صفحه 69 از 78 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام I-512 شامل معافیت از ویزا ترانزیت شنگن نمیشه متاسفانه
    مقرارت معافیت از ویزای ترانزیت فرودگاه های شنگن همگی با هم یکسان هستند
    این یعنی شما نیاز به ویزای ترانزیت دارید برای استفاده از فرودگاه اسخیپول هلند برای رسیدن به امریکا
    کارهایی که میتونید انجام بدید
    1. مراجعه به سفارت هلند در تهران برای اخذ رواید ویزای ترانزیت شنگن تایپ A
    2. در صورتیکه حتی با ارائه بلیت سفارت حاضر به دادن ویزا نشد امکان این رو بسنجید که بلیت KLM - Delta تون رو تغییر تاریخ بدید تااینطوری زمان بیشتری به دست آورید
    البته با توجه وضعیت بلیتها در حال حاضر ماتفاوت زیادی احتمالن مجبور شوید پرداخت بفرمایید برای تغییر تاریختون
    3. یه آلترناتیو دیگه هم هست که با مراجعه سر ساعت موعد پرواز به روی خودتون نیارید که نیاز به ویزا دارید و به امید اشتباه کانترمن سوار هواپیما شوید در صورت رسیدن به آمستردام دیگه مشکل حل خواهد شد.
    چون مشکلی باشه در مبدا هنگام سوار شدن هست در نه در ترانزیت
    4. توجه بفرمایید بلیت های کی ال ام در صورت نو شو شدن مسافر کاملن سوخت خواهند شد
    درصورتیکه deny boarding شدید به خاطر موضوع ویزای ترانزیت همون جا در فرودگاه بخواهید تا بلیتتون روتغییر تاریخ بدند به تاریخی که حداقل فرصت گرفتن ویزا دارید مثل یک ماه بعد تا no show نخورید
    5. درصورتیکه مجبور به تغییر تاریخ بلیتتون شدید و هزینه ی زیاد داشت
    امکان این رو بسنجید که قید اون بلیتی که دارید رو بزنید و با ارلاین دیگه به مینیا پلیس سفر بفرمایید که نیاز به ویزا ترانزیت ندارد مثلن قطری از طریق بوستون
    خیلی ممنون جناب Pearson از پاسخ سریعتون. متاسفانه با بچه نوزاد امکان ریسک کردن ندارم و بدون اطمینان نمیتونم برم فرودگاه. بر اساس تجربه شما این ویزای شنگن تایپ A را دو هفته‌ای میشه گرفت ؟ من کاملا با فضای ایران برای این کارها نااشنا هستم. آیا میتوانم از آژانس ها برای این کار کمک بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spidpooy نمایش پست ها
    خیلی ممنون جناب Pearson از پاسخ سریعتون. متاسفانه با بچه نوزاد امکان ریسک کردن ندارم و بدون اطمینان نمیتونم برم فرودگاه. بر اساس تجربه شما این ویزای شنگن تایپ A را دو هفته‌ای میشه گرفت ؟ من کاملا با فضای ایران برای این کارها نااشنا هستم. آیا میتوانم از آژانس ها برای این کار کمک بگیرم ؟
    بستگی به سفارت داره
    میتونند در عرض چند ساعت هم صادرش کنند
    آژانس ها انجام نمیدن
    یه چیزی دیگه ای که به ذهنم میرسه این هست که برای پروازتون CIP بگیرید
    نماینده تون مدارک شما رو ببره CIP بعد ایجنت CIP چهار ساعت قبل از پرواز که کانتر KLM باز میشه بلافاصله بره کارهای چک این تون رو انجام بده
    اگر چک این کردن سریع به نماینده تون توی CIP اطلاع بده و اون هم به شما که از منزل خارج شوید برای پرواز و بیایید فرودگاه

بستگی به سفارت داره
    میتونند در عرض چند ساعت هم صادرش کنند
    آژانس ها انجام نمیدن
    یه چیزی دیگه ای که به ذهنم میرسه این هست که برای پروازتون CIP بگیرید
    نماینده تون مدارک شما رو ببره CIP بعد ایجنت CIP چهار ساعت قبل از پرواز که کانتر KLM باز میشه بلافاصله بره کارهای چک این تون رو انجام بده
    اگر چک این کردن سریع به نماینده تون توی CIP اطلاع بده و اون هم به شما که از منزل خارج شوید برای پرواز و بیایید فرودگاه
    ممنون از راه حل های متعددتون. فکر کنم بهترین کار این باشه که اول بیوفتم دنبال ویزای تایپ A و اگر موفق نشدم ایده‌ی CIP را عملی کنم. اما باز هم یکی را باید بفرستم فرودگاه تا مدارک را برستاند به دست نماینده CIP. آیا CIP در داخل شهر تهران هم نمایندگی دارد که من مدارکم را حداقل داخل شهر تحویل دهم؟ اگر مدارک که CIP داد را قبول نکردند deny entry خواهم شد یا no show ؟

حقیقتش کمی درکش برای من که مدت ها ایران نبودم سخته که تصور کنم کانتر KLM ویزا یا اجازه ورود به آمریکا را چک نکند. احتمال این موضوع با توجه به تجربه شما زیاد هست ؟

آیا برای گرفتن ویزا تایپ A نیاز به گرفتن وقت قبلی از سفارت هلند دارم ؟ متاسفانه توی اینترنت برای این ویزا چیزی پیدا نمیکنم.

ممنون از راه حل های متعددتون. فکر کنم بهترین کار این باشه که اول بیوفتم دنبال ویزای تایپ A و اگر موفق نشدم ایده‌ی CIP را عملی کنم. اما باز هم یکی را باید بفرستم فرودگاه تا مدارک را برستاند به دست نماینده CIP. آیا CIP در داخل شهر تهران هم نمایندگی دارد که من مدارکم را حداقل داخل شهر تحویل دهم؟ اگر مدارک که CIP داد را قبول نکردند deny entry خواهم شد یا no show ؟

حقیقتش کمی درکش برای من که مدت ها ایران نبودم سخته که تصور کنم کانتر KLM ویزا یا اجازه ورود به آمریکا را چک نکند. احتمال این موضوع با توجه به تجربه شما زیاد هست ؟

آیا برای گرفتن ویزا تایپ A نیاز به گرفتن وقت قبلی از سفارت هلند دارم ؟ متاسفانه توی اینترنت برای این ویزا چیزی پیدا نمیکنم.
    برای ویزای تایپ A نیازی به وقت قبلی نیست و سفارت خلوت هست چون دیگه کارهای دریافت درخواست ویزاهای معمولی تایپ C توسط شرکت VFS که در پاساژ پالادیوم هست انجام میشه
    کانتر من های ویزا توی بعضی موارد اشتباه میکند و احتمال اشتباه توی مورد شما زیاد هست
    نه برای CIP باید حتمن یه نفر به سالن CIP مراجعه کند

برای ویزای تایپ A نیازی به وقت قبلی نیست و سفارت خلوت هست چون دیگه کارهای دریافت درخواست ویزاهای معمولی تایپ C توسط شرکت VFS که در پاساژ پالادیوم هست انجام میشه
    کانتر من های ویزا توی بعضی موارد اشتباه میکند و احتمال اشتباه توی مورد شما زیاد هست
    نه برای CIP باید حتمن یه نفر به سالن CIP مراجعه کند
    بازم ممنون جناب Pearson. من کل اینترنت را جستجو کردم و نتوانستم حتی یک نفر را پیدا کردم که در شرایط مشابه من برای پرواز به آمستردام deny شده باشه. همه از deny شدن از پرواز به فراکنفورد با لوفتانزا گلایه میکنند.

من با KLM امریکا تماس گرفتم و شرایطم را توضیح دادم. مسیول پشت خط تاکید کرد تا زمانی که فقط یک توقف داشته باشم نیاز به ویزای ترانزیت ندارم و به من گفت همکارانش در تهران هم به همین قوانین دسترسی دارند و اعمال میکنند.

بعد زنگ زدم به سفارت هلند در واشنگتن و خانم پشت خط بهم گفت که ویزا ترانزیت نیاز دارم.... وقتی ازش در مورد I-512 پرسیدم گفت که نمیدونه چیه و باید براشون ببرم مدارکم رو که بررسی کنند.

اینطوری که معلومه همه چیز دست ایرلاین هست.

بازم ممنون جناب Pearson. من کل اینترنت را جستجو کردم و نتوانستم حتی یک نفر را پیدا کردم که در شرایط مشابه من برای پرواز به آمستردام deny شده باشه. همه از deny شدن از پرواز به فراکنفورد با لوفتانزا گلایه میکنند.

من با KLM امریکا تماس گرفتم و شرایطم را توضیح دادم. مسیول پشت خط تاکید کرد تا زمانی که فقط یک توقف داشته باشم نیاز به ویزای ترانزیت ندارم و به من گفت همکارانش در تهران هم به همین قوانین دسترسی دارند و اعمال میکنند.

بعد زنگ زدم به سفارت هلند در واشنگتن و خانم پشت خط بهم گفت که ویزا ترانزیت نیاز دارم.... وقتی ازش در مورد I-512 پرسیدم گفت که نمیدونه چیه و باید براشون ببرم مدارکم رو که بررسی کنند.

اینطوری که معلومه همه چیز دست ایرلاین هست.
    پرس و جو تون فقط هوشیارشون میکنه اجازه پرواز بهتون ندند
    انتظار نداشته باشید کسی در KLM یا سفارت هلند اطلاعی از I-512 داشته باشه

پرس و جو تون فقط هوشیارشون میکنه اجازه پرواز بهتون ندند
    انتظار نداشته باشید کسی در KLM یا سفارت هلند اطلاعی از I-512 داشته باشه
    متاسفانه با شرایط خانواده من امکان ریسک کردن وجود نداره حتی اگر به قیمت خریدن یک بلیط دیگه باشه. مسیول دفتر KLM بهمون به صورت غیر قطعی گفت که در این زمینه تو فرودگاه امام سخت گیری نمیکنند و اجازه می‌دهند که پرواز کنیم. امشب مدارک را می‌دم ببرند فرودگاه از مسیولین KLM اونجا هم سوال کنند و تا تکلیف روشن بشه. بازم ممنون از پیشنهادات شما در اینجا. نتیجه را گزارش خواهم داد.

متاسفانه با شرایط خانواده من امکان ریسک کردن وجود نداره حتی اگر به قیمت خریدن یک بلیط دیگه باشه. مسیول دفتر KLM بهمون به صورت غیر قطعی گفت که در این زمینه تو فرودگاه امام سخت گیری نمیکنند و اجازه می‌دهند که پرواز کنیم. امشب مدارک را می‌دم ببرند فرودگاه از مسیولین KLM اونجا هم سوال کنند و تا تکلیف روشن بشه. بازم ممنون از پیشنهادات شما در اینجا. نتیجه را گزارش خواهم داد.
    نماینده KLM و AirFrance در فرودگاه امام هم گفتند که تنها با کارت i-512 کارهای boarding را انجام میدهند.

نماینده KLM و AirFrance در فرودگاه امام هم گفتند که تنها با کارت i-512 کارهای boarding را انجام میدهند.
    کلن قوانین ویزای ترانزیت که میدونید بسیار زورگویانه هست
    ویزای ترانزیت تنها ویزایی هست که هیچ پلیسی آن را چک نمیکند
    هر ارلاینی میتواند قوانین ویزای ترانزیت رو چشم بپوشد ازش و از ترس جریمه دولت ها در واقع این مقررات رو میگذارند وگرنه ارلاین از خدا میخواد که مسافرین رو هر چه بیشتر جا به جا کند بدون نیاز به محدودیت های ویزا
    هدف از گذاشتن ویزای ترانزیت برای I-512 ترس از ماندن مسافر در فرودگاه های شنگن نابود کردن مدارک و درخواست پناهندگی هست
    احتمالن قبلن مورد های متعددی برای اتباع ایرانی اتفاق افتاده هست که این مقررات رو اعمال کرده اند
    ویرایش توسط Pearson : May 31st, 2018 در ساعت 04:59 AM

سلام دوستان
    ویزای دانشجویی آمریکا دارم.
    برای پرواز تهران به دالاس از طریق qatar airways با یک توقف حدودا 9 ساعته در دوحه آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    نکته ی دیگه ای هست که باید برای تهیه بلیط در نظر بگیرم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)