صفحه 60 از 78 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مادرم ویزای B1/B2 دارند و می خواهند برای مدتی و به عنوان visitor بیایند آمریکا پیش من. می خواستم بپرسم آیا به ویزای ترانزیت برای مسیر IKA-->CDG-->BOS و بلعکس نیاز دارند؟

ممنونم
    نیاز ندارند
    به نکات زیر در رابطه با ویزای B1/B2 توجه بفرمایید
    1. حتمن بلیت باید راندتریپ باشه
    2. حتمن پاسپورتشون 6 ماه پس از تاریخ برگشت اعتبار داشته باشه

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخام ی بلیت برای امریکا بخرم که پروازها با چندتا ایرلاین انجام میشه. با ایرلاین Germania از تهران میره برلین و بعد از 3 ساعت توقف با ایرلاین Ryanair میره به شهر
    Bonn
    باز هم توی آلمان و بعد از 4 ساعت و نیم توقف با ایرلاین Eurowings میره آمریکا.
    حالا دوتا سوال دارم: اول اینکه نظرتون رو راجع به کلیت این پروازها چیه؟ مثلا نوع ایرلاین ها یا هر تجربه دیگه ای که دارید.
    بعد هم اینکه آیا برای توقف ها توی آلمان نیاز به ویزا دارم؟
    بسیار ممنونم از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخام ی بلیت برای امریکا بخرم که پروازها با چندتا ایرلاین انجام میشه. با ایرلاین Germania از تهران میره برلین و بعد از 3 ساعت توقف با ایرلاین Ryanair میره به شهر
    Bonn
    باز هم توی آلمان و بعد از 4 ساعت و نیم توقف با ایرلاین Eurowings میره آمریکا.
    حالا دوتا سوال دارم: اول اینکه نظرتون رو راجع به کلیت این پروازها چیه؟ مثلا نوع ایرلاین ها یا هر تجربه دیگه ای که دارید.
    بعد هم اینکه آیا برای توقف ها توی آلمان نیاز به ویزا دارم؟
    بسیار ممنونم از کمکتون
    نمیتونید با پاس ایرانی همچین بلیت هایی رو بگیرید

Junior Member

سلام ، کسی می دونه اگر یکی از کانکشن های پرواز به تورونتو آمریکا باشه ویزای ترانزیت لازمه یا نه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    سلام ، کسی می دونه اگر یکی از کانکشن های پرواز به تورونتو آمریکا باشه ویزای ترانزیت لازمه یا نه ؟
    ممنون
    سلام
    این فکر که من با پاسپورت ایرانی میتونم بدون ویزای امریکا به دیستنیشنی توی امریکا پرواز کنم از کجا میاد؟!!
    بعدش مرز هوایی امریکا رو رد کنم آزادانه به سفرم ادامه بدم.
    توی امریکای شمالی سالن ترانزیتی وجود ندارد که شما بتونید بدون عبور از پاسپورت کنترل به کانادا یا مکزیک یا هر جایی دیگه ای سفر بفرمایید.
    به نظرتون پلیس مرزی امریکا اجازه میده به یک ایرانی بدون ویزا وارد خاک امریکا شه به خاطر اینکه بعدش میخواد به کانادا یا مکزیک سفر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2hp نمایش پست ها
    سلام مرسی از وقتی که میذارین
    من ویزای شنگن برای سوییس دارم. اگه تو یکی از کشورهای محدوده ی شنگن توقف داشته باشم، نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟ ممنونم
    شما با ويزاي شنگني كه از هر يك از كشورهاي حوزه شنگن صادر شده باشه ميتونيد توي تمام كشورهاي ديگه حوزه شنگن توقف و تردد داشته باشيد. اگه ويزاتون مولتي باشه ميتونيد حتى از حوزه شنگن خارج شيد و دوباره وارد شيد. به هر حال با داشتن ويزاي معتبر شنگن احتياجي به داشتن ويزاي ترانزيت توي محدوده اروپا نيست. انگلستان از اين قاعده مستثنا ميباشد.

Junior Member

سلام آیا برای مسیر پرواز تهران به انگلستان در صورت توقف در پاریس یا آمستردام نیازی به ویزای ترانزیت هست؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnaji نمایش پست ها
    سلام آیا برای مسیر پرواز تهران به انگلستان در صورت توقف در پاریس یا آمستردام نیازی به ویزای ترانزیت هست؟
    خیلی ممنون
    سلام
    خیر
    انگلستان هم مثل امریکا و کانادا شامل موارد معافیت از ویزای ترانزیت شنگن برای اتباع ایران به حساب میاید
    برعکسش نیاز به ویزای ترانزیت هست یعنی مقصد شنگن باشه استاپ شما در انگلستان

سلام
    میشه من و راهنمایی کنین
    من برای تهران - کانادار (ونکوور)، از بریتیش ایرویز بلیط گرفتم. یک توقف در لندن داره که مدت توقف 6 ساعت هستش. ویزای من به کانادا ویزیتوری هستش. می خوام بدونم من ویزای ترانزیت می خوام؟
    من با فکر اینکه 6 ساعت توقف هست و تغییر فرودگاه هم ندارم فکر کردم ویزای ترانزیت نمی خواد!
    ممنون میشم اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنین.

سلام مجدد

من به لندن ترمینال 5 میرسم و از ترمینال 3 پروازم دوباره به ونکوور هست. موقع برگشت از ونکوور هم لندن ترمینال 3 میرسم و از ترمینال 5 میام تهران.

ممنون میشم هم سوال قبل رو پاسخ بدین و هم راهنمایی کنین که من بارم رو کجا دریافت میکنم؟! موقع رفت ونکوور بارم رو میگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)