صفحه 77 از 78 نخستنخست ... 27676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_raam123 نمایش پست ها
    مرسی از شما. فقط اینکه آیا این در مورد همه ایرلاین ها صادقه؟ من پروازم از مبدا استانبول با ترکیش ایرلاین هست، و ادعایی که بسیاری از آژانس های هواپیمایی دارند این هست که ترکیش ایرانی هایی رو که از استانبول به کانادا می رن و توقف در حوزه شنگن دارند رو سوار نمی کنه. با این وجود آیا شما نظرتون اینه که من چون دانشجوی کانادا هستم نیازی به ویزای ترانزیت آلمان ندارم؟
    کلن نیاز به ویزای ترانزیت نیست
    ترکیش این کار رو به صورت فراقانونی انجام میده

Senior Member

سلام٬‌ برای پرواز از امریکا به ایران٬ یک توقف در فرانکفورت هست از اونجا به ایران ٬ آیا نیاز به ویزا هست در فرانکفورت یا کشور دیگه ای مثل اتریش؟
    اقامت در امریکا قانونی بوده
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬‌ برای پرواز از امریکا به ایران٬ یک توقف در فرانکفورت هست از اونجا به ایران ٬ آیا نیاز به ویزا هست در فرانکفورت یا کشور دیگه ای مثل اتریش؟
    اقامت در امریکا قانونی بوده
    سلام
    اگر یک توقفه باشه مشکلی نداره

سلام
    برای پرواز بین ایران و آمریکا یا کانادا، آیا دو توقف در اروپا، یکی در لندن و یکی در حوزه شنگن (مثلا وین) بدون ویزا مقدوره اگه مبدا استانبول نباشه که اخیرا به ایرانیها گیر الکی میده؟
    در توقف های طولانی در اروپا، نیاز یا عدم نیاز به ویزا بستگی به چه چیزهایی داره؟ من گوگل کردم جوابهای مختلفی دیدم: چه فرودگاهی توقف دارم، توقف زیر 18 ساعته یا بالای 18 ساعت، توقف تا قبل 12 شب تموم میشه یا نه،..کدوم این موارد درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    سلام
    برای پرواز بین ایران و آمریکا یا کانادا، آیا دو توقف در اروپا، یکی در لندن و یکی در حوزه شنگن (مثلا وین) بدون ویزا مقدوره اگه مبدا استانبول نباشه که اخیرا به ایرانیها گیر الکی میده؟
    در توقف های طولانی در اروپا، نیاز یا عدم نیاز به ویزا بستگی به چه چیزهایی داره؟ من گوگل کردم جوابهای مختلفی دیدم: چه فرودگاهی توقف دارم، توقف زیر 18 ساعته یا بالای 18 ساعت، توقف تا قبل 12 شب تموم میشه یا نه،..کدوم این موارد درسته؟
    سلام
    شنگن + لندن مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    شنگن + لندن مشکلی نداره
    ممنون جناب پیرسون
    مدت زملن توقف مجاز بدون وبزا به چه صورت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    ممنون جناب پیرسون
    مدت زملن توقف مجاز بدون وبزا به چه صورت هست؟
    فرودگاه با فرودگاه ممکنه متفاوت باشه
    قانونن شنگن 24 ساعت هست و همینطور هیترو لندن
    ولی بعضی از فرودگاه فقط به شرط اینکه استاپ شما SAME DARE CALENDAR باشه مجاز هستید که استاپ داشته باشید

سلام
    با داشتن ویزای ایرلند، برای پرواز از تهران به شانون (ایرلند) با توقف در قطر و لندن ( تغییر پرواز در لندن) آیا نیاز به ویزای ترانزیت است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tiktak_lala نمایش پست ها
    سلام
    با داشتن ویزای ایرلند، برای پرواز از تهران به شانون (ایرلند) با توقف در قطر و لندن ( تغییر پرواز در لندن) آیا نیاز به ویزای ترانزیت است؟
    سلام
    اگر ویزای بیومتریک ایرلند باشه مشکلی نداره

Junior Member

سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه

من از سئول می خواهم بروم به یکی از شهرهای کره یعنی بوسان ویزای مقصد را دارم فقط ویزای ترانزیت ندارم چون مسیر از یکی از شهرهای ژاپن می‌باشد بلیط رفت و برگشت ویزای مقصد دارم آیا نیازی به گرفتن ویزای ژاپن دارم یا نه توقف ۶ ساعت در یکی از شهرهای ژاپن متشکرم ممنون اگر زود جواب من را بدهید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)