صفحه 7 از 78 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, US

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

سلام. من آمریکا دانشجو هستم و هنوز ویزای‌ دانشجویی آمریکا اکسپایر نشده. پروازم از تهران میره وین (اتریش)، بعدش میره تورنتو (کانادا)، و نهایتا از تورنتو میره دنور. می‌خواستم ببینم آیا نیازی به ویزای‌ ترانزیت تو این کشور‌ها دارم یا اینکه نه؟ پیشاپیش ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaApply نمایش پست ها
    سلام. من آمریکا دانشجو هستم و هنوز ویزای‌ دانشجویی آمریکا اکسپایر نشده. پروازم از تهران میره وین (اتریش)، بعدش میره تورنتو (کانادا)، و نهایتا از تورنتو میره دنور. می‌خواستم ببینم آیا نیازی به ویزای‌ ترانزیت تو این کشور‌ها دارم یا اینکه نه؟ پیشاپیش ممنونم
    سلام
    نميتونيد توی كانادا استاپ داشته باشيد

سلام دوستان 2 نفر از اعضای خانواده من قصد سفر از تهران یه سمت شیکاگو (از طریق همواپیمایی Gulf Air)رو دارن.با توجه به اینکه این پرواز توقفی در فرانسه داره آیا نیاز ی به اخذ ویزای ترانزیت هست؟؟کسی هست که تجربه ی چنین سفری با هواپیمایی Gulf Air رو داشته باشه؟در صورت عدم اخذ ویزای ترانزیت داخل فرودگاه امام یا در فرانسه مشکلی در فرودگاه براشون پیش نمیاد؟
    اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره بگه لطفا

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان 2 نفر از اعضای خانواده من قصد سفر از تهران یه سمت شیکاگو (از طریق همواپیمایی Gulf Air)رو دارن.با توجه به اینکه این پرواز توقفی در فرانسه داره آیا نیاز ی به اخذ ویزای ترانزیت هست؟؟کسی هست که تجربه ی چنین سفری با هواپیمایی Gulf Air رو داشته باشه؟در صورت عدم اخذ ویزای ترانزیت داخل فرودگاه امام یا در فرانسه مشکلی در فرودگاه براشون پیش نمیاد؟
    اگر کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره بگه لطفا

ممنون
    سلام
    مشكلي نداره استاپ در شارل دو گل

Junior Member

سلام
    من ویزای مالتیپل دارم برای آمریکا، پروازم لوفتانزا هست و در لندن، وین و فرانکفورت استاپ دارم.. احتیاج به ویزا دارم برای این شهرها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Marmaid نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای مالتیپل دارم برای آمریکا، پروازم لوفتانزا هست و در لندن، وین و فرانکفورت استاپ دارم.. احتیاج به ویزا دارم برای این شهرها؟
    سلام
    نميتونيد در وين و فرانكفورت هم زمان استاپ داشتيد باشيد
    شنگن رو بايد يك كشور در نظر بگيريد كه نمي تونيد با پاسپورت ايرانی يك نقطه را سوراخ كنيد و از نقطه ديگه خارج شويد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    نميتونيد در وين و فرانكفورت هم زمان استاپ داشتيد باشيد
    شنگن رو بايد يك كشور در نظر بگيريد كه نمي تونيد با پاسپورت ايرانی يك نقطه را سوراخ كنيد و از نقطه ديگه خارج شويد
    خیلی ممنون از جوابتون
    ببخشید من منظورم رو درست نگفتم. من پرواز رفتم لندن و وین استاپ داره. پرواز برگشتم فرانکفورت. این جوری اوکی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Marmaid نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون
    ببخشید من منظورم رو درست نگفتم. من پرواز رفتم لندن و وین استاپ داره. پرواز برگشتم فرانکفورت. این جوری اوکی هست؟
    اگر يك استاپ در شنگن باشه مشكلي نداره
    به شرط اينكه استاپ تون بيشت از 18 ساعت نباشه و همينطور شب تا صبح نباشه

Junior Member

سلام دوستان من می خوام بلیط بگیرم برا لویویل در آمریکا و یک پرواز پیدا کردم که یک استاپ در رم، ایتالیا داره آیا نیازی به ویزای ترانزیت هست؟ ممنون میشم از راهنمایتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط 8530723 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام بلیط بگیرم برا لویویل در آمریکا و یک پرواز پیدا کردم که یک استاپ در رم، ایتالیا داره آیا نیازی به ویزای ترانزیت هست؟ ممنون میشم از راهنمایتون.
    سلام
    يك استاپ در رم اشكلي نداره بعديش نبايد ديگه در شنگن باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)