صفحه 70 از 78 نخستنخست ... 2060616263646566676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای دانشجویی آمریکا دارم.
    برای پرواز تهران به دالاس از طریق qatar airways با یک توقف حدودا 9 ساعته در دوحه آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    نکته ی دیگه ای هست که باید برای تهیه بلیط در نظر بگیرم؟
    ممنون
    سلام خیر نیاز ندارید

سلام دوستان
    من پرواز سیاتل-پاریس-آمستردام-تهران رو دارم. توی پاریس و امستردام هم کمتر از 2 ساعت توقف خواهم داشت. آیا توی حوزه شنگن واسه تعویض کانکشن نیاز به ویزای شنگن دارم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط alexifminary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرواز سیاتل-پاریس-آمستردام-تهران رو دارم. توی پاریس و امستردام هم کمتر از 2 ساعت توقف خواهم داشت. آیا توی حوزه شنگن واسه تعویض کانکشن نیاز به ویزای شنگن دارم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    با سلام
    با پاسپورت ایرانی نمیتونید مرز هوایی شنگن رو توی نقطه فرودگاه شارل دو گل پاریس سوراخ بفرمایید بدون ویزا در ناحیه شنگن تردد داشته باشید بعد از مرز هوایی شنگن رو در نقطه فرودگاه اسخیپول آمستردادم ازش خارج شوید
    شنگن رو باید یک کشور در نظر بگیرید که نمیتونید از یک نقطه توش ورود کنید داخلش تردد کنید آزادانه بدون نیاز به ویزا و از یک نقطه دیگه خارج شوید ازش
    نیاز به ویزای ورود به شنگن دارید یا پاسپورت امریکایی

مرسی جناب از پاسخ کاملتون
    من با KLM و Airfrance یه تماس تلفنی داشتم. چیزی که بهم گفتن این بود که توی شارل دوگل هردوتا گیتی که ازش وارد و خارج میشم توی international zone هستن و domestic حساب نمیشن. واسه همین نیازی به ویزای شنگن ندارم.
    شما تا حالا به همچین موردی برخورد کردین؟ نظرتون چیه در مورد این حرف؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با سلام
    با پاسپورت ایرانی نمیتونید مرز هوایی شنگن رو توی نقطه فرودگاه شارل دو گل پاریس سوراخ بفرمایید بدون ویزا در ناحیه شنگن تردد داشته باشید بعد از مرز هوایی شنگن رو در نقطه فرودگاه اسخیپول آمستردادم ازش خارج شوید
    شنگن رو باید یک کشور در نظر بگیرید که نمیتونید از یک نقطه توش ورود کنید داخلش تردد کنید آزادانه بدون نیاز به ویزا و از یک نقطه دیگه خارج شوید ازش
    نیاز به ویزای ورود به شنگن دارید یا پاسپورت امریکایی

مرسی جناب از پاسخ کاملتون
    من با KLM و Airfrance یه تماس تلفنی داشتم. چیزی که بهم گفتن این بود که توی شارل دوگل هردوتا گیتی که ازش وارد و خارج میشم توی international zone هستن و domestic حساب نمیشن. واسه همین نیازی به ویزای شنگن ندارم.
    شما تا حالا به همچین موردی برخورد کردین؟ نظرتون چیه در مورد این حرف؟
    اطلاع ندارند
    شما از پاریس میخواهید پرواز کنید به مقصد آمستردام باید ابتدا وارد شنگن شوید یعنی مرز هوایی شنگن یا پاسپورت کنترل رو ازش عبور کنید سپس به آمستردام پرواز کنید
    بدون عبور از پاسپورت کنترل امکان پرواز به آمستردام نیست
    بین کشور های شنگن مرزهای زمینی و هوایی وجود نداره
    این مثل این میمونه یه نفر بگه من میخوام از تهران برم سیاتل قبلش توی نیویورک توقف دارم ولی از مرز هوایی امریکا توی نیویورک نمیخوام رد شوم فقط میخوام ترانزیت شم توی نیویورک.
    هیچ پرواز بین المللی بین شهر های شنگن وجود نداره.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    بلیت ارزون می خرید بی دلیل نیست. باید ویزای شنگن بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوست عزیز، مطمئنا شما از دلیل خرید بلیط من خبر ندارین. دلیل خرید من از KLM، محدودیت زمانی‌ای بود که واسم توی مدت پرواز وجود داره و هیچ ایرلاین دیگه‌ای توی این تاریخ، زمان سفر کوتاهی رو به من نمیداد. خوبه اگه اطلاعی دارین که به درد این صفحه میخوره به اشتراک بذارین. در غیراین‌صورت فکر نمیکنم مزه‌پراکنی و تیکه‌اندازی حرکت جالبی باشه در مورد کسانی که مشکلی واسشون پیش اومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بلیت ارزون می خرید بی دلیل نیست. باید ویزای شنگن بگیرید.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز، مطمئنا شما از دلیل خرید بلیط من خبر ندارین. دلیل خرید من از KLM، محدودیت زمانی‌ای بود که واسم توی مدت پرواز وجود داره و هیچ ایرلاین دیگه‌ای توی این تاریخ، زمان سفر کوتاهی رو به من نمیداد. خوبه اگه اطلاعی دارین که به درد این صفحه میخوره به اشتراک بذارین. در غیراین‌صورت فکر نمیکنم مزه‌پراکنی و تیکه‌اندازی حرکت جالبی باشه در مورد کسانی که مشکلی واسشون پیش اومده.
    اگه در مورد شما صدق نمی کنه که نباید ناراحت بشید مگر اینکه تردیدی وجود داشته باشه. اطلاعات هم دقیقا بدرد صفحه می خورد چون اگه دقت کنید نوشتم در این شرایط باید ویزای شنگن بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستمون غرضی نداشتند
    معمولن این نوع بلیت ها توی سرچ های پروازی به عنوان ارزونترین پرواز معرفی میشند که متاسفانه بسیاری از مسافرین با پاس های غیر غربی را قربانی میکنند
    با شرکت KLM تماس بگیرید بلیتتون رو تغییر بدید به پرواز دلتا کی ال ام با یک توقف در آمستردام و اگر روز مورد نظرتون پرواز نداره میتونید پرواز های دو توقف از طریق آتلانتا پاریس رو چک کنند برای جایگزین شدن.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

سلام من ويزاي دانشجويي آمريكا دارم.
    پروازم به اين صورت هست: تهران فرانكفورت تورنتو كانزاس سيتي.
    نياز به ويزاي ترانزيت كانادا رو دارم درسته؟ (مدت توقف 3 ساعت هست)
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)