صفحه 13 از 78 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    اول تاريخ رو بفرماييد ببينم چه جوري 1000 دلار ارزونتر ميشه
    بله ميشه ويزاي ترانزيت گرفت
    نقطه ای كه مرز شنگن رو رد ميكنيد ويزا به اون كشور ربط پيدا ميكنه
    مثلن مسير تهران رم آمستردام بوستون قضيه به سفارت ايتاليا ربط پيدا ميكنه
    همسرم آگوست میاد پیش من (بوستون) و فوریه برمیگردیم (بلیط رفت و برگشت می خوایم بگیرم) بلیط من لوفتانزاست و خوب میخوام پرواز برگشت با هم باشیم ولی الان واسش یه استاپ لوفتانزا 1900 در میاد درحالی که پروازای ترکیبیه 2 استاپ واسه رفت (وین/زوریخ/فرانکفورت --2 تا از 3 تا) حدود 1000 هم داره تو cheapoair هرچند این طور که میگین ممکنه قیمتا موقع پرداخت عوض شه!
    ممنون از وقتی که میذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

سلام به همگی دوستان. امیدوارم همگی خوب باشید

من بلیطم تهران--> دبی---> شیکاگوه

چون ترانزیتم طولانیه، آژانس برام هتل گرفته که مال خود هواپیمایی اماراته به این شکل که خودشون منو میبرن هتل خودشون برمیگردونن واسه پروازم. چون از فرودگاه خارج میشم برای رفتن به هتل، باید ویزای ترانزیت بگیرم؟ آژانس چیزی در این مورد نگفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht نمایش پست ها
    همسرم آگوست میاد پیش من (بوستون) و فوریه برمیگردیم (بلیط رفت و برگشت می خوایم بگیرم) بلیط من لوفتانزاست و خوب میخوام پرواز برگشت با هم باشیم ولی الان واسش یه استاپ لوفتانزا 1900 در میاد درحالی که پروازای ترکیبیه 2 استاپ واسه رفت (وین/زوریخ/فرانکفورت --2 تا از 3 تا) حدود 1000 هم داره تو cheapoair هرچند این طور که میگین ممکنه قیمتا موقع پرداخت عوض شه!
    ممنون از وقتی که میذارید
    با پاسپورت ايرانی نميتويند توي دو نقطه شنگن توی يك مسير استاپ داشته باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط shabal نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان. امیدوارم همگی خوب باشید

من بلیطم تهران--> دبی---> شیکاگوه

چون ترانزیتم طولانیه، آژانس برام هتل گرفته که مال خود هواپیمایی اماراته به این شکل که خودشون منو میبرن هتل خودشون برمیگردونن واسه پروازم. چون از فرودگاه خارج میشم برای رفتن به هتل، باید ویزای ترانزیت بگیرم؟ آژانس چیزی در این مورد نگفت
    بله نياز به ويزا داريد

بلیت من تهران-فرانکفورت-شیکاگو هست (لوفتانزا) و در بلیتم هم ترمینال ورود و خروجم از فرانکفورت، هر دو ترمینال 1 هست. آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein999 نمایش پست ها
    بلیت من تهران-فرانکفورت-شیکاگو هست (لوفتانزا) و در بلیتم هم ترمینال ورود و خروجم از فرانکفورت، هر دو ترمینال 1 هست. آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    خير نداريد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heydaryanfaeze نمایش پست ها
    سلام
    من می خواهم از تهران برم Denver بلیطی که می خواهم بخرم از تهران میره رم بعدش نیویورک و بعدش هم دنور. آیا به ویزای ترانزیت رم احتیاج دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. میخواستم ببینم شما پروازتون رو از طریق رم انجام دادید؟ مشکلی پیش نیومد؟ من دنبال کسی هستم که ای مسیرو رفته باشه تا مطمئن شم. ممنون

Junior Member

سلام آقای Pearson،
    من حرفای شما در مورد ویزای ترانزیت رو خوندم اما اینکه کشورهای شنگن میتونن قوانین جداگانه ای داشته باشن منو نگران کرده. من یکشنبه از طریق رم به نیویورک پرواز دارم. طوری که تو این وبسایت (http://www.esteri.it/MAE/EN/Minister...roportuale.htm) نوشته من احساس کردم که شاید واقعا به ویزای ترانزیت نیاز دارم. شما کسی رو میشناسین که تو چند ماه اخیر از رم به امریکا رفته باشه و مشکلی براش پیش نیومده باشه؟ فقط مخوام مطمئن شم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط MajMah123 نمایش پست ها
    سلام آقای Pearson،
    من حرفای شما در مورد ویزای ترانزیت رو خوندم اما اینکه کشورهای شنگن میتونن قوانین جداگانه ای داشته باشن منو نگران کرده. من یکشنبه از طریق رم به نیویورک پرواز دارم. طوری که تو این وبسایت (http://www.esteri.it/MAE/EN/Minister...roportuale.htm) نوشته من احساس کردم که شاید واقعا به ویزای ترانزیت نیاز دارم. شما کسی رو میشناسین که تو چند ماه اخیر از رم به امریکا رفته باشه و مشکلی براش پیش نیومده باشه؟ فقط مخوام مطمئن شم. ممنون
    قوانين ويزای شنگن برای كليه كشورهای عصو يكسان هست
    مسيرتان رو از مبدا تا مقصد و توقف ها رو بفرماييد
    مسير تهران رم نيويورك ويزا ترانزيت شنگن نمي خواهد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    قوانين ويزای شنگن برای كليه كشورهای عصو يكسان هست
    مسيرتان رو از مبدا تا مقصد و توقف ها رو بفرماييد
    مسير تهران رم نيويورك ويزا ترانزيت شنگن نمي خواهد
    خیلی ممنون بابت پاسختون. من مسیرم تهران رم نیویورک پیتزبورگ هست. من تقریبا نظرتون رو قبول دارم اما همونطور که گفتم فقط واسه اطمینان بیشتر گفتم ببینم کسی اخیرا اینو امتحان کرده یانه. بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)