صفحه 71 از 78 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    سلام من ويزاي دانشجويي آمريكا دارم.
    پروازم به اين صورت هست: تهران فرانكفورت تورنتو كانزاس سيتي.
    نياز به ويزاي ترانزيت كانادا رو دارم درسته؟ (مدت توقف 3 ساعت هست)
    بستگی به فرودگاه و پروازتون داره،مثلا در فرودگاه پیرسون تورنتو بعضی از پروازهای کانکشن به امریکا در ترمینال یک نیازی به عبور از سالن Canada border ندارند.

سلام من روی OPT دارم بر می گردم ایران.آیا واسه ی کانکشن فرانکفورت نیاز به ویزای ترانزیت هست و ایا خود ایرلاین اقدام می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa10555 نمایش پست ها
    سلام من روی OPT دارم بر می گردم ایران.آیا واسه ی کانکشن فرانکفورت نیاز به ویزای ترانزیت هست و ایا خود ایرلاین اقدام می کنه؟
    OPT چی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    OPT چی هست ؟
    ادامه ی ویزای دانشجویی که جهت کار کردن موقت داده می شه. به هرحال با خروج من از آمریکا باطل می شه به دلیل یک بار ورود بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa10555 نمایش پست ها
    ادامه ی ویزای دانشجویی که جهت کار کردن موقت داده می شه. به هرحال با خروج من از آمریکا باطل می شه به دلیل یک بار ورود بودن.
    سلام،
    این اطلاعاتی هست که در مورد ویزای ترانزیت در فرودگاههای آلمان هست:
    "
    Germany Airport Transit Visa

Germany is at the heart of Europe and thus a very frequented transit country. The vast majority of travelers do not need a visa when in transit through German airports. Airport Transit Visas for Germany are required by nationals of the following countries:

Afghanistan, Bangladesh, Eritrea, Ethiopia, Ghana, India, Iran, Iraq, Jordan, Lebanon, Mali, Nigeria, Pakistan, Somalia, South Sudan, Sri-Lanka, Sudan, Syria, Turkey.
    GENERAL EXCEPTIONS:

Nationals of the above mentioned countries Do NOT require an airport transit visa if:

• have a valid visa for the UK, Ireland, Japan, Canada, USA, Romania, Bulgaria, Cyprus, Lichtenstein
    • they are a partner (married, common-law or same sex) or child of an EU/EEA/EFTA national and hold a British “Residence Card of a Family Member of an EEA National”
    • they are holders of Diplomatic Passports
    • have a valid visa for a Member State of the EU, Canada, Japan or the United States of America, or when they return from these countries after having used the visa

Keep in mind that with a airport transit visa you are not allowed to stay overnight or leave the airport. You are allowed only a short stay in the international transit area. Please verify with your airline or travel agency."
    لینک منبع: http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/
    من فکر میکنم که احتیاج به ویزا نباشه، ولی به نظر من بهتره با ایرلاینی که باهاش پرواز میکنید تماس بگیرید و چک کنید.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

سلام دوستان،
    من از نروژ به کانادا پرواز دارم. توی فرودگاه Gatwick هم توقف 3 ساعته دارم. تازه متوجه شدم باید چمدونم رو تو فرودگاه تحویل بگیرم، از مرز ترانزیت رد بشم و دوباره چمدون رو چک این کنم. حالا با توجه به اینکه من اقامت دانشجویی شنگن رو دارم در کنار اون ویزای دانشجویی کانادا، آیا نیازی به ویزای ترانزیت هست؟ تو وبسایت Gov.uk نوشته ممکنه من نیاز نداشته باشم. یعنی مبهم یه جورایی گفته به افسر مربوطه. ولی احتمالش زیاده که نیازی نباشه چون پرواز بعدیم 3 ساعت بعد از فرودگاه می ره. من نگرانی اصلیم اینه که ایرلاین نروژی Norwegian airline اصلا اجازه نده من تو همون نروژ برم تو هواپیما چون ویزای ترانزیت انگلیس رو ندارم.
    حالا این سوال رو اینجا مطرح کردم چون شاید بعضی از شماها این تجربه رو داشتین و بتونید کمک کنید. بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhanghg نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از نروژ به کانادا پرواز دارم. توی فرودگاه Gatwick هم توقف 3 ساعته دارم. تازه متوجه شدم باید چمدونم رو تو فرودگاه تحویل بگیرم، از مرز ترانزیت رد بشم و دوباره چمدون رو چک این کنم. حالا با توجه به اینکه من اقامت دانشجویی شنگن رو دارم در کنار اون ویزای دانشجویی کانادا، آیا نیازی به ویزای ترانزیت هست؟ تو وبسایت Gov.uk نوشته ممکنه من نیاز نداشته باشم. یعنی مبهم یه جورایی گفته به افسر مربوطه. ولی احتمالش زیاده که نیازی نباشه چون پرواز بعدیم 3 ساعت بعد از فرودگاه می ره. من نگرانی اصلیم اینه که ایرلاین نروژی Norwegian airline اصلا اجازه نده من تو همون نروژ برم تو هواپیما چون ویزای ترانزیت انگلیس رو ندارم.
    حالا این سوال رو اینجا مطرح کردم چون شاید بعضی از شماها این تجربه رو داشتین و بتونید کمک کنید. بازم ممنون
    سلام
    از کجا متوجه شدید که باید توی گتویک از مرز عبور کنید؟
    ریفرنستون چی هست؟

سلام
    از کجا متوجه شدید که باید توی گتویک از مرز عبور کنید؟
    ریفرنستون چی هست؟
    سلام،
    از اونجایی که توی بلیطم نوشته باید چمدون رو در Gatwick تحویل بگیرم و برای ایرلاین بعدی به سمت کانادا دوباره چک این کنم. طبق لینک زیر تحویل گرفتن چمدون بمعنی رد شدن از border control هست:
    https://www.gov.uk/check-uk-visa/y/i...somewhere_else

ایرلاین اول من Norwegian هست و دومی WestJet.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhanghg نمایش پست ها
    سلام،
    از اونجایی که توی بلیطم نوشته باید چمدون رو در Gatwick تحویل بگیرم و برای ایرلاین بعدی به سمت کانادا دوباره چک این کنم. طبق لینک زیر تحویل گرفتن چمدون بمعنی رد شدن از border control هست:
    https://www.gov.uk/check-uk-visa/y/i...somewhere_else

ایرلاین اول من Norwegian هست و دومی WestJet.
    دو تا ایتیکت نامبر جدا دارید الان؟
    یا فقط یک ایتیک؟!
    بلیت رو از کیوی خریدید؟ یا از ارلاین؟

دو تا ایتیکت نامبر جدا دارید الان؟
    یا فقط یک ایتیک؟!
    بلیت رو از کیوی خریدید؟ یا از ارلاین؟
    دقیقا! درسته از کیوی خریدم و بلیط ها جداست. با دو PNR نامبر جدا. بلیطش خیلی ارزون بود. در هر صورت من با کیوی تماس داشتم، گفتن احتمالا اجازه می دن سوار هواپیما شی از نروژ چون اقامت نروژ رو داری ولی تو فرودگاه Gatwick مسیولیت با خودته. با Gatwick تماس داشتم، گفتن با شرایط شما اجازه می دیم چمدون رو برداری و دوباره چک این کنی ولی همیشه افسر هست که تصمیم نهایی رو براساس تاخیر پروازها و شلوغیه اون روز می گیره!

شرایط من اونطوری که توسط Gov.Uk تعریف شده Landside transit هست. اکثر بچه های این فروم که می رن فرودگاه لندن احتمالا Airside transit هستن چون نیاز به گرفتن و چک این چمدون ندارن. شرایط معاف شدن از ویزای ترانزیت برای Airside و Landside خیلی مشابه هست. من اینا رو از یه فایل PDF که مال خود دولت انگلیسه و اینا رو توضیح داده پیدا کردم، ولی نتونستم آپلود کنم متاسفانه که دوستان هم بتونن بخونن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)