صفحه 61 از 78 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimardani_kh نمایش پست ها
    سلام
    میشه من و راهنمایی کنین
    من برای تهران - کانادار (ونکوور)، از بریتیش ایرویز بلیط گرفتم. یک توقف در لندن داره که مدت توقف 6 ساعت هستش. ویزای من به کانادا ویزیتوری هستش. می خوام بدونم من ویزای ترانزیت می خوام؟
    من با فکر اینکه 6 ساعت توقف هست و تغییر فرودگاه هم ندارم فکر کردم ویزای ترانزیت نمی خواد!
    ممنون میشم اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimardani_kh نمایش پست ها
    سلام مجدد

من به لندن ترمینال 5 میرسم و از ترمینال 3 پروازم دوباره به ونکوور هست. موقع برگشت از ونکوور هم لندن ترمینال 3 میرسم و از ترمینال 5 میام تهران.

ممنون میشم هم سوال قبل رو پاسخ بدین و هم راهنمایی کنین که من بارم رو کجا دریافت میکنم؟! موقع رفت ونکوور بارم رو میگیرم؟
    شما تا وارد کشوری نشدید هنوز باری نمیتونید تحویل بگیرید
    شما وارد انگلستان نمیشوید توی سالن ترانزیت هستید پشت مرز هوایی ( پاسپورت کنترل ) منتظر پرواز بعدیتون به مقصدتون
    پس دسترسی به بارتون ندارید اصلن
    از برهان خلف استفاده کردم که متوجه بشید امکان دریافت یا تحویل بار نیست اصلن
    پس بارتون اتوماتیک به پرواز بعدی انتقال پیدا خواهد نمود

نیاز به ویزا ترانزیت هم ندارید

Junior Member

سلام. من ویزای معتبر F1 مالتی امریکا دارم. برای پرواز رفت و برگشت لوفتانزای بوستون - مونیخ - تهران، با layover دقیقا 12 ساعت و 25 دقیقه توی مونیخ نیاز به ویزای ترنزیت هست؟ یه چیزایی در مورد توقف های بالای 12 ساعت شنیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ledz نمایش پست ها
    سلام. من ویزای معتبر F1 مالتی امریکا دارم. برای پرواز رفت و برگشت لوفتانزای بوستون - مونیخ - تهران، با layover دقیقا 12 ساعت و 25 دقیقه توی مونیخ نیاز به ویزای ترنزیت هست؟ یه چیزایی در مورد توقف های بالای 12 ساعت شنیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط ledz نمایش پست ها
    سلام

احتیاج به ویزای ترانزیت ندارید. قسمت ترانزیت فرودگاه مونیخ 24 ساعته باز هست. اطلاعات دقیقتر رو میتونید از سایت وزارت امور خارجه آلمان (لینک زیر) بگیرید:

http://www.auswaertiges-amt.de/EN/In...html?nn=480902
    ویرایش توسط sahandfb : May 31st, 2017 در ساعت 11:28 AM

سلام
    اگر مسیر پروازی از طرف کلمبیا باشه و کشور مقصد فری ویزا برای ایرانی ها باشه باز هم باید ویزا ترانزیت بگیریم؟
    برای ویزا ترانزیت اگر گواهی اشتغال به کار و گواهی اشتغال به تحصیل نداشته باشیم چه مدرکی میتونیم جایگزین کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام
    اگر مسیر پروازی از طرف کلمبیا باشه و کشور مقصد فری ویزا برای ایرانی ها باشه باز هم باید ویزا ترانزیت بگیریم؟
    برای ویزا ترانزیت اگر گواهی اشتغال به کار و گواهی اشتغال به تحصیل نداشته باشیم چه مدرکی میتونیم جایگزین کنیم؟
    سلام
    بله مثلن اگر استاپ در پاناما داشته باشید ممکنه ارلاین شما رو سوار هواپیما نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    بله مثلن اگر استاپ در پاناما داشته باشید ممکنه ارلاین شما رو سوار هواپیما نکنه
    مسیر پروازی به این صورته...
    استانبول-لندن-بوگوتا-کیتو
    ایرلاین avianca
    ویزا ترانزیت لازمه؟

ایرلاین avianca
    ویزا ترانزیت لازمه؟
    ویزای ترانزیت برای انگلستان رو حتما احتیاج دارین. میتونید با لینک زیر چک کنید:

https://www.gov.uk/transit-visa
    ویرایش توسط sahandfb : June 7th, 2017 در ساعت 12:56 PM

ایرلاین avianca
    ویزا ترانزیت لازمه؟
    ویزای ترانزیت لندن 100 درصد لازمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ویزای ترانزیت لندن 100 درصد لازمه
    ممنون...
    کلمبیا با پاناما ویزا ترانزیت میخواد؟
    برای اخذ ویزا مثل همین ترانزیت معمولا گواهی اشتغال به کار یا تحصیل میخوان...این دو تال مدرک جایگزین داره؟مثلا گواهی سپرده روز شمار امکانش هست به عنوان گواهی اشتغال به کار استفاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)