صفحه 10 از 78 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام دوستان، امیدوارم جای مناسبی برای پرسیدن سوالم انتخاب کرده باشم!
    برای ایرانی که سیتیزن شیپ امریکا را داره، در صورت سفر توریستی از ایران به اروپا در مرز ایران باید چه مدرکی به مرزبانان نشون بده؟ از اونجایی که به عنوان امریکایی احتیاچ به ویزا نداره، ولی به عنوان ایرانی و با پاس ایرانی داره از مرز خارج میشه!
    ممنون از کمکتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    برای ایرانی که سیتیزن شیپ امریکا را داره، در صورت سفر توریستی از ایران به اروپا در مرز ایران باید چه مدرکی به مرزبانان نشون بده؟ از اونجایی که به عنوان امریکایی احتیاچ به ویزا نداره، ولی به عنوان ایرانی و با پاس ایرانی داره از مرز خارج میشه!
    ممنون از کمکتون.
    به مرزبان ربطی نداره شما چجوری میرین با ویزا یا پاس یا هزچی. به ایرلاین ربط داره. دم کانتر ایرلاین پاسپورتش رو نشون میده به کسی که کارت پرواز میده و بعدش با پاس ایرانی از مرز ایران خارج میشه.
    مثل همون کاری که برای سفر به آمریکا می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون.
    همانطور كه دوستمون گفتن افسر اداره گذرنامه ايران در كنترل گذرنامه فقط مسئول چك گذرنامه ی ايرانی شما هست نه ويزا . ويزا در واقع به ارلاينز ربط پيدا ميكنه.
    منتها اين امكان هم وجود داره كه افسر از تون سوال كنه كه آيا پاسپورت خارجی داريد يا خير. و ازتون بخواهد پاسپورت خارجی تون رو ببيند.

سلام دوستان
    من پروازم به میامی از مسیر تهران-دوحه-لندن -میامی هست که استاپ من در دوحه، 4 ساعت و در لندن 12 ساعت (شب تا صبحه) ویزای ترانزیت می خواد؟، کمتر از 18 ساعته ولی شب تا صبحه .آزانس میگه نمی خواد
    ممنون ار کمکتون

سلام.

لطفا من رو راهنمایی کنید. خیلی فوریه .

من به عنوان دانشجو برای پاییز 2014 برای آمریکا ویزا دارم. حالا میخوام ویزای ترانزیت بگیرم برای کشور آلمان برای دیدن یکی از دوستان که قراره دعوتنامه بده. چه طوری باید اقدام کنم؟ برای 28 جولای میخوام و یا اوایل آگوست میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام.

من به عنوان دانشجو برای پاییز 2014 برای آمریکا ویزا دارم. حالا میخوام ویزای ترانزیت بگیرم برای کشور آلمان برای دیدن یکی از دوستان که قراره دعوتنامه بده. چه طوری باید اقدام کنم؟ برای 28 جولای میخوام و یا اوایل آگوست میخوام.
    به سایت زیر مراجعه کن
    http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila.azizi80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروازم به میامی از مسیر تهران-دوحه-لندن -میامی هست که استاپ من در دوحه، 4 ساعت و در لندن 12 ساعت (شب تا صبحه) ویزای ترانزیت می خواد؟، کمتر از 18 ساعته ولی شب تا صبحه .آزانس میگه نمی خواد
    ممنون ار کمکتون
    سلام
    ويزا ترانزيت نمي خواد

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام.

اين رو بهش نميگن ويزاي ترانزيت
    اين ويزاي ورود هست

Junior Member

سلام
    من می خواهم از واشنگتن به تهران بلیط بگیرم
    9 جولای رفت
    برگشت 20 تا 23 آگوست
    مناسب ترین پرواز چیه به نظر شما؟
    من یه پرواز پیدا کردم که از مونیخ و زوریخ رد میشه. آیا ویزای ترانزیت لازمه؟ (ویزای مالتی آمریکا دارم)
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamd نمایش پست ها
    سلام
    من می خواهم از واشنگتن به تهران بلیط بگیرم
    9 جولای رفت
    برگشت 20 تا 23 آگوست
    مناسب ترین پرواز چیه به نظر شما؟
    من یه پرواز پیدا کردم که از مونیخ و زوریخ رد میشه. آیا ویزای ترانزیت لازمه؟ (ویزای مالتی آمریکا دارم)
    ممنونم
    اين مسير نياز به ويزا داره با پاس ايراني نمي تونيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)