صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

Banned

پیش فرض کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

دوستان گرامی

این تاپیک برای بیان تجربه های پذیرفته شدگان مصاحبه کبک در زمینه کلاس های آنلاین FEL و SIEL در نظر گرفته شده است.

از حدود سال 2012 بیشتر پذیرفته شدگان مصاحبه کبک (دارندگان CSQ) ایمیلی از سوی اداره مهاجرت کبک دریافت می کنند که این کلاس های آنلاین به آنها معرفی شده و تشویق به شرکت در آنها می شوند. شرکت در این کلاس ها رایگان و همچنین اختیاری بوده و تاثیر خاصی روی فرآیند مدیکال یا چک امنیتی ندارند.

در صورتی که مدتی به انجام تمرین ها نپردازید ایمیلی مبنی بر غیر فعال و بایگانی شدن کلاس شما فرستاده می شود که در صورت علاقه می بایست مراحل فعالسازی دوباره کلاس را پیگیری نمایید.

الف) کلاس های آنلاین فرانسهCours de français en ligne (FEL)i

هدف: تقویت زبان فرانسه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک

وبسایت: https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca
    ایمیل: felregistraire@micc.gouv.qc.ca

عنوان ایمیل این نوع کلاس ها معمولا به شکل زیر هست:

Invitation - Cours de français en ligne (FEL) - Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec

ب) سرویس سازگاری آنلاینService d'intégration en ligne (SIEL)i

هدف: آشنایی و سازگاری بهتر پذیرفته شدگان با استان کبک

وبسایت: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/services/siel/index.html
    ایمیل: sielregistraire@micc.gouv.qc.ca

عنوان ایمیل این نوع کلاس ها معمولا به شکل زیر هست:

INVITATION du ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec - SIEL
    ویرایش توسط M1KE : June 7th, 2013 در ساعت 11:52 AM

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    امروز من از FEL يك ايميل دريافت كردم مبني بر اينكه به علت عدم شركت شما در FEL پروندتون بايگاني ميشه
    كسي از دوستان همچين ايميلي دريافت كرده؟
    La présente est pour vous aviser que nous archivons votre dossier du cours FEL.

Francisation En Ligne
    دوره كلاسهاي آنلاين فرانسه
    بعد از مصاحبه ايميل شركت در اون اومد
    ویرایش توسط M1KE : June 7th, 2013 در ساعت 12:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    سلام
    امروز من از FEL يك ايميل دريافت كردم مبني بر اينكه به علت عدم شركت شما در FEL پروندتون بايگاني ميشه
    كسي از دوستان همچين ايميلي دريافت كرده؟
    La présente est pour vous aviser que nous archivons votre dossier du cours FEL.
    سلام اگر در کلاسهای آنلاین فرانسه ثبت نام کنید و بیشتر از 10 روز فعالیتی نداشته باشید شما از ادامه کلاس محروم میشید...سریع به استاد راهنما تون ایمیل بزنید و یه دلیلی بیارید که قانغ کننده باشه..بگید که سرتون شلوغ بوده و... احتمالا دوباره پذیرفته بشید..برای من هم یه بار این اتفاق افتاد..

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    سلام اگر در کلاسهای آنلاین فرانسه ثبت نام کنید و بیشتر از 10 روز فعالیتی نداشته باشید شما از ادامه کلاس محروم میشید...سریع به استاد راهنما تون ایمیل بزنید و یه دلیلی بیارید که قانغ کننده باشه..بگید که سرتون شلوغ بوده و... احتمالا دوباره پذیرفته بشید..برای من هم یه بار این اتفاق افتاد..
    سلام.
    من ایمیل زدم و گفتم به علت پهنای باند مینیمم در ایران امکان استفاده از این سرویس رو ندارم و اگه ممکنه راه دیگه ای پیشنهاد بدید. این دلیل منطقیه به نظرتون؟

دوستان چنین ایمیلی برای شما هم آمده من تظر فایل نامبر فدرال هستم .

Le ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles vous invite à participer au Service d’intégration en ligne (SIEL).
    Grâce à ce service gratuit d’intégration professionnelle et sociale en ligne, vous pourrez découvrir comment vous intégrer plus rapidement au monde du travail québécois et comment obtenir de l’information pratique sur les régions du Québec, les démarches à entreprendre à votre arrivée au Québec et les valeurs communes de la société québécoise.
    La prochaine session aura lieu du 8 juillet au 27 septembre 2013.
    Pour en savoir plus sur le SIEL ou pour faire une demande d’admission, rendez-vous sur notre page Web.
    Faites vite, les places sont limitées!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem20 نمایش پست ها
    دوستان چنین ایمیلی برای شما هم آمده من تظر فایل نامبر فدرال هستم .

Le ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles vous invite à participer au Service d’intégration en ligne (SIEL).
    Grâce à ce service gratuit d’intégration professionnelle et sociale en ligne, vous pourrez découvrir comment vous intégrer plus rapidement au monde du travail québécois et comment obtenir de l’information pratique sur les régions du Québec, les démarches à entreprendre à votre arrivée au Québec et les valeurs communes de la société québécoise.
    La prochaine session aura lieu du 8 juillet au 27 septembre 2013.
    Pour en savoir plus sur le SIEL ou pour faire une demande d’admission, rendez-vous sur notre page Web.
    Faites vite, les places sont limitées!
    با سلام
    این ایمیل امروز برای من هم امد . نه مال فایل نامبر فدرال نیست چون من هنوز مدارک ارسال نکردم من یه بررسی سریع کردم چیزی که فهمیدم اینه که یک سری دوره آموزشی آنلاین برای آشنایی با کبک و نحوه کار پیدا کردن و ... است
    فایل نامبر : 11/2011// csq : 05/2013 // فایل نامبر فدرال : 2013/09 // مدیکال رسیو 2013/10// , پاس ریکوئست : 2/2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    سلام.
    من ایمیل زدم و گفتم به علت پهنای باند مینیمم در ایران امکان استفاده از این سرویس رو ندارم و اگه ممکنه راه دیگه ای پیشنهاد بدید. این دلیل منطقیه به نظرتون؟
    نه این دلیلی که شما گفتید که یعنی مشکل اساسی دارم و...خداحافظ!! این کلاسها آنلاینه و اونا برای سرعت اینتزنت ایران کاری نمیتونن بکنن...شما نتونسته بودید یه مدت تمرینات رو انجام بدی باید میگفتی با عرض پوزش گرفتار کار و ...بودم یا حتی اگر میری مسافرت بیشتر از 10 روز مرخصی بگیر ...حالا انشا..قبول کنند و بتونید ادامه بدید ..نشد هم میری اونور سر کلاس..

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

با سلام به دوستان عزیز:

برای من ایمیل SIEL اومد .اما من دو نکته رو متوجه نمی شم .اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :
    ۱- موقع ثبت نام اولش ecrivez le message هست که اجباری هستش نوشتنش . چی باید بنویسم ؟
    ۲- اون تاریخی که تو ایمیل اومده و تو سایتشم یه جدول از این تاریخا هست برای چه کاریه؟
    ممنون از پاسختون

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالا/ض اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)