صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: خرید ماشین| گواهینامه | کلیه مسائل مرتبط

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد خرید اتومبیل در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram63 نمایش پست ها
    تو مالزی tax ماشین رو بر اساس حجم موتور محاسبه میکنن یا بر اساس مصرف سالیانه؟
    مصرف سالیانه رو متوجه نشدم ولی مهم هم نیست چون بر اساس حجم موتور محاسبه میشه !
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member amir_finance آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer science - investment management

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    شما می خوای اونجا مرسدس سوار شی؟ قیمتش چه فرقی برات می کنه؟

اینجا ماشین نو خریدن اشتباه محضه!!

یکی از دوستان من کیا اسپکترا اتوماتیک رو خرید حدود 8 تومن، هیچ مشکلی هم نداره جز اینکه می گه کاش یه چیز ارزون تر خریده بودم، چون فرقی نمی کنه مرسدس داشته باشی کانچیل، فقط ماشین گرونتر هزینه های بیشتری هم داره !
    عزیز دل لطفا این قدر با اطمینان نگو اشتباه محضه . خیال کن کسی مثل من اونجا شرکت راه انداخته و در کنارش درس هم میخاد بخونه (یه پروسه 3-4 ساله ) .ماشین دست دوم خریدن در چنین موقعیتی منطقی نیست .اگه دوست شما به مشکلی بر نخورده نمیشه این رو به همه ماشین ها تعمیم داد . اتفاقا اتوماتیک های دست دوم شانس خرابی بالاتری دارند .اینجا عموما مثل ایران نیست که نوع ماشین کلاس محسوب بشه اما اگه در بیزنس باشید قطعا خیلی مهمه .
    پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت / آفرین بر نظر پاک خطا پوشش باد !

Junior Member

راستی حواستون به TOLL یا همون عوارض هم باشه که تقریبا اگه از های وی هایی برید که TOLL دارن باید بید 1.3 تا 3 رینگت ( فکر می کنم ) TOLL بدید
    کسایی که ماشین شخصی دارن می تونن TOUCH N GO یا SMART TAG بگیرند
    تاچ ن گو یه کارته که می کشید رو دستگاه و خودش کم می کنه از اعتبارتون ( نیاز نیست بکشید از پشت شیشه ماشین هم بگیرید کار می کنه )
    و سمارت تگ یه دستگاهه که کارت تاچ اند گو رو توش می زارن و از فاصله چند متری خودش راه رو باز می کنه براتون ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

اینجا مهم اینه که هدف چی باشه و برا چه مدت بخواین ... اگر دانشجویید یک ماشین در حد 10000 رینگیت هم جواب کارتو میده .. یه کانچیل .. اگه ماشین جا دار بخواین حدود 15000 تا واسه ویرا ...

اگه قراره کار کنین و شرکت برین و درس بخونین و مسافر کشی کنین خب یه پرسونا صفر در میاد 45000تا .. خیالتونم راحته .. هم باهاش نون در میارید هم اینقدر کاراتون رو انجام میدین که دیگه کلی هزینه تاکسی و اینا رو براتون پوشش میده بعد از 3-4 سال ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masihmalezi نمایش پست ها
    اینجا مهم اینه که هدف چی باشه و برا چه مدت بخواین ... اگر دانشجویید یک ماشین در حد 10000 رینگیت هم جواب کارتو میده .. یه کانچیل .. اگه ماشین جا دار بخواین حدود 15000 تا واسه ویرا ...

اگه قراره کار کنین و شرکت برین و درس بخونین و مسافر کشی کنین خب یه پرسونا صفر در میاد 45000تا .. خیالتونم راحته .. هم باهاش نون در میارید هم اینقدر کاراتون رو انجام میدین که دیگه کلی هزینه تاکسی و اینا رو براتون پوشش میده بعد از 3-4 سال ..
    کاملا" درست می گن
    ویرا رو تا 8000 تا هم می تونید پیدا کنید
    ساگا هم هست از 6000 تا به بالا
    ولی ویرا بهتره در این قیمت ها

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_finance نمایش پست ها
    عزیز دل لطفا این قدر با اطمینان نگو اشتباه محضه . خیال کن کسی مثل من اونجا شرکت راه انداخته و در کنارش درس هم میخاد بخونه (یه پروسه 3-4 ساله ) .ماشین دست دوم خریدن در چنین موقعیتی منطقی نیست .اگه دوست شما به مشکلی بر نخورده نمیشه این رو به همه ماشین ها تعمیم داد . اتفاقا اتوماتیک های دست دوم شانس خرابی بالاتری دارند .اینجا عموما مثل ایران نیست که نوع ماشین کلاس محسوب بشه اما اگه در بیزنس باشید قطعا خیلی مهمه .
    بازم نسبت به افت قیمتی که داره نمی صرفه !! بازم میگم ماشین صفر خریدن اشتباه محضه ولی ماشین دست دوم رو هم باید با دقت خرید وگرنه مشکلات دیگه ای به دنبال داره.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member kavos آواتار ها

اگه اینجوری باشه که نمیتونیم ماشین بخریم

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط kavos نمایش پست ها
    اگه اینجوری باشه که نمیتونیم ماشین بخریم
    چطوری باشه؟؟

چرا؟

Junior Member kavos آواتار ها

اینکه ماشین صفر بگیریم اشتباهه و دسته دوم هم ممکنه خراب بشه

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نه دوست عزیز، اینطوری نیست. تقریبا تمام دانشجوهایی که اینجا می خوان ماشین بگیرن، دست دوم می گیرن و مشکلی هم ندارن. البته اگه یه ماشین خیلی قدیمی بگیری حتما به مشکل برمی خوری اما ماشین های مدل 2002- 2003 با قیمت و کیفیت مناسب فراونه !

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)