صفحه 6 از 78 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام دوستان
    من ریترنینگ هستم و ۱۴ مارج با پرواز ایرفرانس می خواستن از سیاتل به ارمنستان برم که یک توقف تو فرانسه داشت. متاسفانه به من اجازه پرواز ندادن چون وایزای آمریکام expire شده بود. در وافع باید ویزای ترانزیت می داشتم یا ویزای valid آمریکا. مجبور شدم با پرواز مسکو برم.
    البته توی وبسایت سفارت فرانسه زده که اگه ویزای expire شده آمریکا داشته باشین اکی هست. reference:
    http://www.consulfrance-washington.o...php?article383
    البته بعد از کلی چونه با مسیولین پرواز به من گفتن می تونستی سوار شی. لطفاْ اگر ویزای سینگل دارید از stop اروپا بر نگردید چون ممکنه نذارن سوار شین.
    البته من پارسال با پرواز lufthansa برگشتم به ایران با ویزای باطل شده آمریکا و مشکلی نبود اون موقع.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezamoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ریترنینگ هستم و ۱۴ مارج با پرواز ایرفرانس می خواستن از سیاتل به ارمنستان برم که یک توقف تو فرانسه داشت. متاسفانه به من اجازه پرواز ندادن چون وایزای آمریکام expire شده بود. در وافع باید ویزای ترانزیت می داشتم یا ویزای valid آمریکا. مجبور شدم با پرواز مسکو برم.
    البته توی وبسایت سفارت فرانسه زده که اگه ویزای expire شده آمریکا داشته باشین اکی هست. reference:
    http://www.consulfrance-washington.o...php?article383
    البته بعد از کلی چونه با مسیولین پرواز به من گفتن می تونستی سوار شی. لطفاْ اگر ویزای سینگل دارید از stop اروپا بر نگردید چون ممکنه نذارن سوار شین.
    البته من پارسال با پرواز lufthansa برگشتم به ایران با ویزای باطل شده آمریکا و مشکلی نبود اون موقع.
    با ويزای اكسپاير شده نمي تونيد توی شنگن استاپ داشته باشيد
    منظورش از expire راجع به ويزای های كوتاه مدت ويزيتوری هست بيشتر

Junior Member

سلام
    تو سایت cheapoair دیدم سوئیس ایر جدیداً یک پرواز ارزون گذاشته برای میامی، ولی به این صورت که از تهران میره فرانکفورت، از فرانکفورت به زوریخ و از زوریخ به میامی. کسی میدونه برای قسمت فرانکفورت به زوریخ چجور ویزایی لازمه؟ ویزای ترانزیت شنگن یا ویزای نوع دیگه؟ با گرین کارت آمریکا بدون ویزای شنگن میشه این پرواز رو گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_ze نمایش پست ها
    سلام
    تو سایت cheapoair دیدم سوئیس ایر جدیداً یک پرواز ارزون گذاشته برای میامی، ولی به این صورت که از تهران میره فرانکفورت، از فرانکفورت به زوریخ و از زوریخ به میامی. کسی میدونه برای قسمت فرانکفورت به زوریخ چجور ویزایی لازمه؟ ویزای ترانزیت شنگن یا ویزای نوع دیگه؟ با گرین کارت آمریکا بدون ویزای شنگن میشه این پرواز رو گرفت؟
    سلام
    ويزای ورود به شنگن لازم هست
    با پاسپورتي ايراني بدون ويزا نميتونيد ورود كنيد به شنگن

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

سلام دوستان می دونید برای پرواز از امریکا به ایران با استاپ در لندن و بحرین با پرواز خلیج و برگشت به امریکا با استاپ در بحرین و فرانسه با ویزای مولتیپل ویزای ترانزیت لازم هست یا نه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sincerly نمایش پست ها
    سلام دوستان می دونید برای پرواز از امریکا به ایران با استاپ در لندن و بحرین با پرواز خلیج و برگشت به امریکا با استاپ در بحرین و فرانسه با ویزای مولتیپل ویزای ترانزیت لازم هست یا نه؟ ممنون
    سلام
    ويزاتون اگه اعتبار داره مشكلي نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business (Operations Management), University of Alberta

سلام دوستان،

من با ویزای دانشجویی کانادا در مسیر برگشت از ایران یه توقف 8 ساعته تو فرانکفورت دارم که میخواستم تو این مدت یکی از دوستانم رو تو آلمان داخل فرودگاه ببینم! طبق لینک http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/ کسانی که ویزای کانادا دارن، اصلاً نیازی به ویزای ترانزین ندارن! آیا برای من امکان این دیدار هست یا باید برای ویزای ترانزیت یا نوع دیگه ای اقدام کنم؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط MApply نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من با ویزای دانشجویی کانادا در مسیر برگشت از ایران یه توقف 8 ساعته تو فرانکفورت دارم که میخواستم تو این مدت یکی از دوستانم رو تو آلمان داخل فرودگاه ببینم! طبق لینک http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/ کسانی که ویزای کانادا دارن، اصلاً نیازی به ویزای ترانزین ندارن! آیا برای من امکان این دیدار هست یا باید برای ویزای ترانزیت یا نوع دیگه ای اقدام کنم؟

ممنون.
    نيازي به ويزای ترانزيت نداريد معنی اش اين هست كه ميتونيد از فرودگاه های آلمان سالن ترانزيتش پشت مرز هوايي ( پاسپورت كنترل )‌ برای رسيدن به مقصد نهايي تون استفاده كنيد
    معنی‌اش اين نيست كه ميتونيد وارد خاك آلمان شويد

Junior Member

بچه ها سلام. اگه من پرواز از نیویورک به مسکو-مسکو به تهران بخوام بگیرم ویزای
    ترانزيت نیاز دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mina.h نمایش پست ها
    بچه ها سلام. اگه من پرواز از نیویورک به مسکو-مسکو به تهران بخوام بگیرم ویزای
    ترانزيت نیاز دارم؟

خير نياز نداريد به شرط اينكه
    1. تعويض فرودگاه نداشته باشيد
    2. ترانزيت تون كمتر از 18 ساعت باشه
    3. شب تا صبح نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)