظر شخصیه منه میتونه برای بعضیا مفید و بعضی هم بیهوده باشه.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    برای ورود به این کلاسها یا دوره ها از همان بدو ورود باید اقدام کرد ؟
    آیا برای گذروندن دوره ها مثلاً زبان تعیین سطح میگیرند ؟ و برای تمام مقاطع از کودک تا بزرگسال رایگان برگزار میشه ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط DNSL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    برای ورود به این کلاسها یا دوره ها از همان بدو ورود باید اقدام کرد ؟
    آیا برای گذروندن دوره ها مثلاً زبان تعیین سطح میگیرند ؟ و برای تمام مقاطع از کودک تا بزرگسال رایگان برگزار میشه ؟
    شما تا زماني كه سيتيزن نشده ايد از اين كلاسها بصورت مجاني ميتونيد استفاده كنيد ، بله تععن سطح ميكنند.و كلاسها رايگان هستند.

سلام دوستان
    من خیلی وقته میخام برای دکتری برق اپلای کنم برای کانادا و حتما هم دنبال فاند هستم، ولی یکی از دوستانم که از دوره دکتری انصراف داده و برگشته بود با حرف هاش منو کاملا گیج و دودل کرد
    اینقدر از وضع زندگی و کم بودن فاند ها و پول بخور و نمیری که براش میموند شکایت داشت و زندگی براش اونجا سخت شده بود که من به کل گیج شدم حالا چیکار کنم به نظرتون؟ خیلی وفته دارم فکر میکنم موندن تو ایران بهتره یا رفتن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط electronicstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی وقته میخام برای دکتری برق اپلای کنم برای کانادا و حتما هم دنبال فاند هستم، ولی یکی از دوستانم که از دوره دکتری انصراف داده و برگشته بود با حرف هاش منو کاملا گیج و دودل کرد
    اینقدر از وضع زندگی و کم بودن فاند ها و پول بخور و نمیری که براش میموند شکایت داشت و زندگی براش اونجا سخت شده بود که من به کل گیج شدم حالا چیکار کنم به نظرتون؟ خیلی وفته دارم فکر میکنم موندن تو ایران بهتره یا رفتن
    به هر حال تا بوده و نبوده زندگي دانشجويي معروف بوده، البته اين بيشتر به اهدافتون و سطح توقعتون از زندگي بستگي داره و كم هم نيستن دوستان دانشجويي كه دارن با اين روش زندگي ميكنن و راضي هم هستن.

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
    ﻣﻦ ﺑﻪ ﺗﺎﺯﮔﻲ ﭘﺎﺱ ﺭﻳﻜﻮﻳﺴﺖ ﺷﺪﻡ و ﻣﻬﻠﺖ ﻭﻳﺰاﻡ ﺗﺎ jun 2015 ﻫﺴﺖ, ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻡ ﻫﺮﭼﻪ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺟﻤﻊ و ﺟﻮر ﻛﻨﻢ و ﺑﻴﺎﻡ, ﻣﻘﺼﺪﻡ ﺭﻭ ﺗﻮﺭﻧﺘﻮ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺷﺮاﻳﻄ ﻛﺎﺭﻱ ﺑﻬﺘﺮ .
    ﻣﻦ اﻻﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﮔﻴﺞ ﺷﺪﻡ و ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻪ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺭﻭ ﺑﺮاﻱ ﻟﻨﺪ ﻛﺮﺩﻥ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻨﻢ, ﻫﺮ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﺷﻨﺎﻣﻮﻥ ﺗﻮ ﺗﻮﺭﻧﺘﻮ ﻣﻴﮕﻢ ﻳﻪ ﺩﻟﻴﻟﻲ ﻣﻴﺎﺭﻥ ﻛﻪ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ, ﺑﺮاﻱ ﻣﺜﺎﻝ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ و ﮊاﻧﻮﻳﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﮔﻴﺮ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺮﻥ ﺳﻔﺮ, ﻓﻮﺭﻳﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺳﺮﻣﺎﻱ ﺷﺪﻳﺪ اﻓﺴﺮﺩﻩ ﻛﻨﻨﺪﻩ اﺳﺖ و ﺧﻮﻧﻪ ﻫﻢ ﮔﻴﺮ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﭼﻮﻥ ﻫﻭا ﺳﺮﺩﻩ ﻛﺴﻲ ﻣﻮﻭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻪ, ﻣﺎﺭﭺ و اﻳﭙﺮﻳﻞ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ اﻣﺘﺤﺎﻧﺎﺕ ﺩاﻧﺸﺠﻮ ﻫﺎ ﺧﻮﻧﻪ ﮔﻴﺮ ﻧﻤﻴﺎﺩ و ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺭﻭ اﺯ ﻫﺮ ﻧﻆﺮ ﻣﺎه ﻣﻲ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﺮﺩﻥ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﺱ ﺩاﻧﺸﺠﻮﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪﻩ و ﻫﻮا ﻫﻢ ﮔﺭﻣﻪ, ﻣﻦ ﻭاﻗﻌن ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﻻﻥ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﻆﺮﻡ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ اﻭاﺧﺮ ﻓﻮﺭﻳﻪ ﺑﻴﺎﻡ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻛﻤﺮ ﺯﻣﺴﺘﻮﻥ ﺷﻜﺴﺘﻪ و اﻭﻧﻘﺪﺭ ﺩﻳﺮ ﻫﻢ ﻧﻴﺴﺖ
    ﻣﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﻧﻆر ﻛﺴﺎﻧﻲ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻣﺸﺎﺑﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺩاﺷﺘﻨﺪ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﺑﻮﺩﻳﺪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﺮﺩﻳﺪ?!
    NOC: 0211
    دریافت مدارک: 2013-31-05 / فایل نامبر: 2013-21-08 / ایمیل ورشو: 2013-16-10 / دریافت مدیکال: 2014-29-05/ پاس ریکوئست: 2014 13 Oct

ApplyAbroad Superstar

اگر واقعا براتون تفاوتی ایجاد نمی کنه بذارید در ماه هایی که هوا گرم تر شده بیایین بهتره. اول کار اگر در ماه های خیلی سرد بیایید شاید یک مقدار براتون مشکل باشه، بالاخره باید دنبال خونه بگردین، وسایل خونه از جاهای مختلف تهیه کنید، راه و چاه رو یاد بگیرید، خریدهای روزمره، ... نمی گم غیر ممکنه، نه اصلا ولی اگر حق انتخاب دارید بذارید ماه های بعد از زمستون بیایین. البته اینم بگم که زمستون اینجا حساب کتاب نداره، پارسال اواخر فوریه نه کمرش شکسته بود نه هیچی!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگر واقعا براتون تفاوتی ایجاد نمی کنه بذارید در ماه هایی که هوا گرم تر شده بیایین بهتره. اول کار اگر در ماه های خیلی سرد بیایید شاید یک مقدار براتون مشکل باشه، بالاخره باید دنبال خونه بگردین، وسایل خونه از جاهای مختلف تهیه کنید، راه و چاه رو یاد بگیرید، خریدهای روزمره، ... نمی گم غیر ممکنه، نه اصلا ولی اگر حق انتخاب دارید بذارید ماه های بعد از زمستون بیایین. البته اینم بگم که زمستون اینجا حساب کتاب نداره، پارسال اواخر فوریه نه کمرش شکسته بود نه هیچی!
    بله سرمای زمستان در کانادا دیرتر از ایران شروع میشه و دیرتر هم تموم میشه. سردترین ماهها ژانویه و فوریه است.

Junior Member

سلام دوستان
    تو تورنتو مرکزی هست که کارهای مربوط به نازایی( IVF) رو انجام بده؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)