صفحه 16 از 78 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_mech نمایش پست ها
    دوستان من چند روز دیگه پرواز به آمریکا دارم از ایران به بحرین، بحرین به آمستردام و آمستردام به دیترویت! بحرین تا آمریکا با KLM هست ... یکی به من گفت که باید ویزای ترانزیت داشته باشم واسه آمستردام. خیلی استرس گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا میخواد یا نه!
    ويزا نياز نداريد

Junior Member

سلام، من بلیط رفت و برگشت از تورونتو به تهران با آلیتالیا خریداری کردم که در مسیر رفت دو ساعت و 30 دقیقه در رم کانکشن دارد و در برگشت از تهران، 3 ساعت و 30 دقیقه در رم کانکشن دارد. میخواستم بدونم برای کانکشن در رم ویزا نیاز هست؟ پاسپورتم هم ایرانی هست. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    سلام، من بلیط رفت و برگشت از تورونتو به تهران با آلیتالیا خریداری کردم که در مسیر رفت دو ساعت و 30 دقیقه در رم کانکشن دارد و در برگشت از تهران، 3 ساعت و 30 دقیقه در رم کانکشن دارد. میخواستم بدونم برای کانکشن در رم ویزا نیاز هست؟ پاسپورتم هم ایرانی هست. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    ايرانی ها برای استفاده از كليه فرودگاه های شنگن براي رسيدن به مقصدشون به عنوان كانكشن يا ترانزيت نياز به ويزای ترانزيت دارند
    اين قانون كلي هست مگر اينكه:
    1. كشور مقصدشون يكي از كشورهاي كانادا امريكا انگلستان ژاپن يا استراليا باشه
    2. بعد از اقامت قانوني توي يكي از كشوري بالا توي هنگام برگشت بخوان در شنگن استاپ داشته باشند
    3. كارت اقامت يكي از كشورهاي اشاره شده رو داشته باشند
    استاپ شون در شنگن
    1. نبايد بيشتر از 18 ساعت باشه
    2. شب تا صبح نباشه
    3. تعويض فرودگاه نداشته باشه
    4. فقط يك استاپ در شنگن توي مسيرشون داشته باشند مثلن نميشه با پاسپورت ايراني توي يك مسير هم زمان هم در رم استاپ داشته و هم در آمستردام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ايرانی ها برای استفاده از كليه فرودگاه های شنگن براي رسيدن به مقصدشون به عنوان كانكشن يا ترانزيت نياز به ويزای ترانزيت دارند
    2. بعد از اقامت قانوني توي يكي از كشوري بالا توي هنگام برگشت بخوان در شنگن استاپ داشته باشند
    استاپ شون در شنگن
    2. شب تا صبح نباشه
    4. فقط يك استاپ در شنگن توي مسيرشون داشته باشند مثلن نميشه با پاسپورت ايراني توي يك مسير هم زمان هم در رم استاپ داشته و هم در آمستردام
    یعنی کسی که کارت PR کانادا رو داره طبق مورد (3) برای پروازی که توی پست قبل گفتم (راند تریپ تورونتو به تهران) رو نیاز به ویزای ترانزیت نداره دیگه؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط mod90 : August 23rd, 2014 در ساعت 09:24 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    یعنی کسی که کارت PR کانادا رو داره طبق مورد (3) برای پروازی که توی پست قبل گفتم (راند تریپ تورونتو به تهران) رو نیاز به ویزای ترانزیت نداره دیگه؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    كارت PR كانادا كلن شما رو از ويزاي ترانزيت شنگن معاف ميكنه حتي اگه مسيرتون مثلن از تركيه باشه به مكزيك

Junior Member

با عرض سلام و وقت بخیر حضور شما دوستان عزیز

من ویزام اکسپایر شده و قصد دارم برای ماه می (خرداد) بیام ایران. میخواستم بدونم آیا فرودگاه دوحه نیاز به ویزا ترانزیت داره؟
    ؟
    چقدر میتونم در فرودگاه بمونم؟ مثلا اگه ساعت 6 بعد از ظهر وارد دوحه بشم آیا میتونم از پرواز 7 صبح استفاده کنم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط PediIran نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر حضور شما دوستان عزیز
    من ویزام اکسپایر شده و قصد دارم برای ماه می (خرداد) بیام ایران. میخواستم بدونم آیا فرودگاه دوحه نیاز به ویزا ترانزیت داره؟
    ؟
    چقدر میتونم در فرودگاه بمونم؟ مثلا اگه ساعت 6 بعد از ظهر وارد دوحه بشم آیا میتونم از پرواز 7 صبح استفاده کنم؟
    منونم
    بله ميتونيد مشكلي نداره
    اگر زير 24 ساعت باشه مشكلي نداره حتي شب تا صبح

من با ویزا دانشجویی که تا ۲۰۱۸ مهلت داره انگلیس زندگی میکنم. قراره که از لندن برم کپنهاگ با ترانزیت ۳.۵ ساعته بعد برم لس انجلس با ویزا B1 . بلیط برگشتم دارم دوباره به لندن. ایا من نیاز به ویزای ترانزیت دانمارک دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezaahmadi1 نمایش پست ها
    من با ویزا دانشجویی که تا ۲۰۱۸ مهلت داره انگلیس زندگی میکنم. قراره که از لندن برم کپنهاگ با ترانزیت ۳.۵ ساعته بعد برم لس انجلس با ویزا B1 . بلیط برگشتم دارم دوباره به لندن. ایا من نیاز به ویزای ترانزیت دانمارک دارم؟
    نيازی به ويزای ترانزيت نداريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    استاپ شون در شنگن
    2. شب تا صبح نباشه
    پیرسون گرامی
    سلام
    متشکر از اطلاعاتت دقیقتون
    هنوز بلیت تهیه نکردم. اما اغلب مسیرها تو لندن کانکت می کنه
    دقیقا نفهمیدم کیس من شامل چه حکمی میشه:
    ویزای توریستی آمریکا / رفت و برگشت از و به آلمان / کانکشن در هیترو لندن هم در رفت و برگشت / ویزای مالتیپل شنگن (خودم) و اقامت دانشجویی آلمان (پسرم) / مدت توقف در فرودگاه هنوز مشخص نیست (هنوز بلیت تهیه نشده)

متشکر از راهنمایی تون
    متشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)