صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 287

موضوع: اطلاعات جامع شهر تورنتو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر تورنتو

درود
    آیا امکان دارد مونترال را برای لندینگ انتخاب کرد در حالیکه از طریق برنامه FEDERAL SKILLED WORKER اقدام کرده باشیم و ضمنا شهر تورنتورا در فرمهای ثبت نام انتخاب کرده باشیم
    تورنتو از لحاظ امنیت و آرامش اجتماعی چطوریه؟
    برای مهندسی مکانیک این طور که مشخصه نمیشه شغل مناسب بدون P. Engineering پیدا کرد ، آیا کارمناسب که جوابگوی هزینه ها باشه میشه ماههای اول پیدا کرد ؟
    چقدر پول باید برای شروع زندگی تهیه کرد؟
    حمایت مالی برای زندگی و یا بچه دار شدن انجام میشه؟
    سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fagy نمایش پست ها
    درود
    آیا امکان دارد مونترال را برای لندینگ انتخاب کرد در حالیکه از طریق برنامه FEDERAL SKILLED WORKER اقدام کرده باشیم و ضمنا شهر تورنتورا در فرمهای ثبت نام انتخاب کرده باشیم
    تورنتو از لحاظ امنیت و آرامش اجتماعی چطوریه؟
    برای مهندسی مکانیک این طور که مشخصه نمیشه شغل مناسب بدون P. Engineering پیدا کرد ، آیا کارمناسب که جوابگوی هزینه ها باشه میشه ماههای اول پیدا کرد ؟
    چقدر پول باید برای شروع زندگی تهیه کرد؟
    حمایت مالی برای زندگی و یا بچه دار شدن انجام میشه؟
    سپاس
    شما وقتی از طریق فدرال اقدام میکنید هر جایی که دوست داشته باشید میتونید لند کنید.
    اینطور نیست که بدون PENG نشه کار پیدا کرد و تقریبا میشه گفت اصلا ارتباطی به هم ندارن.کار پیدا کردن بیشتر به قول اینجایی ها به نتورکینگ و به اصطلاح عامیانه خودمون پارتی بازی هست .البته بدون نتورکینگ هم میشه کار پیدا کرد منتها ممکنه بیشتر زمان ببره.مطمئنا پیدا کردن کار مرتبط بستگی به رزومه و توانایی های کاریتون داره .
    به هر حال بدنیست بد ترین شرایط را در نظر گرفت و برای بین شش ماه تا یکسال هزینه ها را در نظر گرفت.که اون هم بستگی به شهر و یا جای محل اقامتتون داره.
    اگر بچه دار بشید , بسته به میزان درآمدتون حدودا بین صد تا 500 دلار در ماه بهتون تعلق میگیره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

سلام دوستان
    يك تخت نوزاد (تا سه سال) با تشك ، (ساخت Ikea) و در حد نو براي دوستاني كه تازه وارد هستن قابل ارائه است. بديهي است كه هيچ چشم داشتي تقديم آن مدنظر نيست و هدف، تنها پر كردن قسمتي از نيازهاي تازه واردين بچه دار است كه احتمالا در اين مرحله همه لوازم خانه خود را همراه نياورده اند.لطفا اگر كسي خواست به من پيغام بده
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان. می خواستم قبل از بستن این قرارداد که یه صاحبخونه کانادایی برام ایمیل کرده ازتون همفکری بخوام . من هنوز به قوانین مالک و مستاجر انتاریو مسلط نشدم و دارم مطالعه می کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین.

RENTAL AGREEMENT (MONTH-TO-MONTH)

Date: September 28, 2015

Agreement between ...., home owner/Landlord, and

....., Tenant, for a bedroom located at adress, Newmarket, Ontario

Tenant agrees to rent a bedroom on a month-to-month basis for .... per month, from

October 1, 2015, payable in advance on the first day of the calendar month . The rent

cycle shall begin on the first of each month.

Tenant or Landlord will give 30 days' notice in writing to terminate this rental

agreement.

Tenant will be provided with a lock and key on the bedroom door and a key for the main

entrance to the house.

Tenant will not have overnight guests. No accommodation for pets is available.

Tenant will have access to kitchen and laundry facilities. Utilities are included, including

Wi-Fi, excluding cable TV.

Tenant has been informed that this is the family home of the Landlord.

Tenant is to be provided with a room furnished with a bed, side table, lamp, desk, and

closet.

TENANT AGREES TO THE FOLLOWING:

1) to provide written proof of income/employment

2) to provide acceptable references

3) candles, hotplates or any other open flame are strictly prohibited at any time.

4) overnight guests prohibited

5) the use of tobacco, illegal drug use, misuse of prescription drugs and excessive

alcohol consumption strictly prohibited.

6) to keep from making loud noises and disturbances and to play music and

broadcast programs at all times so as not to disturb others.

7) not to paint the dwelling without first getting Owner(s) written permission

8) secure the home upon departure (lock the door).

9) to allow Owner to inspect the dwelling, work on it, or show it to prospective

tenants with 24 hour written notice

10) not to keep any liquid-filled furniture in this dwelling.

11) to pay rent by post dated cheque or cash. Tenant will assume responsibility for

any NSF (non-sufficient funds) fees.

12) to pay for repairs of all damage, they or their guests have caused.

Violation of any part of this Agreement or nonpayment of rent when due shall be cause

for immediate termination of rental agreement.

Tenant hereby acknowledges that she has read this Agreement, understands it, agrees

to it, and has been given a copy.

Date: ______________________

Owner: ___________________________Tenant:________________ ______________

Contact information:

Home address,__________________________________________ _______________

Drivers License number,___________________________________________ _______

Cell#,__________________Home,__________________Wor k____________________

Optional, Contact in Case of emergency,_____________________________________
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

سلام، دوستان أيا آپارتمان مبله برأي چنين هفته إز ١٥ مارچ سراغ دارين؟ لطفاً به من اطلاع بدين، سپاسگزارم
    Which is worse? Failing, or never trying

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    8.ثبت نام تو کلاسهای مفید Skills for Change
    http://www.skillsforchange.org/ دوره جدید کلاساشون از سپتامبر شروع میشه مثلا برای IT و Health Science و Retail و .... کلاسهایی به اسم ELT) Enhanced Language Training) دوره 5 هفته ای داره که حتما باید CLB +6/7 داشته باشید و با کلمات تخصصی رشتتون و نحوه کار تو رشتتون آشنا میشید.
    در کل این موسسات به تازه واردین خیلی کمک میکنن و با اتمام دوره مدرک هم میدن و حتی خودشون گاهی اگه بتئنین خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید کار هم براتون پیدا میکنن. حتی میتونن بعدا به عنوان Refferal هم بگن شما اونجا دوره گذروندید. (اینجا برای کار تو جامعه کانادایی نیاز به معرف یا همون Refferal دارید) در ضمن برای استفاده از این موسسات نباید قبلش از Welcome Center استفاده کنید چون اسمتونو توسیستم میزنن و اجازه نمیدن) من خودم اینجا رفتم که مرکز اصلیشونه و خیلی خوب بود :

Skills For Change
    791 St. Clair Avenue West

Toronto, Ontario M6C 1B7
    416-658-3101
    416-658-6292 (fax)
    info@skillsforchange.org

درود،
    علاوه بر موارد خوبی که خانم مریم گفتند ، برای آمادگی و شرکت در دوره های بریجینگ، می تونید از ACCES EMPLOYMENT هم استفاده کنید. در جاهای مختلفی شعبه داره که بر اساس رشته تقسیم بندی کردن. مثلا مهندسی در نورث یورک و IT در داون تاون هست.
    http://www.accesemployment.ca/
    برای شرکت در دوره هاش، باید CLB بالای 7 داشته باشید و متقاضی هم نسبتا زیاد داره.
    سلام
    این کلاسها شهریه دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    سلام
    این کلاسها شهریه دارن؟
    نخیر هزینه ندارند

Junior Member

دوستان کسی میدونه در نزدیگی های دانشگاه تورنتو داون تاون از کجا میشه وسیله خونه مثل مبل و میز ارزون یا دست دوم خرید؟

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

down town خیلی گرونه, برای خرید مبلمان تشریف ببرید kennedy rd بالاتر از تقاطع lawrence
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

سلام دوستان من ۲ هفته ی دیگه دارم میرم تورنتو. میشه من رو راهنمایی کنید که چطوری برای یک ماه اتاق اجاره کنم اونجا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)