صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما اقامت دائم دارید یا ویزای دانشجویی هستید؟
    ویزای کار دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    ویزای کار دارم.
    اگر مشغول بکار با قرارداد طولانی هستید مشمول اوهیپ میشوید. در غیر اینصورت باید با ساسکاچوان چک کنید که بعد از چه مدت خروج از استان کارت تان منقضی میشود. اگر در طول این مدت فقط یکبار از کارت استفاده کردید احتمالا مشکلی نبلشد چون کسی که چک نمیکند شما کی ساسکاچوان را ترک کردید. منتهی اگر مکررا در انتاریو استفاده کنید متوجه میشوند که شما مقیم ساسکاچوان نیستید و ممکنست مایه دردسرتان شود.

Junior Member

سلام
    در ادامه سوال ایشان در خصوص بیمه، ما اقامت دائم داریم وHEALTH CARD کلگری رو داریم اینبار داریم میریم تورنتو برای تبدیل این کارت به کارت بیمه انتاریو با مشکلی مواجه خواهیم شد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paniza نمایش پست ها
    سلام
    در ادامه سوال ایشان در خصوص بیمه، ما اقامت دائم داریم وHEALTH CARD کلگری رو داریم اینبار داریم میریم تورنتو برای تبدیل این کارت به کارت بیمه انتاریو با مشکلی مواجه خواهیم شد؟
    اگر کارت آلبرتایتان هنوز معتبر است مشکلی نیست. تا سه ماه از کارت آلبرنا استفاده میکنید و بعد از سه ماه اقامت در تورنتو برای کارت انتاریو (اوهیپ) اقدام میکنید.

Junior Member

سلام خیلی ممنون از پاسخ شما. تا چند وقت خارج شدن از کانادا health card اعتبار داره و آیا فقط برای خارج شدن از کانادا تاریخ پرواز رو کنترل میکنن؟ چون من باردار هستم نگران مسائل زایمان هستم تازه متوجه شدم کارت سلامت اعتبار داره چون روی کارت تاریخ اعتبار نداره و در کلگری به ما گفتند نیازی به تمدید این کارت نیست؟ ما حدودا 7 ماه بعد از خروج به کانادا برمیگردیم.

Junior Member

دوستان من این سوالو یه جا دیگه پرسیده بودم بهم گفتن اینجا بپرسم بهتره. امسال واسه ترم پاییز پذیرش تحصیلی دارم و ظاهرا اوایل سپتامبر باید اونجا باشم، ولی کلا خیلی اطلاعاتی راجع به اینکه کی باید بلیت بگیرم واسه تورنتو و مسائل خاص مربوط به ویزای کانادا و اینکه چطوری خونه یا همخونه ای تو تورنتو پیدا کنم ندارم. (که فکر کنم این قسمت آخرش رو دوستانی که توی این قسمت هستن بهتر بتونن جواب بدن.) توی این سایتای اجاره خونه و اینا هم که میگشتم یه سری عبارتایی بود که درست نمیفهمیدم تفاوتشونو. مثل room, bachelor, house, condo . یه نکته دیگه هم اینکه واسه یه دانشجوی دانشگاه تورنتو برای سال اول کدوم منطقه تورنتو رو برای گرفتن خونه توصیه میکنید؟ (و چرا؟!) ممنون میشم اگه دوستانی که اینجا هستن یه توضیحی بدن و اگر کسی حوصلشو داره که یه مقداری در این موارد کمکم کنه ممنون میشم پیام خصوصی بده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    دوستان من این سوالو یه جا دیگه پرسیده بودم بهم گفتن اینجا بپرسم بهتره. امسال واسه ترم پاییز پذیرش تحصیلی دارم و ظاهرا اوایل سپتامبر باید اونجا باشم، ولی کلا خیلی اطلاعاتی راجع به اینکه کی باید بلیت بگیرم واسه تورنتو و مسائل خاص مربوط به ویزای کانادا و اینکه چطوری خونه یا همخونه ای تو تورنتو پیدا کنم ندارم. (که فکر کنم این قسمت آخرش رو دوستانی که توی این قسمت هستن بهتر بتونن جواب بدن.) توی این سایتای اجاره خونه و اینا هم که میگشتم یه سری عبارتایی بود که درست نمیفهمیدم تفاوتشونو. مثل room, bachelor, house, condo . یه نکته دیگه هم اینکه واسه یه دانشجوی دانشگاه تورنتو برای سال اول کدوم منطقه تورنتو رو برای گرفتن خونه توصیه میکنید؟ (و چرا؟!) ممنون میشم اگه دوستانی که اینجا هستن یه توضیحی بدن و اگر کسی حوصلشو داره که یه مقداری در این موارد کمکم کنه ممنون میشم پیام خصوصی بده.
    شما باید داون تاون خانه بگیرید که به دانشگاه نزدیک باشید. بخش off-campus housing سایت دانشگاه تورنتو را ببینید:
    http://www.registrar.uottawa.ca/default.aspx?tabid=4168

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما باید داون تاون خانه بگیرید که به دانشگاه نزدیک باشید. بخش off-campus housing سایت دانشگاه تورنتو را ببینید:
    http://www.registrar.uottawa.ca/default.aspx?tabid=4168
    ممنون. یه مساله ای در مورد هوسینگ دانشگاه هست، اینکه خیلی گرونه نسبت به فضا و امکاناتش. برای همین ترجیحم اینه که خودم خونه بگیرم.
    ویرایش توسط ehsan9 : April 24th, 2015 در ساعت 10:11 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    ممنون. یه مساله ای در مورد هوسینگ دانشگاه هست، اینکه خیلی گرونه نسبت به فضا و امکاناتش. برای همین ترجیحم اینه که خودم خونه بگیرم.
    بخش off-campus housing و find a roommate همون سایت رو نگاه کنید در مورد خونه های خارج از دانشگاه هم داره.
    در ضمن ببخشید مثل اینکه لینک رو اشتباه داده بودم. لینکش اینجاست:

https://www.housing.utoronto.ca/offcampushousing.htm

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-راه و ترابري- صنعتي اصفهان- علم وصنعت ايران

سلام دوستان من و همسر و پسرم ماه جون به تورنتو میایم و مدت یکماه میتونیم. به نظرتون یک آپارتمان مبله اجاره کنیم یا هتل؟ اگر کسی پیشنهادی داشته باشه خیلی ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)