صفحه 68 از 78 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام دوستان
    من بلیط استانبول به ونکور به تاریخ 25 march گرفتن که کانکشنش در امستردام با klm هست و ساعت 5pm میرسه ولی 19 ساعت استاپ داره یعنی پرواز بعدی 3pm روز بعد 26march است .
    هم ویزای تحصیلی و هم ویزای ویزیت معتبر کانادا رو دارم . ایا نیازی به گرفتن ترانزیت ویزا هست با توجه به اینکه شب باید ذر فرودگاه بمونم ؟/
    ممنون میشم سریع جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط vrcanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بلیط استانبول به ونکور به تاریخ 25 march گرفتن که کانکشنش در امستردام با klm هست و ساعت 5pm میرسه ولی 19 ساعت استاپ داره یعنی پرواز بعدی 3pm روز بعد 26march است .
    هم ویزای تحصیلی و هم ویزای ویزیت معتبر کانادا رو دارم . ایا نیازی به گرفتن ترانزیت ویزا هست با توجه به اینکه شب باید ذر فرودگاه بمونم ؟/
    سلام دوست گرامی،
    در این مسیر با توجه به داشتن ویزای کانادا احتیاج به ویزای ترانزیت ندارید ( برای اطلاعات بیشتر اینجا رو ببینید:
    https://www.netherlandsandyou.nl/tra...t-transit-visa

در اینجا چیزی در مورد مدت زمانی که شما layover میکنید در فرودگاه ننوشته.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط vrcanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    ویزای ترانزیت نیاز ندارید

سلام دوستان.

من با پاسپورت ایرانی میخوام از ایرلند برم آمریکا. پروازی که میخوام رزرو کنم با WOW Airs، ی توقف چهار ساعته توی ایسلند (KEF airport) داره. در زمان پرواز هم همزمان ویزای تحصیلی ایرلند تایپ دی و ویزای تحصیلی آمریکا (اف وان) توی پاسپورتم معتبر هست. دوتا سوال داشتم.

1- آیا من به ویزای ترانزیت ایسلند نیاز دارم؟

2- چون بلیط من جداگانه تهیه نشده، بار باید بصورت اتوماتیک به پرواز دوم منتقل بشه. درسته؟

ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط roohulla2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من با پاسپورت ایرانی میخوام از ایرلند برم آمریکا. پروازی که میخوام رزرو کنم با WOW Airs، ی توقف چهار ساعته توی ایسلند (KEF airport) داره. در زمان پرواز هم همزمان ویزای تحصیلی ایرلند تایپ دی و ویزای تحصیلی آمریکا (اف وان) توی پاسپورتم معتبر هست. دوتا سوال داشتم.

1- آیا من به ویزای ترانزیت ایسلند نیاز دارم؟

2- چون بلیط من جداگانه تهیه نشده، بار باید بصورت اتوماتیک به پرواز دوم منتقل بشه. درسته؟

ممنون میشم جواب بدید.
    ایسلند شنگن هست
    1. پس مقرارات شنگن اعمال میشه و با داشتن ویزای امریکا شما از ویزای ترانزیت فرودگاهی معاف میشوید
    2. بله ضمن اینکه دسترسی به بارتون ندارید اصلن در ریکیاویک

Junior Member

سلام
    پرواز تهران رم تورنتو با توقف ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه در رم (آلیتالیا) آیا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟
    من با پشتیبانی سایت خرید بلیط صحبت کردم گفتن امکان داره مشکل پیش بیاد چون بیشتر از ۸ ساعت هست
    ضمنا کل زمان توقف ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه در یک روز هست و بلیط رفت و برگشت هست (پرواز برگشت کمتر از ۶ ساعت زمان توقف داره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ai_ai نمایش پست ها
    سلام
    پرواز تهران رم تورنتو با توقف ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه در رم (آلیتالیا) آیا نیاز به ویزای ترانزیت داره؟
    من با پشتیبانی سایت خرید بلیط صحبت کردم گفتن امکان داره مشکل پیش بیاد چون بیشتر از ۸ ساعت هست
    ضمنا کل زمان توقف ۸ ساعت و ۱۵ دقیقه در یک روز هست و بلیط رفت و برگشت هست (پرواز برگشت کمتر از ۶ ساعت زمان توقف داره)
    مشکلی نداره، من همین مسیر رو قبلا بالای 9 ساعت بودم
    فکر می کنم تا 24 ساعت مشکلی نداره، نه هشت ساعت!

نقل قول نوشته اصلی توسط ai_ai نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    لطفن از مراکز غیر معتبر بلیت خریداری نکنید

سلام

من چند هفته دیگه پرواز برگشت به آمریکا با KLM دارم که از تهران به امستردام و بعد به مینیاپولیس میرود. متاسفانه امروز متوجه شدم که ممکنه به ویزای ترانسفر نیاز داشته باشم چون من ویزای معتبر امریکا را ندارم از کارت Advance Parole برای ورود به امریکا قصد دارم استفاده کنم. آیا این درسته که KLM کارت Advance Parole را قبول ندارد و من نیاز به ویزای ترانزیت در امستردام خواهم داشتم ؟ من با نوزاد سفر میکنم که نوزادم پاسپورت امریکا دارد.
    طبق این اطلاعاتی که برای فرودگاه فراکفورد نوشته شده المان کارت Advance Parole را به عنوان مدرک معتبر قبول نداره: https://www.germany.info/blob/917514...-list-data.pdf

ایا این موضوع شامل هلند و فرودگاه امستردام هم میشود ؟

آیا امکانش هست من در عرض کمتر از دو هفته این ویزای ترانزیت را در ایران بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spidpooy نمایش پست ها
    سلام

من چند هفته دیگه پرواز برگشت به آمریکا با KLM دارم که از تهران به امستردام و بعد به مینیاپولیس میرود. متاسفانه امروز متوجه شدم که ممکنه به ویزای ترانسفر نیاز داشته باشم چون من ویزای معتبر امریکا را ندارم از کارت Advance Parole برای ورود به امریکا قصد دارم استفاده کنم. آیا این درسته که KLM کارت Advance Parole را قبول ندارد و من نیاز به ویزای ترانزیت در امستردام خواهم داشتم ؟ من با نوزاد سفر میکنم که نوزادم پاسپورت امریکا دارد.
    طبق این اطلاعاتی که برای فرودگاه فراکفورد نوشته شده المان کارت Advance Parole را به عنوان مدرک معتبر قبول نداره: https://www.germany.info/blob/917514...-list-data.pdf

ایا این موضوع شامل هلند و فرودگاه امستردام هم میشود ؟

آیا امکانش هست من در عرض کمتر از دو هفته این ویزای ترانزیت را در ایران بگیرم ؟
    سلام I-512 شامل معافیت از ویزا ترانزیت شنگن نمیشه متاسفانه
    مقرارت معافیت از ویزای ترانزیت فرودگاه های شنگن همگی با هم یکسان هستند
    این یعنی شما نیاز به ویزای ترانزیت دارید برای استفاده از فرودگاه اسخیپول هلند برای رسیدن به امریکا
    کارهایی که میتونید انجام بدید
    1. مراجعه به سفارت هلند در تهران برای اخذ رواید ویزای ترانزیت شنگن تایپ A
    2. در صورتیکه حتی با ارائه بلیت سفارت حاضر به دادن ویزا نشد امکان این رو بسنجید که بلیت KLM - Delta تون رو تغییر تاریخ بدید تااینطوری زمان بیشتری به دست آورید
    البته با توجه وضعیت بلیتها در حال حاضر ماتفاوت زیادی احتمالن مجبور شوید پرداخت بفرمایید برای تغییر تاریختون
    3. یه آلترناتیو دیگه هم هست که با مراجعه سر ساعت موعد پرواز به روی خودتون نیارید که نیاز به ویزا دارید و به امید اشتباه کانترمن سوار هواپیما شوید در صورت رسیدن به آمستردام دیگه مشکل حل خواهد شد.
    چون مشکلی باشه در مبدا هنگام سوار شدن هست در نه در ترانزیت
    4. توجه بفرمایید بلیت های کی ال ام در صورت نو شو شدن مسافر کاملن سوخت خواهند شد
    درصورتیکه deny boarding شدید به خاطر موضوع ویزای ترانزیت همون جا در فرودگاه بخواهید تا بلیتتون روتغییر تاریخ بدند به تاریخی که حداقل فرصت گرفتن ویزا دارید مثل یک ماه بعد تا no show نخورید
    5. درصورتیکه مجبور به تغییر تاریخ بلیتتون شدید و هزینه ی زیاد داشت
    امکان این رو بسنجید که قید اون بلیتی که دارید رو بزنید و با ارلاین دیگه به مینیا پلیس سفر بفرمایید که نیاز به ویزا ترانزیت ندارد مثلن قطری از طریق بوستون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)