صفحه 28 از 78 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali10100 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخوام برم کانادا و در سوئیس توقف 17 ساعته خواهم داشت و باید برم تو یه هتل شب و بمونم. میخوام بدونم ویزای سوئیس لازمه برا من؟ اگه آره چیکار باید بکنم الان؟ از کجا شروع کنم؟ در ضمن چند روز طول میکشه این ویزا رو بدن؟ ممنون از پاسختون
    نياز به ويزا داريد
    بايد به سفارت سوييس مراجعه فرماييد
    احتمالن دو هفته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نياز به ويزا داريد
    بايد به سفارت سوييس مراجعه فرماييد
    احتمالن دو هفته
    خیلی ممنون از پاسختون. یعنی باید بخاطر توقف 17 ساعته باید دو هفته علاف بشم تا ویزا بگیرم؟ مدارکی مثل ترجمه شناسنامه، حساب بانکی و ... رو هم مثل بقیه متقاضیان ویزا باید ارائه بدم بهشون، یا برا ما شرایط دیگه داره؟ اینجوری که خیلی تو دردسر می افتیم، پس اونایی که میرن کانادا چجوری میزن، همشون ویزا بین راهی کشور وسط رو باید بگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali10100 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. یعنی باید بخاطر توقف 17 ساعته باید دو هفته علاف بشم تا ویزا بگیرم؟ مدارکی مثل ترجمه شناسنامه، حساب بانکی و ... رو هم مثل بقیه متقاضیان ویزا باید ارائه بدم بهشون، یا برا ما شرایط دیگه داره؟ اینجوری که خیلی تو دردسر می افتیم، پس اونایی که میرن کانادا چجوری میزن، همشون ویزا بین راهی کشور وسط رو باید بگیرن؟
    كسايي كه به امريكاي شمالي بليت ميگيرند مسيری رو نميگيرند كه نياز به ويزاي ترانزيت پيدا كنه
    كلن ما مسيری رو توصيه نميكنيم كه دردسر ويزاي ترانزيت داشته باشه
    شما به خاطر استاپ شب تا صبح تون نياز به ويزا پيدا ميكنيد
    كل مسير تون چي هست از مبدا به مقصد؟
    بله بايد مدارك ارائه بديد

سلام
    سوال من اینه که اگر پروازمون یک استاپ داشته باشه تو ترکیه و هر دو مسیر ترکیش ایرلاین باشه و توقف تو ترکیه مثلا 8 ساعت باشه...توی این مدت میشه رفت بیرون ؟ و اینکه وسایل و خودمون باید جابه جا کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام
    سوال من اینه که اگر پروازمون یک استاپ داشته باشه تو ترکیه و هر دو مسیر ترکیش ایرلاین باشه و توقف تو ترکیه مثلا 8 ساعت باشه...توی این مدت میشه رفت بیرون ؟ و اینکه وسایل و خودمون باید جابه جا کنیم؟
    اتباع ایران برای ورود به ترکیه احتیاج به ویزا نداند و شما میتونید به راحتی وارد ترکیه شوید.

سلام
    سلام
    دسترسي به بارتون نداريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    دسترسي به بارتون نداريد
    مرسی. منظور من اینه که پس یعنی نگران بارمون نباشیم دیگه؟ که مثلا بین دو پرواز باید تمام مدت رو برای جابه جایی وسایل وقت بزاریم...مرسی فکر کنم منظور شما هم همین بود

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    اتباع ایران برای ورود به ترکیه احتیاج به ویزا نداند و شما میتونید به راحتی وارد ترکیه شوید.
    منظورم از نظر ویزا نبود... از نظر اینکه آیا میشه توی این 8 ساعت بیرون رفت یا کلا باید همونجا موند...مرسی

منظورم از نظر ویزا نبود... از نظر اینکه آیا میشه توی این 8 ساعت بیرون رفت یا کلا باید همونجا موند...مرسی
    مرسی. منظور من اینه که پس یعنی نگران بارمون نباشیم دیگه؟ که مثلا بین دو پرواز باید تمام مدت رو برای جابه جایی وسایل وقت بزاریم...مرسی فکر کنم منظور شما هم همین بود
    بله ميتونيد مرز رو رد كنيد و وارد كشور شويد
    بارتون هم اتوماتيك به پرواز بعدي منتقل خواهد گرديد

سلام به همه دوستان بویژه پیرسون عزیز

احتمالا میدونید که هواپیمایی نروژین پروازهای بسیار ارزونی به مقصد آمریکا داره. مثلا چند روز قبل این خبر منتشر شد که داره بلیط پروازهای دوطرفه از اسکاندیناوی به آمریکا رو با قیمت 182 یورو می فروشه!!

http://travelfree.info/2015/07/amazi...182-both-ways/

چطوری میشه از این پروازها استفاده کرد؟ بدون اینکه مجبور بشیم ویزای شنگن بگیریم؟

مثلا اگه بلیط پگاسوس از استانبول به اسلو و بعد نروژین از اسلو به نیویورک بگیریم راهی هست که پروازها رو کانکت کنیم که بار اتوماتیک منتقل بشه و نیازی به ویزای ترانزیت پیدا نکنیم؟

ممنون از توجهتون
    ویرایش توسط Ruzbeh2013 : July 27th, 2015 در ساعت 07:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)