نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تبدیل ریال به دلار در فرودگاه تورونتو

Junior Member

پیش فرض تبدیل ریال به دلار در فرودگاه تورونتو

با سلام خدمت دوستان محترم.

بنده تازه به فیض پذیرفته شدن در یکی از دانشگاه های تورونتو نائل شدم و دیگه برای اوایل ماه جولای باید به کانادا برم برای ثبت نام در دانشگاه.
    جونم براتون بگه که در حال حاضر بزرگترین دغدغه یا شاید بهتر بگم سردردی که دارم همون مسئله یا درد مشترک همه ی ماها یعنی قیمت بالای دلار در بازار ایرانه.

اینو اینجا با صراحت و شجاعت میخوام عرض کنم که قیمت حدود 3600 تومن دلار در کشور به هیچ وجه قیمت اصلی اون نیست و این قیمتیه که صرافیا اومدن درستش کردن چراکه قیمت واقعی دلار الان حدود 1226 تومنه.(فامیل خود من رفته بود مالزی و در فرودگاه اونجا از یکی از غرفه های currency exchange اونجا تونسته بود 50 هزار تومنی که از ایران با خودش به اونجا برده بود را به دلار 1200 تومنی تبدیل کنه).

حالا سوال من اینه که من الان بهتر نیست که من برم توی همون فرودگاه یا حتی فرودگاه تورونتو پولمو اکسچینج کنم؟
    البته اینو میدونم که نمیشه ریال با خودم ببرم خارج چون خروج ریال ممنوعه ولی کلا میخوام بدونم آیا نرخ تبدیل ریال به دلار واقعا همونیه که این فامیلمون انجام داده توی فرودگاه مالزی یا میخواسته منو سر کار بزاره ؟!!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تبدیل ریال به دلار در فرودگاه تورونتو

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم.

بنده تازه به فیض پذیرفته شدن در یکی از دانشگاه های تورونتو نائل شدم و دیگه برای اوایل ماه جولای باید به کانادا برم برای ثبت نام در دانشگاه.
    جونم براتون بگه که در حال حاضر بزرگترین دغدغه یا شاید بهتر بگم سردردی که دارم همون مسئله یا درد مشترک همه ی ماها یعنی قیمت بالای دلار در بازار ایرانه.

اینو اینجا با صراحت و شجاعت میخوام عرض کنم که قیمت حدود 3600 تومن دلار در کشور به هیچ وجه قیمت اصلی اون نیست و این قیمتیه که صرافیا اومدن درستش کردن چراکه قیمت واقعی دلار الان حدود 1226 تومنه.(فامیل خود من رفته بود مالزی و در فرودگاه اونجا از یکی از غرفه های currency exchange اونجا تونسته بود 50 هزار تومنی که از ایران با خودش به اونجا برده بود را به دلار 1200 تومنی تبدیل کنه).

حالا سوال من اینه که من الان بهتر نیست که من برم توی همون فرودگاه یا حتی فرودگاه تورونتو پولمو اکسچینج کنم؟
    البته اینو میدونم که نمیشه ریال با خودم ببرم خارج چون خروج ریال ممنوعه ولی کلا میخوام بدونم آیا نرخ تبدیل ریال به دلار واقعا همونیه که این فامیلمون انجام داده توی فرودگاه مالزی یا میخواسته منو سر کار بزاره ؟!!
    شما احیانا از اصحاب کهف نیستید ؟

نه دوست من .... اصلا تبدیل نمیکنن اونجا برات ! چه برسه به 1200 تومن :دی
    همینجا هر چقدر میخوای بخر .... اینجا بهترین جاست

Junior Member

بله خوشبختم که بجا آوردین.بنده ماکسیمیلیانوس هستم.
    باور کن منم اولش تعجبم اومد از اون حرف اون فامیلمون ولی بعدش خودم رفتم توی چند تا سایت خارجی معتبر و قیمت exchange rate ارز ریال رو با دلار سنجیدم و همشون حدود 1230 یا 1220 تومن بودن.
    با خودم فکر کردم شاید این قیمت واقعی ریال در دنیا باشه و همه ی صرافیای تهران دست به یکی کردن تا منه ماکسمیلیانوس رو سر کار بزارن !

داداش بیخیال شو!
    الان هیچ جای دنیا اصلا ازت ریال نمیگیرند، حتی تو ترکیه و دبی هم ریال رو چینج نمیکنند چه برسه به کانادا!
    اصلا ریسک نکن و همینجا پول رو به دلار تبدیل کن.
    از این فکر های دایی جان ناپلونی هم نکن که صرافی ها (و انگلیسا) دست به یکی کردن

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 نمایش پست ها
    بله خوشبختم که بجا آوردین.بنده ماکسیمیلیانوس هستم.
    باور کن منم اولش تعجبم اومد از اون حرف اون فامیلمون ولی بعدش خودم رفتم توی چند تا سایت خارجی معتبر و قیمت exchange rate ارز ریال رو با دلار سنجیدم و همشون حدود 1230 یا 1220 تومن بودن.
    با خودم فکر کردم شاید این قیمت واقعی ریال در دنیا باشه و همه ی صرافیای تهران دست به یکی کردن تا منه ماکسمیلیانوس رو سر کار بزارن !
    اون سایت هایی که میگید قیمت ارز کشور ها رو از رفرنس یعنی بانک مرکزی اون کشور ها میگرین ..... قیمت دلار هم از نظر بانک مرکزی 1226 تومن است ..... منتها دیگه به مایحتاج اولیه مردم هم تعلغ نمیگیره این ارز 1226 تومنی چه برسه به صراف فرودگاه تورنتو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)