صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    حقیقتش تورنتو بک‌آپ پلنه. برنامه ما از لحظه‌ای که فرمهای مهاجرتی رو پر کردیم کلگری بود. منتها اوضاعی شده که همه ما رو از کلگری میترسونن. هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم که آیا باید شهر مقصد رو عوض کنیم یا نه. پیدا کردن کار جنرال خیلی فاکتور مهمیه برای ما. خونه رو نمیفروشیم بنابراین پولی که میاریم خیلی زیاد نیست. خیلی نگران فاصله لند تا پیدا کردن کاریم... منم دارم تا جای ممکن کلگری و تورنتو رو با هم مقایسه میکنم از هر نظری که به فکرم میرسه و البته اهمیت داره برامون...
    خیلی هم از شما و بقیه دوستان ممنونم که تجربیات و دونسته هاتون رو با من و امثال من به اشتراک میگذارید.

اگر از پيدا كردن كار مطمئن نيستيد شروع به درس خوندن كنيد ، الان اوضاع كار مثل قديم نيست و شرايط سخت تر شده ، پيدا كردن كار توي كانادا توي رشته خودتون خيلي به رشته و شانس برميگرده ، اين حرف هم كه براي درس خوندن دير شده كاملا از ذهن خودتون بيرون كنيد . ميتونيد درس بخونيد و از كمك هزينه دانشگاه يا كالج براي زندگي استفاده كنيد تا كار مرتبط پيدا كنيد . كار جنرال هم خوبه ولي درامد چنداني نداره .موفق باشيد
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

دوستان ما خونمون براي ماه سپامبر براي سابلت گذاشتيم اگر كسي علاقهمند هست پيغام خصوصي بده تا عكس ، محل و قيمت رو براش ارسال كنم
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط andisheh62 نمایش پست ها
    اگر از پيدا كردن كار مطمئن نيستيد شروع به درس خوندن كنيد ، الان اوضاع كار مثل قديم نيست و شرايط سخت تر شده ، پيدا كردن كار توي كانادا توي رشته خودتون خيلي به رشته و شانس برميگرده ، اين حرف هم كه براي درس خوندن دير شده كاملا از ذهن خودتون بيرون كنيد . ميتونيد درس بخونيد و از كمك هزينه دانشگاه يا كالج براي زندگي استفاده كنيد تا كار مرتبط پيدا كنيد . كار جنرال هم خوبه ولي درامد چنداني نداره .موفق باشيد
    مرسی از راهنماییتون. اتفاقن قصد خود من درس خوندن یا گذروندن دوره ست. منتها من تحصیلاتی ندارم که بخوام ادامه بدمشون. باید از صفر شروع کنم تحصیلات رو. و خیلی سر در گم‌ام. طبیعتن ترجیح‌ام اینه که مقطع بیشتر از 2سال نباشه که آپشنهام به کالج محدود میشه. ولی نمیدونم سراغ چی باید برم... اینجا از هرکی پرسیدم گفتن مسئله شخصی و خودم باید تصمیم بگیرم. حالا موندم بیام اونجا، حتمن مشاورین تحصیلی ای دارن که کمک کنه من دوره ای رو بگذرونم یا درسی رو بخونم که بعدش براش بازار کار وجود داشته باشه. شما پیشنهادی ندارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط andisheh62 نمایش پست ها
    دوستان ما خونمون براي ماه سپامبر براي سابلت گذاشتيم اگر كسي علاقهمند هست پيغام خصوصي بده تا عكس ، محل و قيمت رو براش ارسال كنم
    سلام من و همسرم برای اواسط سپتامبر از تهران به تورنتو پرواز داریم و برای اون تایم دنبال سابلت هستیم اگه امکانش هست کد پستی و شرایط بگید ممنون میشم

دوستان براتون مقدوره اسم چندتا از محله‌های خوب تورنتو رو که مناسب برای بچه ها باشه و البته دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومیش هم خوب باشه به من بگید؟ به کامیونیتی ایرانی ها نزدیک باشه یا نباشه فرقی نداره.

ممنونم

دوستان براتون مقدوره اسم چندتا از محله‌های خوب تورنتو رو که مناسب برای بچه ها باشه و البته دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومیش هم خوب باشه به من بگید؟ به کامیونیتی ایرانی ها نزدیک باشه یا نباشه فرقی نداره.

ممنونم
    در فیس بوک دوستان دیگری جوابم رو دادم و نورت یورک و ریچموند هیل رو پیشنهاد کردند. آیا دوستانی اینجا هستن که در این محله ها زندگی کنن و نظرشون رو بگم؟

ApplyAbroad Superstar

در فیس بوک دوستان دیگری جوابم رو دادم و نورت یورک و ریچموند هیل رو پیشنهاد کردند. آیا دوستانی اینجا هستن که در این محله ها زندگی کنن و نظرشون رو بگم؟
    بله من در قسمتی از نورث یورک ساکنم. نورث یورک و ریچموند هیل هر دو مناطق بسیار بزرگی هستند و جای خوب و بد دارند. البته واقعا از بسیاری جهات مناطق خوبی برای زندگی هستند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله من در قسمتی از نورث یورک ساکنم. نورث یورک و ریچموند هیل هر دو مناطق بسیار بزرگی هستند و جای خوب و بد دارند. البته واقعا از بسیاری جهات مناطق خوبی برای زندگی هستند.
    اگر درست فهمیده باشم نورث یورک آپ تاونه و حوالی اِگلینتون میدتاون. به نظرتون برای یه تازه وارد کدوم بهتره؟ از این نظر میپرسم که برم مدارس اون حوالی رو بررسی کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

مرسی از راهنماییتون. اتفاقن قصد خود من درس خوندن یا گذروندن دوره ست. منتها من تحصیلاتی ندارم که بخوام ادامه بدمشون. باید از صفر شروع کنم تحصیلات رو. و خیلی سر در گم‌ام. طبیعتن ترجیح‌ام اینه که مقطع بیشتر از 2سال نباشه که آپشنهام به کالج محدود میشه. ولی نمیدونم سراغ چی باید برم... اینجا از هرکی پرسیدم گفتن مسئله شخصی و خودم باید تصمیم بگیرم. حالا موندم بیام اونجا، حتمن مشاورین تحصیلی ای دارن که کمک کنه من دوره ای رو بگذرونم یا درسی رو بخونم که بعدش براش بازار کار وجود داشته باشه. شما پیشنهادی ندارین؟
    خوب بستگی به علاقتون داره اینجا همه رشته های تحصیلی رو دارن ..برای کارهای فنی معمولا کار خوب پیدا میشه .به نظرم دوره ای رو انتخاب کنید که co-up داشته باشه که شانش کار بیشتر بشه .برای راهنمایی هم میتونید به university settlemet یا YMCA مراجعه کنید .اونجا مشاوره های فارسی زبان هم دارن ..
    من خودم بودم از کالج ها جورج بران یا سنکا رو انتخاب میکردم .توی وبسایتشون بگدرین و از الان اسم بنویسن .نگران زبان هم نباشید خودشون دوره زبان هم دارن که میتونین از وامتون برای اونم استفاده کنید .وام اینجا هم عالی هست و شرایط باز پرداختشم عالی هست .اگر باز هم سوالی یا کمکی بود دریغ نکنید.

Banned

اگر درست فهمیده باشم نورث یورک آپ تاونه و حوالی اِگلینتون میدتاون. به نظرتون برای یه تازه وارد کدوم بهتره؟ از این نظر میپرسم که برم مدارس اون حوالی رو بررسی کنم.
    ریچموند حیل که اصلا تورونتو نیست , مگه دنبال جا تو تورونتو نیستین . اگلینتون که فرمودین از غرب دور تا شرق دور هست کجاش مد نظرتون . تو این شهر بی در و پیکر هر چی از یانگ به شرق و غرب برین هم قیمتها میاد پائین هم کلاس کار میاد پائین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)