صفحه 55 از 78 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام دوستان
    من برای 15 دسامبر از ترکیه میرم آمریکا. پروازم آنکارا-مونیخ-شیکاگو-کلمبوس هست. 4 ساعت توقف تو مونیخ دارم. ویزای ترانزیت باید داشته باشم یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه تو فرودگاه موقع خروج از ترکیه چه مدارکی میخوان؟ چون من اینجا درس میخوندم و یکراست از اینجا میرم آمریکا. و وقتی رسیدیم آمریکا چه مدارکی میخواد تو فرودگاه؟ ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 15 دسامبر از ترکیه میرم آمریکا. پروازم آنکارا-مونیخ-شیکاگو-کلمبوس هست. 4 ساعت توقف تو مونیخ دارم. ویزای ترانزیت باید داشته باشم یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه تو فرودگاه موقع خروج از ترکیه چه مدارکی میخوان؟ چون من اینجا درس میخوندم و یکراست از اینجا میرم آمریکا. و وقتی رسیدیم آمریکا چه مدارکی میخواد تو فرودگاه؟ ممنون از راهنماییتون
    سلام
    نیازی به ویزا ترانزیت ندارید

Junior Member

سلام دوستان
    برای سفر از امریکا به ایران (و بالعکس) با یک استاپ 8 ساعته در امستردام، نیاز به ویزای ترانزیت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f_fi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سفر از امریکا به ایران (و بالعکس) با یک استاپ 8 ساعته در امستردام، نیاز به ویزای ترانزیت هست؟
    سلام
    خیر به شرط اینکه ویزای امریکاتون معتبر باشه هنوز

سلام. من ویزای 15 روزه برای وین دارم. میخواستم بلیط بگیرم، برای کدوم یک از این کشورها نیاز به ویزای ترانزیت هست (از نظر توقف در فرودگاه کشور سوم): اوکراین، قطر و دبی؟ اگر از KLM بخوام بگیرم با توجه به اینکه ویزا شنگن هست، طبیعتا مشکلی نیست درسته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط InspiredMoon نمایش پست ها
    سلام. من ویزای 15 روزه برای وین دارم. میخواستم بلیط بگیرم، برای کدوم یک از این کشورها نیاز به ویزای ترانزیت هست (از نظر توقف در فرودگاه کشور سوم): اوکراین، قطر و دبی؟ اگر از KLM بخوام بگیرم با توجه به اینکه ویزا شنگن هست، طبیعتا مشکلی نیست درسته؟
    ممنون
    سلام
    هیچ کدوم از کشورهایی که فرمودید نیاز به ویزا ترانزیت ندارید

Banned

سلام ببخشيد من يه سوال دارم.من با ويزاي توريستي امريكا ميخوام از استانبول برم به امريكا ٢تا بليط رزرو كردم اما نميدونم كه به ويزاي ترانزيت نياز دارم يا نه .اوليش استانبول لندن امريكا و دوميش استانبول فرانكفورت امريكا . توي لندن ١٥ساعت توقف داره اما توي فرانكفورت ٨ ساعت .ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmhaghighat نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من يه سوال دارم.من با ويزاي توريستي امريكا ميخوام از استانبول برم به امريكا ٢تا بليط رزرو كردم اما نميدونم كه به ويزاي ترانزيت نياز دارم يا نه .اوليش استانبول لندن امريكا و دوميش استانبول فرانكفورت امريكا . توي لندن ١٥ساعت توقف داره اما توي فرانكفورت ٨ ساعت .ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    سلام
    هیچ کدام نیاز به ویزا ترانزیت نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

سلام

من با ویزای گرین کارت می خواهم از طریق لندن برم آمریکا.
    اگر بخواهم بلیط را جوری بگیرم که یک شب در لندن بمانم آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    سلام

من با ویزای گرین کارت می خواهم از طریق لندن برم آمریکا.
    اگر بخواهم بلیط را جوری بگیرم که یک شب در لندن بمانم آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    سلام
    زیر 24 ساعت توی فرودگاه میتونید بمونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)