صفحه 65 از 78 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط m920627 نمایش پست ها
    سلام
    من از هواپیمایی
    Aeroflot پرواز گرفتم از تهران به رم . ولی وسط راه یه توقف 5 ساعته تو فرودگاه Svo داره و ترمینال عوض میشه . باید ویزای ترانزیت بگیرم ؟
    سلام
    خیر نیاز به ویزا ندارید. برای مسیر های اروپایی مشکلی ندارد.
    فقط به مسیر بلاروس مشکل هست چون باید مرز رو رد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    توی سایت زیر اطلاعات در مورد ویزای ترانزیت برای روسیه رو نوشته. طبق چیزی که اینجا نوشته، اگر در فرودگاه Sheremetyevo از ترمینال B یا C به ترمینالهای D، E ویا F عوض میکنید، احتیاج به ویزا هست. در بقیه موارد چون استاپتون زیر 5 ساعت هست و فرودگاه عوض نمی کنید، اجتیاج به ویزا ندارید:
    http://www.aeroflot.ru/ru-en/before_...ssport_control

طبق اطلاعات من، پروازهای بین المللی توی ترمینالهای D و E و F مینشینند و از ترمینالهای D و E و F هم پرواز میکنند که در اینصورت احتیاج به ویزا نیست، ولی برای اطمینان ترمینالها رو روی بلیطتون چک کنید.
    معذرت میخوام، اشتباه تایپی داشتم. استاپ در فرودگاه نباید بیشتر از 24 ساعت باشد.

Junior Member

سلام

من ویزای دانشجویی کانادا دارم. سوال اینکه:
    1- پرواز KLM به ونکوور با یک توقف 6 ساعت و نیم در آمستردام نیاز به ویزای ترانزیتی داره؟
    2- پرواز British با یک توقف 5 ساعت و نیم در لندن با تعویض ترمینال در فرودگاه لندن چطور؟
    .
    3- به صورت کلی در حال حاضر با ویزای کانادا پروازهای با یک Stop در حوزه Schengen و با توقف زیر 8 ساعت نیاز به ویزای ترانزیتی ندارند. این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smq نمایش پست ها
    سلام

من ویزای دانشجویی کانادا دارم. سوال اینکه:
    1- پرواز KLM به ونکوور با یک توقف 6 ساعت و نیم در آمستردام نیاز به ویزای ترانزیتی داره؟
    2- پرواز British با یک توقف 5 ساعت و نیم در لندن با تعویض ترمینال در فرودگاه لندن چطور؟
    .
    3- به صورت کلی در حال حاضر با ویزای کانادا پروازهای با یک Stop در حوزه Schengen و با توقف زیر 8 ساعت نیاز به ویزای ترانزیتی ندارند. این درسته؟
    سلام
    1. خیر
    2. خیر
    3. بله درسته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Manufacturing Engineering

سلام دوستان
    من ویزای دانشجویی کانادا دارم. پرواز من دو توقف در دبی و دوبلین ایرلند داره. اطلاعاتی که تو سایت سفارت ایرلند داده گفته که باید ایرانی ها ویزای ترانزیت داشته باشن. میشه لطفا توضیح بدین؟ متاسفانه من بلیت خریدم نمیدونم باید کنسل کنم یا نه.
    خیلی ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    1. خیر
    2. خیر
    3. بله درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای دانشجویی کانادا دارم. پرواز من دو توقف در دبی و دوبلین ایرلند داره. اطلاعاتی که تو سایت سفارت ایرلند داده گفته که باید ایرانی ها ویزای ترانزیت داشته باشن. میشه لطفا توضیح بدین؟ متاسفانه من بلیت خریدم نمیدونم باید کنسل کنم یا نه.
    خیلی ممنون
    سلام
    بلیت تون رو باید کنسل کنید
    جریمه کنسلی بلیت رو باید مرکزی که این بلیت رو براتون صادر کرده پرداخت کنه
    مشکلی داشتید پیام خصوصی بدید

Junior Member

سلام خسته نباشين ببخشيد من با ويزاي توريستي كانادا ميتونم از استانبول با يه توقف در حوزه شينگن بدون نياز به ويزا ترانزيت برم كانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Karen2011 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشين ببخشيد من با ويزاي توريستي كانادا ميتونم از استانبول با يه توقف در حوزه شينگن بدون نياز به ويزا ترانزيت برم كانادا؟
    سلام
    بله به شرط اینکه بلیتتون رفت و برگشت باشه و تغییر فرودگاه نداشته باشید
    توی بعضی از فرودگاه ها امکان توقف شب تا صبح ندارید
    غیر از شنگن در لندن هم میتونید توقف داشته باشید

Junior Member

ببخشيد الان با پرواز تركيش با توقف ١٣ ساعت تو ميلان به سمت تورنتو با پرواز خود كانادا با ويزاي توريستي كانادا ويزا ترانزيت ايتاليا نميخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Karen2011 نمایش پست ها
    ببخشيد الان با پرواز تركيش با توقف ١٣ ساعت تو ميلان به سمت تورنتو با پرواز خود كانادا با ويزاي توريستي كانادا ويزا ترانزيت ايتاليا نميخواد؟
    استاپتون نباید شب تا صبح باشه
    ویزای توریستی باید بلیت برگشت داشته باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)