صفحه 54 از 78 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام تو مسیر ایران به کانادا ، توقف برای یک شبانه روز در فرودگاه لندن مشکلی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbb1370 نمایش پست ها
    سلام تو مسیر ایران به کانادا ، توقف برای یک شبانه روز در فرودگاه لندن مشکلی داره؟
    سلام
    کمتر از 24 ساعت خیر

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

سلام. برای پرواز تهران-لندن-فینیکس و لس انجلس-لندن-تهران با توقف 6 ساعته در لندن با ویزای توریستی ایا به ویزای ترانزیت نیاز هست؟

Junior Member

پرواز من لندن ----> میلان کانکشن دو و نیم ساعت----- > رم کانکشن 2 ساعت --->تهران

من ویزای کاری 5 ساله دارم و ساکن انگلیس هستم آیا ویزای ترانزیت لازم دارم ؟ سایت سفارت ایتالیا تولندن اصلا ویزایی به نام ترانزیت ندارد. اگر میشه راهنمایی کنید. کسی بوده با پرواز مشابه رفته باشه تهران ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    سلام. برای پرواز تهران-لندن-فینیکس و لس انجلس-لندن-تهران با توقف 6 ساعته در لندن با ویزای توریستی ایا به ویزای ترانزیت نیاز هست؟
    سلام
    خیر نیاز نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط uk2012 نمایش پست ها
    پرواز من لندن ----> میلان کانکشن دو و نیم ساعت----- > رم کانکشن 2 ساعت --->تهران

من ویزای کاری 5 ساله دارم و ساکن انگلیس هستم آیا ویزای ترانزیت لازم دارم ؟ سایت سفارت ایتالیا تولندن اصلا ویزایی به نام ترانزیت ندارد. اگر میشه راهنمایی کنید. کسی بوده با پرواز مشابه رفته باشه تهران ممنون
    ویزای ورود به شنگن نیاز دارید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    خیر نیاز نیست
    ممنون، ببخشید یک سوال دیگه، من این پرواز بریتیش رو میتونم با کردیت کارد خودم برای یکنفر در ایران خریداری کنم؟ چون توی فروم دیدم که گفته بودید برای بعضی ایرلاین ها مشکل پیش میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    ممنون، ببخشید یک سوال دیگه، من این پرواز بریتیش رو میتونم با کردیت کارد خودم برای یکنفر در ایران خریداری کنم؟ چون توی فروم دیدم که گفته بودید برای بعضی ایرلاین ها مشکل پیش میاد.
    از مبدا ایران مشکلی نداره مغایرت دارند کارت با اسم مسافر
    به ریال هم در ایران میشه گرفت بلیت بریتیش رو

Junior Member

سلام دوستان سوالی داشتم شما میدونید مدارک واسه ویزای ترازیت انگلیس چه چیزهایی هست ؟ و ایا ویزا را باید قبل از پرواز گرفت ؟ یا میشه تو فرودگاه لندن گرفت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidm4434 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم شما میدونید مدارک واسه ویزای ترازیت انگلیس چه چیزهایی هست ؟ و ایا ویزا را باید قبل از پرواز گرفت ؟ یا میشه تو فرودگاه لندن گرفت ؟
    سلام
    با پاسپورت ایرانی نمیتونید توی فرودگاه لندن ویزا بگیرید و اگر توی مسیر باشید که نیاز به ویزای ترانزیت داشته باشید از مبدا براتون کارت پروازی صادر نمیشه که بتونید به لندن برسید
    راجع به مدارک هم باید با سفارت انگلیسی که مربوط به محل اقامت خودتون هست تماس بگیرید مدارک نسبت به محل اقامت شما ممکنه کاملن متغییر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)