صفحه 19 از 72 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام. من به صورت آن لاین بلیط لوفتانزا خریدم برای مونترال به تهران. ترانریت از مونیخ به فرانکفورت (مونترال- مونیخ-فرانکفورت-تهران). PR کانادا هستم. میخواستم بدونم برای پرواز بین مونیخ به فرانکفورت احتیاج به ویزا دارم. اگر آره، چه ویزایی لازمه؟ در ضمن بین مونیخ و فرانکفورت دو ساعت توقف دارم تو قرودگاه مونیخ. ممنون میشم کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط xerxes78 نمایش پست ها
    سلام. من به صورت آن لاین بلیط لوفتانزا خریدم برای مونترال به تهران. ترانریت از مونیخ به فرانکفورت (مونترال- مونیخ-فرانکفورت-تهران). PR کانادا هستم. میخواستم بدونم برای پرواز بین مونیخ به فرانکفورت احتیاج به ویزا دارم. اگر آره، چه ویزایی لازمه؟ در ضمن بین مونیخ و فرانکفورت دو ساعت توقف دارم تو قرودگاه مونیخ. ممنون میشم کمک کنید.
    بله نياز به ويزاي ورود به شنگن داريد
    شما نميتونيد با پاسپورت ايراني مرز هوايي شنگن رو در نقطه مونيخ سوراخ كنيد و از فرانكفورت دوباره از خارج شيد از شنگن

Junior Member

من اینو کامل متوجه نشدم ما وقتی میخایم از تهران به فراکفورت و بعدش به نیویورک بریم ویزای ترانزیت نیاز نداریم؟ چون مقصدمون امریکاست؟ خب موقع برگشت تکلیفمون چی میشه؟ اون موقع که مقصدمون امریکا نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz666 نمایش پست ها
    من اینو کامل متوجه نشدم ما وقتی میخایم از تهران به فراکفورت و بعدش به نیویورک بریم ویزای ترانزیت نیاز نداریم؟ چون مقصدمون امریکاست؟ خب موقع برگشت تکلیفمون چی میشه؟ اون موقع که مقصدمون امریکا نیست.
    توي رفت خير نياز به ويزا ترانزيت نداريد با هر نوع ويزاي امريكايي كه داريد
    توي برگشت به ايران به شرط اينكه ويزای امريكاتون در پاسپورتتون معتبر باشه ميتونيد از معافيت ويزاي ترانزيت شنگن استفاده كنيد در غير اين صورت نياز به ويزاي ترانزيت پيدا ميكنيد
    يعني اينكه كسي كه ده سال غير قانوني توي امريكا بوده نميتونه يهو يه بليت بگيره به ايران كه ترانزيتش فرانكفورت باشه
    همچين كسي نياز به ويزاي ترانزيت شنگن دارد

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

سلام دوستان
    من یک بلیط پیدا کردم از آمریکا به آلمان مونیخ و به مقصد ترکیه برای ویزای ترانزیت باید چطور اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sjrobatjaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک بلیط پیدا کردم از آمریکا به آلمان مونیخ و به مقصد ترکیه برای ویزای ترانزیت باید چطور اقدام کنم؟
    سلام
    مسير رو كامل بنويسيد با ذكر نام شهرها

رشته و دانشگاه

از شیکاگو به مونیخ و از مونیخ به استانبول
    من الان تو این لینک خوندم http://www.germany.info/Vertretung/u...sit__Visa.html که اگه از آمریکا در حال خروج باشید و ویزاتون معتبر نباشه هم میتونید از معافیت ویزا شینگن استفاده کنید. ویزای من سینگل هست و دو سال از تاریخ انقضای آن گذشته
    ویرایش توسط sjrobatjaz : March 9th, 2015 در ساعت 11:05 AM

از شیکاگو به مونیخ و از مونیخ به استانبول
    من الان تو این لینک خوندم http://www.germany.info/Vertretung/u...sit__Visa.html که اگه از آمریکا در حال خروج باشید و ویزاتون معتبر نباشه هم میتونید از معافیت ویزا شینگن استفاده کنید. ویزای من سینگل هست و دو سال از تاریخ انقضای آن گذشته
    متني كه اين رو نوشته كپي ميكنيد
    ويزا معتبر نباشه منظورم هست

رشته و دانشگاه

Transit Visa Country List

Nationals of the following countries are required to be in possession of an airport transit visa when passing through the international transit area of airports in Germany:

AFGHANISTAN, BANGLADESH, DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE CONGO, ERITREA, ETHIOPIA, GHANA, INDIA, IRAN, IRAQ, JORDAN ** (please see below), LEBANON, MYANMAR, MALI, NIGERIA, PAKISTAN, SOMALIA, SRI LANKA, SUDAN, SOUTH SUDAN, SYRIA, TURKEY

** In addition, Jordanian citizens are exempt from an airport transit visa if they hold a valid visa for Australia, Israel or New Zealand, and hold a valid boarding pass or ticket for one of these countries. Jordanian citizens are also exempt if they, after a legal stay in one of the above mentioned countries, are travelling back to Jordan and are in possession of a valid boarding pass or ticket to Jordan. The connecting flight must be leaving within 12 hours after arriving in Germany from the same airport in whose transit section the traveller has been waiting.

Exceptions: Nationals from the above list are entitled to transit through the international transit zones without an airport transit visa:

1. If they hold a valid visa for the United States of America
    2. If they return from the USA after having used the visa
    3. If they hold one of the following residence permits
    خط یکی مونده به آخر :

Nationals of the following countries are required to be in possession of an airport transit visa when passing through the international transit area of airports in Germany:

AFGHANISTAN, BANGLADESH, DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE CONGO, ERITREA, ETHIOPIA, GHANA, INDIA, IRAN, IRAQ, JORDAN ** (please see below), LEBANON, MYANMAR, MALI, NIGERIA, PAKISTAN, SOMALIA, SRI LANKA, SUDAN, SOUTH SUDAN, SYRIA, TURKEY

** In addition, Jordanian citizens are exempt from an airport transit visa if they hold a valid visa for Australia, Israel or New Zealand, and hold a valid boarding pass or ticket for one of these countries. Jordanian citizens are also exempt if they, after a legal stay in one of the above mentioned countries, are travelling back to Jordan and are in possession of a valid boarding pass or ticket to Jordan. The connecting flight must be leaving within 12 hours after arriving in Germany from the same airport in whose transit section the traveller has been waiting.

Exceptions: Nationals from the above list are entitled to transit through the international transit zones without an airport transit visa:

1. If they hold a valid visa for the United States of America
    2. If they return from the USA after having used the visa
    3. If they hold one of the following residence permits
    خط یکی مونده به آخر :
    معنيش اين نيست كه ويزا تون غير معتبر باشه
    ميگه اگر از ويزاش استفاده كرده و داره بر ميگرده به كشور مبداش
    منظورش همون بليتي هست كه باهاش وارد امريكا شده نه اينكه دو سال گذشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)