صفحه 67 از 78 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط paranoid نمایش پست ها
    من بلیطم به ایران شامل دو تا توقف توی اروپا هست: آمریکا --> آلمان --> اتریش --> ایران.
    با توجه به اینکه گرین کارت دارم آیا باید ویزای ترانزیت بگیرم یا نیازی نیست؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.
    با پاسپورت ایرانی نمیتونید مرز هوایی شنگن رو در نقطه فرانکفورت سوراخ کنید راحت بدون ویزا تردد کنید در شنگن
    بعد از نقطه ی وین خارج شید از شنگن
    شنگن رو باید یک کشور در نظر بگیرید که نمیتونید داخلش پرواز دامستیک داشته باشید بدون نیاز به ویزا
    بدون ویزای شنگن تایپ B یا C اجازه ی بوردینگ از مبدا بهتون نمیدهند

سلام دوستان
    من دارم از امریکا برمیگردم ایران
    با توجه به اینکه ویزای امریکا 1 وروده بود و دیگه اعتباری نداره
    آیا میتونم مسیر برگشت رو از قطر یا امارات انتخاب کنم یا به خاطر مسائل ویزا باید حتما از مسیر ترکیه بلیط تهیه کنم؟
    من تاپیک سفر از امریکا/پرواز از امریکا رو پیدا نکردم مجبورم سئوال هام رو اینجا بپرسم. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    اگر پرواز من از اوهایو به شیکاگو و از شیکاگو به ابوظبی/دوحه و از ابوظبی/دوحه به تهران باشه
    آیا باید وسائل و چمدون ها رو در هنگام تعویض پرواز اول در امریکا در شیکاگو تحویل بگیرم و دوباره تحویل پرواز ابوظبی/دوحه بدم ؟
    چه مقدار CASH میتونم همراه داشته باشم؟ اصلا محدودیت داره؟ فرمی چیزی داره که باید پر کنیم یا اعلام کنیم چقدر پول همراهمون هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Mokhless نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم از امریکا برمیگردم ایران
    با توجه به اینکه ویزای امریکا 1 وروده بود و دیگه اعتباری نداره
    آیا میتونم مسیر برگشت رو از قطر یا امارات انتخاب کنم یا به خاطر مسائل ویزا باید حتما از مسیر ترکیه بلیط تهیه کنم؟
    من تاپیک سفر از امریکا/پرواز از امریکا رو پیدا نکردم مجبورم سئوال هام رو اینجا بپرسم. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    اگر پرواز من از اوهایو به شیکاگو و از شیکاگو به ابوظبی/دوحه و از ابوظبی/دوحه به تهران باشه
    آیا باید وسائل و چمدون ها رو در هنگام تعویض پرواز اول در امریکا در شیکاگو تحویل بگیرم و دوباره تحویل پرواز ابوظبی/دوحه بدم ؟
    چه مقدار CASH میتونم همراه داشته باشم؟ اصلا محدودیت داره؟ فرمی چیزی داره که باید پر کنیم یا اعلام کنیم چقدر پول همراهمون هست؟
    سلام
    پرواز اتحاد به ایران که کلن کنسل شده
    حالا نمیدونم تاریخ سفرتون کی هست
    اتحاد از 23 ژانویه پروازی به ایران نخواهد داشت
    ویزاتون اگر تاریخش گذشته بله میتونید با هواپیمایی های عربی به ایران پرواز بگیرید مشکلی نداره
    توی مسیر برگشت بارتون رو در مبدا به ارلاین میدید و در مقصد میگیرید
    با رفت به امریکا متفاوت هست
    فکر میکنم تا 10 هزار مشکلی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    می خواستم بدونم برای سفر به کانادا پروازی که شامل دو تا توقف تو فرانکفورت و لندن هستش احتیاج به ویزا هست؟
    سپاس
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

نقل قول نوشته اصلی توسط sunsky نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم برای سفر به کانادا پروازی که شامل دو تا توقف تو فرانکفورت و لندن هستش احتیاج به ویزا هست؟
    سپاس
    سلام
    خیر نیاز به ویزای ترانزیت ندارید در این مسیر

Junior Member

سلام. ببخشید یه سوال داشتم. من ویزای دانشجویی سوییس (ویزای نوع D مالتیپل) دارم که در آن زده valid for CH . می خوام از طریق یونان و با هواپیمایی ایژین برم سوییس. سوال من اینه که از آن جایی که ویزای من بلند مدت بده (نه کوتاه مدت ترانزیت یا نوع C) آیا مشکلی از این بابت نخواهم داشت؟ چون که پورت ورودی من سوییس نخواهد بود و پرواز دوم من درون EU است همه کارهای ورود من عملا در آتن انجام می شه. در ضمن من قبلا از این ویزا استفاده نکردم و این بار اول هست که می خوام با این ویزا وارد بشم. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1370 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یه سوال داشتم. من ویزای دانشجویی سوییس (ویزای نوع D مالتیپل) دارم که در آن زده valid for CH . می خوام از طریق یونان و با هواپیمایی ایژین برم سوییس. سوال من اینه که از آن جایی که ویزای من بلند مدت بده (نه کوتاه مدت ترانزیت یا نوع C) آیا مشکلی از این بابت نخواهم داشت؟ چون که پورت ورودی من سوییس نخواهد بود و پرواز دوم من درون EU است همه کارهای ورود من عملا در آتن انجام می شه. در ضمن من قبلا از این ویزا استفاده نکردم و این بار اول هست که می خوام با این ویزا وارد بشم. ممنون.
    سلام
    سوییس جزو EU نیست
    اینجا ما بحث مون راجع به SCHENGEN هست نه EU
    بعضی از کشور ها جزو EU هستند ولی جوز شنگن نیستند مثلن ایرلند برعکس بعضی کشور ها مثل سوییس، ایسلند و نروژ جزو EU نیستند ولی جزو SCHENGEN هستند
    بحث خواهش میکنم بحث EU بذارید کنار که قوانین ویزای شنگن ارتباطی پیدا نمیکند
    ویزای تایپ D شنگن بالاترین ویزای شنگن محسوب میشه و هیچ محدودیت روش نیست حتی میشه با این تایپ ویزا علی رقم تایپ B ، A و C توی لندن توقف داشته باشید که جزو شنگن نیست
    شما مرز هوایی شنگن رو در نقطه آتن ازش عبور میکنید و یه پرواز دامستیک داخل شنگنی به سوییس دارید که هیچ مشکلی نداره
    شما از هر نقطه ورودی شنگن میتونید ورود کنید و بلیت یک طرفه داشته باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

سلام. کسی که ویزای دانشجویی F1 آمریکا داره تو مسیر بین ایران و آمریکا برای توقف تو کانادا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    سلام. کسی که ویزای دانشجویی F1 آمریکا داره تو مسیر بین ایران و آمریکا برای توقف تو کانادا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟ ممنون.
    سلام
    بله بدون ویزا نمیتونه استاپ داشته باشه در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasamani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من امریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره میخواد واسه پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کنه
    من و خواهرم هم در تورنتو کانادا زندگی میکنیم و تا حالا دوبار پدر و مادرم اومدن کانادا و چند ماه اینجا بودن
    سوالم اینه که بهتره برای وقت سفارت از ایران اقدام کنن مثلا برای دبی یا ارمنستان
    یا بیان تورنتو از اینجا اقدام کنن برای امریکا
    سلام
    سوالتون به این بخش ارتباطی نداره
    در حال حاضر به ایرانی ها ویزای توریستی حتی به والدین هم نمیدن متاسفانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)