صفحه 18 از 78 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط frhd نمایش پست ها
    جناب پیرسون با سلام!
    من میخام از آمریکا و برم ایران و برگردم. درمسیر رفت توقف در لندن دارم و در برگشت فرانکفورت. برای این دو مسیر آیا نیازی به ویزای ترانزیت دارم؟ اگه پاسختون مثبته با توجه به اینکه من الان آمریکا هستم چطور می تونم این ویزارو تهیه کنم؟
    با سپاس

سلام
    نيازی به ويزای ترانزيت نداريد به شرط اينكه ويزای امريكاتون توی پاستون اعتبار داشته باشه موقع سفر

Junior Member

سلام. آقا من با پاسپورت ایرانی و گرین کارت می خوام برم آمریکا. بلیطها را که چک کردم دیدم اگه مثلا تو مسیر برگشت لوفتانزا رو مالتی سیتی بزنم قیمت خیلی فرق نمی کنه و به سرم زد که خیلی بگ پکی یه چرخی هم توی اروپا بزنم اگه شد. یعنی ویزای شینگن بگیرم و مثلا تو فرانکفورت پیاده شم و با قطار برم پاریس یا جای دیگه و از اونجا برگردم تهران. حالا 2 تا سوال: یکی اینکه با این گرین کارت میشه به راحتی ویزا گرفت و اگه میشه،تهران اقدام کنم یا آمریکا و چیا می خواد با وجود گرین کارت؟ (سندی چیزی؟!) و 2 اینکه اگه همون استاپ تو فرانکفورت بخوام بمونم یه شب 2 شب، ویزایی هست مثل این ویزا 72 ساعته های ایران که شنیدم؟ یا راه دیگه ای؟
    سپاسگذارم پیشاپیش.

Junior Member

سلام جناب پیرسون،
    میخواستم بدونم کسی که تقریبا 3 ماه از تاریخ انقضای کارت PR کانادا اش مونده باشه میتونه برا مسیر رفت و برگشت از تورونتو به تهران با لوفت هانزا که کانکشن اش توی فرانکفورت هست بره ؟!! اخه بعضی اژانسا میگن باید برا ترانزیت توی شنگن حتما PR حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه ، میخواستم بدونم آیا این حرف درسته؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mkamali نمایش پست ها
    سلام. آقا من با پاسپورت ایرانی و گرین کارت می خوام برم آمریکا. بلیطها را که چک کردم دیدم اگه مثلا تو مسیر برگشت لوفتانزا رو مالتی سیتی بزنم قیمت خیلی فرق نمی کنه و به سرم زد که خیلی بگ پکی یه چرخی هم توی اروپا بزنم اگه شد. یعنی ویزای شینگن بگیرم و مثلا تو فرانکفورت پیاده شم و با قطار برم پاریس یا جای دیگه و از اونجا برگردم تهران. حالا 2 تا سوال: یکی اینکه با این گرین کارت میشه به راحتی ویزا گرفت و اگه میشه،تهران اقدام کنم یا آمریکا و چیا می خواد با وجود گرین کارت؟ (سندی چیزی؟!) و 2 اینکه اگه همون استاپ تو فرانکفورت بخوام بمونم یه شب 2 شب، ویزایی هست مثل این ویزا 72 ساعته های ایران که شنیدم؟ یا راه دیگه ای؟
    سپاسگذارم پیشاپیش.
    سلام
    اولن كه مطمئنن روي قيمت بليت اتون تاثير خواهد گذاشت اگر شما اصطلاحن overstop داشته باشيد در هر جايي
    overstop به توقفی گفته ميشود كه بيشتر از 24 ساعت باشه
    حالا فرض رو بر اين بگيريد كه از اروپا مثلن شما با يه كريير اروزني مثل پگاسوس مياييد ايران
    دومن ويزای شنگن تون رو اگر ميتونيد از امريكا بگيريد تا ايران چون بسيار راحتتر هست براتون
    ويزاي 72 ساعته يا ويزای شنگن نوع B به كسی ميدن كه بليت كانفرم شده داشته باشه يعني يكي از مدارك بايد بليتتون باشه
    راجع به مدارك هم هر كشور شنگني ممكني نوع خاصی از مدارك رو ازتون بخواهد چيز ثابتي نيست. از امريكا ممكنه هيچ مدركی از تون درخواست نشه
    ضمنن كشوري مسئول ويزاي شما هست كه اولين ورودتون رو توي اون كشور انجام ميديد نه كشورهاي بعدي يا كشوري كه از آن از شنگن خارج ميشويد

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون،
    میخواستم بدونم کسی که تقریبا 3 ماه از تاریخ انقضای کارت PR کانادا اش مونده باشه میتونه برا مسیر رفت و برگشت از تورونتو به تهران با لوفت هانزا که کانکشن اش توی فرانکفورت هست بره ؟!! اخه بعضی اژانسا میگن باید برا ترانزیت توی شنگن حتما PR حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه ، میخواستم بدونم آیا این حرف درسته؟

خیلی ممنون
    سلام
    خير همچين حرفی اصلن صحيح نيست
    دفعه اولم هست همچين حرفی رو ميشنوم
    ديگه حالا اعتبار گذرنامه كم بود اعتبار ويزا و كارت اقامت هم بهش اضافه شد. كم كم مونده بگن اگه اعتبار گواهينامه اتون كمتر از شش ماه مونده نميتونيد رانندگي كنيد.
    اون كارت پلاستكي PR يعني شما اجازه ي اقامت نا محدود كانادا رو داريد صرف اينكه اون كارت اعتبارش بگذره يا گم بشه اصلن معنيش اين نيست كه شما اجازه اقامت نا محدود كانادا رو نداريد ديگه.
    فرض ميگيرم شما ميرسيد كانادا توي پاسپورت كنترل كارت PR اتون رو گم كرديد و يا نميتونيد پيداش كنيد ديگه اين از اعتبار كارت PR اتون كه بدتر نيست
    فكر ميكنيد چه اتفاقی ميافته.
    هيچي توي سيستم چك ميكنند ميبينند شما اجازه اقامت كانادا رو داريد بعد بهتون اجازه ورود ميدن
    لطفن آژانس هاي رو مرجع درستي راجع به ويزا قرار نديد

Junior Member

با سلام:
    صرفاً جهت اطمینان حاصل کردن. پرواز تهران=> وین=> شیکاگو با استاپ 4 ساعنه در وین برای اتباع ایرانی ویزای ترانزیت میخواد؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Ukabed90 نمایش پست ها
    با سلام:
    صرفاً جهت اطمینان حاصل کردن. پرواز تهران=> وین=> شیکاگو با استاپ 4 ساعنه در وین برای اتباع ایرانی ویزای ترانزیت میخواد؟
    با تشکر
    خير ويزا نميخواد
    روز 10 ژانويه امسال يكی از بچه های فروم اين مسير را پس از پيك آپ ويزاش از ايروان ميخواست بره كه متاسفانه با كمال ناباوری هواپيمايي اتريشی اون رو سوار نكرده بود و به دليل اشتباه احمقانه سوپروايزر ويزای اتريشي در فرودگاه ايروان كه اصرار داشته ايرانی ها بايد ويزای ترانزيت حتمن داشته باشند، پرواز رو از دست ميده.
    خوشبختانه با يه پرواز جايگزين رهسپار ميشه و در حال حاضر ما در حال سو كردن هواپيما اتريشی به مبلغ 50 هزار دلار هستيم تا درس عبرتی بشه براش

Junior Member

سلام. من به صورت آن لاین بلیط لوفتانزا خریدم برای مونترال به تهران. ترانریت از مونیخ به فرانکفورت (مونترال- مونیخ-فرانکفورت-تهران). PR کانادا هستم. میخواستم بدونم برای پرواز بین مونیخ به فرانکفورت احتیاج به ویزا دارم. اگر آره، چه ویزایی لازمه؟ در ضمن بین مونیخ و فرانکفورت دو ساعت توقف دارم تو قرودگاه مونیخ. ممنون میشم کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط xerxes78 نمایش پست ها
    سلام. من به صورت آن لاین بلیط لوفتانزا خریدم برای مونترال به تهران. ترانریت از مونیخ به فرانکفورت (مونترال- مونیخ-فرانکفورت-تهران). PR کانادا هستم. میخواستم بدونم برای پرواز بین مونیخ به فرانکفورت احتیاج به ویزا دارم. اگر آره، چه ویزایی لازمه؟ در ضمن بین مونیخ و فرانکفورت دو ساعت توقف دارم تو قرودگاه مونیخ. ممنون میشم کمک کنید.
    بله نياز به ويزاي ورود به شنگن داريد
    شما نميتونيد با پاسپورت ايراني مرز هوايي شنگن رو در نقطه مونيخ سوراخ كنيد و از فرانكفورت دوباره از خارج شيد از شنگن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    نيازی به ويزای ترانزيت نداريد به شرط اينكه ويزای امريكاتون توی پاستون اعتبار داشته باشه موقع سفر
    سلام. اگه ویزا آمریکا اعتبار نداشته باشه , ویزا ترانزیت لازمه دیگه ؟ واسه همه ی اروپا ؟ و اینکه گرفتن ویزای ترانزیت به نظرت دنگ وفنگ داره ؟ مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)