صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

سیستم پزشکی اینجا با ایران متفاوته. شما پزشک خانواده خواهید داشت و اگر صلاح بدانند شما را پیش متخصص و این مراکز می فرستند. ضمنا توجه داشته باشید که IVF بجز در موارد بسیار خاص تحت پوشش بیمه درمانی اونتاریو (OHIP) نیست. یکی از دوستان من اینجا دو بار با هزینه خودش انجام داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوست عزیز،
    شرایط زندگی دانشجویی تا حد زیادی به نوع و میزان فاندی که میگیرین بستگی داره. به عنوان یه قاعده کلی برای دانشجوهای اینترنشنال با توجه به اینکه شهریه بیشتری پرداخت می کنند، مبلغ کمتری از فاند براشون باقی می مونه و طبیعتا زندگی سخت تر میشه. من بسیاری از دانشجوها رو می شناسم که برای گذران زندگی علاوه بر اتکا به فاند، ساعاتی رو هم بیرون دانشگاه کار با حداقل دستمزد انجام میدن. این بر میگرده به این که آمادگی و علاقه انجام این کارو دارین یا نه. شرایط برای افراد متاهل که هر دو نفر از دانشگاه فاند میگیرن مناسب تره چون برای زندگی دو نفره، هزینه ها دو برابر نمیشه ولی درآمد به این ترتیب داره دو برابر میشه.
    به هر حال حواستون باشه که درس خوندن این جا جدی تر از ایرانه و وقت و انرژی زیادی ازتون می گیره. در ضمن بعد از گرفتن مدرک دکتری، پیدا کردن کار در کانادا هم خیلی راحت نیست. پس اگه میخواین برای درس بیاین باید همه این نکات رو در نظر بگیرین و خیلی شرایط رو آرمانی و ایده آل نبینین. شاید اگه بیاین یه مستر دیگه بگیرین راه ساده تری رو برای ساختن یه زندگی خوب انتخاب کرده باشین. بازم توصیه می کنم قبل از اقدام، همه جوانب این تصمیم رو در نظر بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط electronicstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی وقته میخام برای دکتری برق اپلای کنم برای کانادا و حتما هم دنبال فاند هستم، ولی یکی از دوستانم که از دوره دکتری انصراف داده و برگشته بود با حرف هاش منو کاملا گیج و دودل کرد
    اینقدر از وضع زندگی و کم بودن فاند ها و پول بخور و نمیری که براش میموند شکایت داشت و زندگی براش اونجا سخت شده بود که من به کل گیج شدم حالا چیکار کنم به نظرتون؟ خیلی وفته دارم فکر میکنم موندن تو ایران بهتره یا رفتن

سلام دوستان-من 22 ژانویه میرسم تورونتو فعلن جایی برای اقامت پیدا نکردم قصد دارم برکفست و بد بگیرم- کسی میدونه اینطور مراکز هرچه از فرودگاه دورترباشن به این معنیه که به مرکز شهر نزدیکترن؟ یانگ مرکز شهرتره یا نورت یورک؟اون قسمتی از یانگ بهتره که به دریا نزدیکتره؟ ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h1979 نمایش پست ها
    سلام دوستان-من 22 ژانویه میرسم تورونتو فعلن جایی برای اقامت پیدا نکردم قصد دارم برکفست و بد بگیرم- کسی میدونه اینطور مراکز هرچه از فرودگاه دورترباشن به این معنیه که به مرکز شهر نزدیکترن؟ یانگ مرکز شهرتره یا نورت یورک؟اون قسمتی از یانگ بهتره که به دریا نزدیکتره؟ ممنون از پاسختون
    به تعریف شما از بهتر بستگی داره. یانگ یک خیابان چندصد کیلومتریه و نورث یورک یک منطقه شهر که خیابان یانگ درست از وسطش رد میشه. اگر میخواهید به محله و پلازای ایرانیان نزدیک باشید نورث یورک جای مناسبی است.

خیلی ممنونم از پاسختون... جسارتا نورت یورک برای من که اولین بارم هست میام کانادا منطقه خوبی هست؟ منظورم اینه که به مراکز نیوکامر یا اسکیل فور چنج ایرانی نزدیکه؟ البته ناگفته نمونه من زبانم فلوئنت هست و کلاس زبان نمیخام برم... برای پیدا کردن دوست یا کار ... اینجور مراکزو میخام ... بازهم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام دوستان،دوست من بهمراه خانوادش از طریق پناهندگی داره میاد تورنتو،چه امکاناتی بهش میدن تا زمانیکه درخواستش مورد پذیرش قرار بگیره؟
    و کدوم استان بهتره پیاده بشه؟
    واینکه معمولن چند وقته بهشون جواب میدن؟
    آیا دیپورت در کار هست؟

Junior Member zixpro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h1979 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون... جسارتا نورت یورک برای من که اولین بارم هست میام کانادا منطقه خوبی هست؟ منظورم اینه که به مراکز نیوکامر یا اسکیل فور چنج ایرانی نزدیکه؟ البته ناگفته نمونه من زبانم فلوئنت هست و کلاس زبان نمیخام برم... برای پیدا کردن دوست یا کار ... اینجور مراکزو میخام ... بازهم ممنون
    بنظر من از حد فاصل تقاطع یانگ و شپرد تا یانگ و فینچ برای تازه واردین که احتمالا ماشین نخواهند داشت ولی احتیاج به رفت و آمد زیاد دارن، خیلی موقعیت خوبیه. دسترسی خیلی خوبی به مترو و اتوبوس هم داره و به جمعیت ایرانی و پلازاهای ایرانی هم دسترسی خواهید داشت و کلی دوستان ایرانی پیدا خواهید کرد.

Junior Member

آرايشگاه خوب در داون تاون تورنتو سراغ دارين كه كار ابرو رو خوب انجام بدن؟ نه با wax

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من و همسرم اول ماه May به تورنتو خواهیم آمد اگر دوستان منزل مناسبی جهت اجاره سراغ دارند که ترجیحا نزدیک مرکز شهر باشه ممنون میشم معرفی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    یک سوال راجه به بیمه

من ۴ ماهه که از استان سسکچوان به استان انتاریو نقل مکان کردم و در حال حاضر هنوز از کارت بیمه سسکچوان دارم استفاده میکنم. در حال حاضر شرایط اقدام برای کارت بیمه انتاریو رو ندارم و تا جایی که شنیدم بیشتر از سه ماه از بدو ورود به انتاریو نمیشه از کارت بیمه سسکچوان استفاده کرد. اما دیروز که مطب رفتم و کارت رو نشون دادم چیزی نگفتن و تونستم دکتر رو ببینم. کسی میدونه که این قضیه آیا جایی ثبت میشه و ممکنه دردسر ساز بشه؟

سپاس
    شما اقامت دائم دارید یا ویزای دانشجویی هستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)