صفحه 14 از 78 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط MajMah123 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون. من مسیرم تهران رم نیویورک پیتزبورگ هست. من تقریبا نظرتون رو قبول دارم اما همونطور که گفتم فقط واسه اطمینان بیشتر گفتم ببینم کسی اخیرا اینو امتحان کرده یانه. بازم ممنون
    دوستان فروم هر روز دارن با پرواز آليتاليا پرواز ميكنند به امريكا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، امیرکبیر

سلام دوستان
    من پروازم تهران> دبی> سانفرانسیسکو هستش. سوالم اینه که آیا برای دبی نیاز به ویزا دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mtmd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروازم تهران> دبی> سانفرانسیسکو هستش. سوالم اینه که آیا برای دبی نیاز به ویزا دارم؟
    سلام
    اگر سه تا شرط رو داشته باشيد نيازی به ويزای ترانزيت دبی نداريد
    1. تغيير فرودگاه در دبی نداشته باشيد
    2. توقف تون كمتر از 18 ساعت باشه
    3. ويزای معتبر امريكا توی پاستون باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

سلام دوستان، من مسیر پروازیم با گلف ایر هست:
    تهران > بحرین> پاریس > میامی
    توقف در پاریس هم از 6:35 صبح تا 10:00 صبح هست( که این پرواز اپریتش با امریکن ایر لاین هست) و در همان فرودگاه ورودم پرواز به میامی هست، ویزام هم F1 و ورودم برای اولین بار هست به آمریکا،
    برای پاریس باید ویزای ترانزیت تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید چون 7 روز بیشتر وقت ندارم. نمایندگی ایرلاین میگه لازم نیست اصلا، اما با سفارت فرانسه تماس میگیرم میگه لازم هست!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مسیر پروازیم با گلف ایر هست:
    تهران > بحرین> پاریس > میامی
    توقف در پاریس هم از 6:35 صبح تا 10:00 صبح هست( که این پرواز اپریتش با امریکن ایر لاین هست) و در همان فرودگاه ورودم پرواز به میامی هست، ویزام هم F1 و ورودم برای اولین بار هست به آمریکا،
    برای پاریس باید ویزای ترانزیت تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید چون 7 روز بیشتر وقت ندارم. نمایندگی ایرلاین میگه لازم نیست اصلا، اما با سفارت فرانسه تماس میگیرم میگه لازم هست!!!!!
    سلام
    ويزای ترانزيت نميخواد
    دربون سفارت باز حرف زد!

سلام. خسته نباشید. یه سوال داشتم. پدر و مادر من برای ویزیت اومدن آمریکا با پرواز لوفتانزا. مسیر برگشت سالت لیک سیتی - شیکاگو - فرانکفورت - تهران هست. تاریخ انقضای ویزا ۱۹ آگوست هست و تاریخ بلیط برگشت ۲۶ آگوست هست. ولی بر اساس مهری که کنار ویزا خورده می تونن تا ۲۳ دسامبر آمریکا باشن. می خواستم بدونم احتیاج به ویزای ترانزیت دارن برای آلمان؟ همون اول کار تو سالت لیک سیتی ازشون این ویزا رو می خوان یا مثلا تو شیکاگو یا فرانکفورت آواره شون می کنن؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط john_legend نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. یه سوال داشتم. پدر و مادر من برای ویزیت اومدن آمریکا با پرواز لوفتانزا. مسیر برگشت سالت لیک سیتی - شیکاگو - فرانکفورت - تهران هست. تاریخ انقضای ویزا ۱۹ آگوست هست و تاریخ بلیط برگشت ۲۶ آگوست هست. ولی بر اساس مهری که کنار ویزا خورده می تونن تا ۲۳ دسامبر آمریکا باشن. می خواستم بدونم احتیاج به ویزای ترانزیت دارن برای آلمان؟ همون اول کار تو سالت لیک سیتی ازشون این ویزا رو می خوان یا مثلا تو شیکاگو یا فرانکفورت آواره شون می کنن؟
    خیلی ممنون
    سلام
    ويزای ترانزيت نمي خوان
    يعنی چی توی فرانكفورت آوره شون ميكنند؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ويزای ترانزيت نمي خوان
    يعنی چی توی فرانكفورت آوره شون ميكنند؟!!
    خیلی ممنون. خیالم رو راحت کردید. منظورم این بود که کجا این ویزا رو می خوان ازشون و اگه نداشته باشن کجا براشون مشکل به وجود می آید که شما می گید اصلا احتیاج نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط john_legend نمایش پست ها
    خیلی ممنون. خیالم رو راحت کردید. منظورم این بود که کجا این ویزا رو می خوان ازشون و اگه نداشته باشن کجا براشون مشکل به وجود می آید که شما می گید اصلا احتیاج نیست.
    ببينيد مسير هاي كه مسافر مشكل ترانزيت داره از همون مبدا نمي گذارند مسافر پرواز كنه
    اينطوري نيست بره وسط راه مشكل پيدا كنه
    توي فرانكفورت حاضرن يه پولي بدن مسافر ايراني بره ايران

Junior Member

سلام دوستان
    من پروازم از تهران به روم و از روم به آتلانتا و از اونجا به baton rouge هستش. من از cheapoair خریداری کردم.
    در روم و آتلانتا باید ترمینال رو عوض کنم. آیا برای روم نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)