صفحه 53 از 78 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    با پاس ایرانی بدون ویزای ورود به شنگن نمیتونید مرز هوایی شنگن رو توی این مسیر توی نقطه فرانکفورت سوراخ بفرمایید بعد از زوریخ ازش خارج شوید
    شنگن رو باید یک کشور در نظر بگیرید که نمیتونید توش بدون ویزا البته با پاس ایرانی آزادانه تردد داشته باشید
    با سپاس از پاسخ شما
    نکته ای ک هست کشور سویس عضو شینگن نیست و استدلال فوق تو این کیس موضوعیت ندارد. عملا یک استاپ در حوزه شنگن دارم. با این اوصاف بازهم نیاز ب ویزای ترانزیتی دارم؟ اگر پاسخ مثبه لطفا استدلالتون رو توضیح بدین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hellman89 نمایش پست ها
    با سپاس از پاسخ شما
    نکته ای ک هست کشور سویس عضو شینگن نیست و استدلال فوق تو این کیس موضوعیت ندارد. عملا یک استاپ در حوزه شنگن دارم. با این اوصاف بازهم نیاز ب ویزای ترانزیتی دارم؟ اگر پاسخ مثبه لطفا استدلالتون رو توضیح بدین
    ممنون
    دقیقن نکته این هست که سوییس از سال 2008 جزو 26 عضو پیمان شنگن هست
    فکر میکنم با اتحادیه اروپا اشتباه گرفتید

بعضی کشور ها جزو شنگن هستند ولی جزو اتحادیه اروپا نیستند مثل سوییس و نروژ
    بعضی کشور ها جزو شنگن نیستند ولی جزو اتحادیه اروپا هستند مثل ایرلند
    بعضی کشور ها هم جزو شنگن هستند هم جزو اتحادیه اروپا مثل آلمان فرانسه
    بعضی کشور ها نه جزو شنگن هستند و نه جزو اتحادیه اروپا مثل آلبانی صربستان و بزودی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz666 نمایش پست ها
    برای سفر به کانادا هم نیاز به ویزای ترانزیت انگلیس هست؟
    خیر اگر اعتبار نداشته باشد ویزا مشکلی ندارید برای رفت و همینطور برگشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دقیقن نکته این هست که سوییس از سال 2008 جزو 26 عضو پیمان شنگن هست
    فکر میکنم با اتحادیه اروپا اشتباه گرفتید

بعضی کشور ها جزو شنگن هستند ولی جزو اتحادیه اروپا نیستند مثل سوییس و نروژ
    بعضی کشور ها جزو شنگن نیستند ولی جزو اتحادیه اروپا هستند مثل ایرلند
    بعضی کشور ها هم جزو شنگن هستند هم جزو اتحادیه اروپا مثل آلمان فرانسه
    بعضی کشور ها نه جزو شنگن هستند و نه جزو اتحادیه اروپا مثل آلبانی صربستان و بزودی انگلستان
    ممنون از پاسختون.
    کاملا درست بود و من در جریان نبودم و مجبور شدم بلیطمو کنسل کنم یکی دیگه بگیرم

Junior Member

سلام. من برای رفتن به کانادا یه پرواز خوب برام هست که یه توقف تو حوزه شنگن و یه توقف تو لندن داره، آزانس میگه به دلیل مشکلات سیاسی بین دو دولت، کشور انگلستان اجازه توقف اتباع ایران رو نمیده تو لندن این درسته؟
    (با توجه به اینکه لندن جزو حوزه شنگن نیست قاعدتا مشمول قاعده ی ممنوعیت 2 استاپ در حوزه شنگن نمیشه این موضوع)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    سلام. من برای رفتن به کانادا یه پرواز خوب برام هست که یه توقف تو حوزه شنگن و یه توقف تو لندن داره، آزانس میگه به دلیل مشکلات سیاسی بین دو دولت، کشور انگلستان اجازه توقف اتباع ایران رو نمیده تو لندن این درسته؟
    (با توجه به اینکه لندن جزو حوزه شنگن نیست قاعدتا مشمول قاعده ی ممنوعیت 2 استاپ در حوزه شنگن نمیشه این موضوع)
    سلام
    لطفا از آژانس هاى ناشى بليت تهيه نكنيد
    هر بليتى رو از هر آژانسى نميگيرند

Junior Member

ممنون. برداشت من از فرمایش شما اینه که نظر آژانس رو درست نمیدونید و معتقدید میتونم با پروازی که دو توقف داره (یکی در حوزه شنگن و یکی در لندن) برم کانادا. درسته؟ پس ویزای ترانزیت هم لازم نیست گرفته بشه برای لندن؟
    ضمناً من این مسیر اولین باره بلیت میخرم و آژانس های معتبر رو نمیشناسم چندان (گرچه این آژانسی که گفتم هم آژانس معروفی در خیابان شیراز (نزدیک ونک) هست)، میشه یه جوری که با قوانین سایت در تضاد نباشه بگید چه آژانس های تخصصی این مسیر رو میتونم بهشون مراجعه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    ممنون. برداشت من از فرمایش شما اینه که نظر آژانس رو درست نمیدونید و معتقدید میتونم با پروازی که دو توقف داره (یکی در حوزه شنگن و یکی در لندن) برم کانادا. درسته؟ پس ویزای ترانزیت هم لازم نیست گرفته بشه برای لندن؟
    ضمناً من این مسیر اولین باره بلیت میخرم و آژانس های معتبر رو نمیشناسم چندان (گرچه این آژانسی که گفتم هم آژانس معروفی در خیابان شیراز (نزدیک ونک) هست)، میشه یه جوری که با قوانین سایت در تضاد نباشه بگید چه آژانس های تخصصی این مسیر رو میتونم بهشون مراجعه کنم؟
    سلام
    بله نیاز به ویزا ندارید
    من نمیگم آژانس معتبری نیست
    هر آژانسی به درد هر نوعی بلیتی نمیخوره
    آژانس مطلق خوب هم وجود نداره که به درد هر نوع بلیتی بخوره
    از صحبتش میشه این نتیجه گیری رو گرفت که این آژانس یا حداقل این اینجنت این مسیر پروازی رو هیچوقت فروش نداشته در صورتیکه مسیر روتینی هست
    برای راهنمایی هم پیام خصوصی باید بدید

Junior Member

با سلام،من عازم هلند هستم،برای توقف در فرودگاه کشور سوم به جز ترکیه در چه کشورهایی میشه بدون ویزای ترانزیت توقف داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1999 نمایش پست ها
    با سلام،من عازم هلند هستم،برای توقف در فرودگاه کشور سوم به جز ترکیه در چه کشورهایی میشه بدون ویزای ترانزیت توقف داشت؟
    سلام
    توی هر کشور شنگنی میتونید توقف داشته باشید توی مسیر هلند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)