صفحه 15 از 78 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط asreyakhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروازم از تهران به روم و از روم به آتلانتا و از اونجا به baton rouge هستش. من از cheapoair خریداری کردم.
    در روم و آتلانتا باید ترمینال رو عوض کنم. آیا برای روم نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    سلام
    خير نيازی نداريد

سلام دوستان
    من میخام از تهران با ویزای موقت دانشجویی به مکزیکو سیتی برم ولی نمیدونم از چه مسیری بلیط بگیرم که احتیاج به ویزای ترانزیت نداشته باشم. بهم گفتن اگر استاپم در فرودگاههای اروپا کمتر از 4 ساعت باشه و فرودگاه عوض نکنم نیازی به ترانزیت ندارم، آیا این درسته؟ یعنی اگر من پرواز تهران به فرانکفورت و فرانکفورت به مکزیکو سیتی با استاپ کمتر از 4 ساعت در فرانکفورت بگیرم احتیاج به ویزا برا ترانزیت ندارم؟

اگر این مسیرو با استاپهای کمتر از 4 ساعت انتخاب کنم چی، احتیاج به ویزای ترانزیت دارم یا نه؟
    Tehran-->Moscow-->London-->Mexico city

نقل قول نوشته اصلی توسط lkarimi86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام از تهران با ویزای موقت دانشجویی به مکزیکو سیتی برم ولی نمیدونم از چه مسیری بلیط بگیرم که احتیاج به ویزای ترانزیت نداشته باشم. بهم گفتن اگر استاپم در فرودگاههای اروپا کمتر از 4 ساعت باشه و فرودگاه عوض نکنم نیازی به ترانزیت ندارم، آیا این درسته؟ یعنی اگر من پرواز تهران به فرانکفورت و فرانکفورت به مکزیکو سیتی با استاپ کمتر از 4 ساعت در فرانکفورت بگیرم احتیاج به ویزا برا ترانزیت ندارم؟
    خير صحيح نيست
    بايد ويزای ترانزيت بگيريد

اگر این مسیرو با استاپهای کمتر از 4 ساعت انتخاب کنم چی، احتیاج به ویزای ترانزیت دارم یا نه؟
    Tehran-->Moscow-->London-->Mexico city
    بله نياز به ويزای ترانزيت لندن داريد

خیلی ممنون از پاسختون. اگه خودم بلیط اینترتنی بگیرم و به دفتر آژانس ها نرم، میتونم بلیطو ببرم سفارت آلمان و ویزای ترانزیت بگیرم؟ برا ویزای ترانزیت باید از سفارت آلمان وقت قبلی بگیرم یا نیازی نیست؟

خیلی ممنون از پاسختون. اگه خودم بلیط اینترتنی بگیرم و به دفتر آژانس ها نرم، میتونم بلیطو ببرم سفارت آلمان و ویزای ترانزیت بگیرم؟ برا ویزای ترانزیت باید از سفارت آلمان وقت قبلی بگیرم یا نیازی نیست؟
    بايد وقت قبلی بگيريد ضمن اينكه توصيه نميشه از سفارت آلمان اصلن اقدام بفرماييد براي ويزاي ترانزيت چون احتمال اينكه ريجكت كنه بالا هست
    من سفارت ايتاليا رو توصيه ميكنم برای ويزای ترانزيت كه نيازی به وقت قبلی نداره
    اطلاعات بيشتر خواستيد پيام خصوصی بديد

Junior Member

سلام اقای پیرسون
    من از cheapoair یه بلیط برای LA گرفتم. تهران---> باکو----->لندن-----> لوس انجلس
    6 ساع توقف باکو و 11 ساعت لندن میخوام ببینم ویزای ترانزیت میخواد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط NOORH نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون
    من از cheapoair یه بلیط برای LA گرفتم. تهران---> باکو----->لندن-----> لوس انجلس
    6 ساع توقف باکو و 11 ساعت لندن میخوام ببینم ویزای ترانزیت میخواد؟
    ممنون
    سلام
    خير نياز به ويزا نداريد

دوستان من چند روز دیگه پرواز به آمریکا دارم از ایران به بحرین، بحرین به آمستردام و آمستردام به دیترویت! بحرین تا آمریکا با KLM هست ... یکی به من گفت که باید ویزای ترانزیت داشته باشم واسه آمستردام. خیلی استرس گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا میخواد یا نه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)