صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

از کی میشه تو این کلاسها ثبت نام کرد

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط aliquebec نمایش پست ها
    از کی میشه تو این کلاسها ثبت نام کرد
    بعد از دریافت csq
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

Junior Member

با سلام . من هفته پیش تو این سایت ثبت نام کردم ولی وقتی داشتم تستهای تعیین سطح را پر می کردم به بخش شنیداری که رسید یه پیغام گرفتم که می گه les parametres de fournir ne vous permetent pas de passe le test حالا باید چیکار کنم کسی می تونه راهنماییم کنه؟
    ارسال مدارک نوامبر 2010 فایل نامبر کبک مارچ 2011 نامه انتظار اکتبر 2012 تامه دعوت به مصاحبه مارچ 2013 تاریخ مصاحبه و دریافت CSQ نهم می 2013 فایل نامبر فدرال 16 آگوست 2013
    مدیکال 2 اکتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

سلام،
    SIEL خیلی دوره ی خوبی بود برای من و کلی چیز یاد گرفتم فقط چیزی که مهم هست اینه که درسته که محدودیت سطح زبان برای دعوت بهش نگذاشتن ولی سعی کنین با آمادگی سر کلاسها برین.
    کلا سه تا ماژول هست که کل چیزهاییه که تو مصاحبه میپرسن ولی خیلی عمقی و دقیق:
    Module 1 - L'adaptation au monde du travail québécois
    Module 2 - La société québécoise
    Module 3 - L'installation et la vie qu Québec

هر ماژول شامل 10، 12 یا 15 کپسول هست که هر کپسول هم از حدود 10 صفحه تشکیل شده که تعدادی از این صفحات به شما اطلاعات میدن و تعدادی هم تمرین اونها هستن.

برمبنای کلاسهاتون (که بسته به فرمول انتخابی در ثبت نام داره) شما باید در انتهای این دوره دو تا مدرک رو تکمیل کنین:

1. اکشن پلن خودتون که شامل برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت میشه و دقیقا میفهمین که چه اطلاعاتی رو تا کی باید چجوری تکمیل کنین بعنوان مثال بیمه بیماری طی سه ماه اول (durée de courant) بعد از رسیدن به کبک (قبل از گرفتن کارت بیمه ملی) که انصافا برای من یکی تازگی داشت و خیلی خیلی اطلاعات مفید دیگه

2. تکمیل رزومه و نوشتن Lettre de Prèsentation و ....

در انتها هم یک مدرک به شما میدن که بعد از رسیدن به کبک میتونید به آژان وزارت مهاجرت نشون بدین که ثابت کننده ی اینه که شما این دوره رو گذروندین و لازم نیست دوباره از صفر شروع بکنین.
    ----------------------------------------
    QFN :SEP2010 CSQ: OCT 2012 FFN: DEC2012 Update (Paris): May2013 MEDICAL: JAN2014 PR: MAR2014 Billet d'avion: MAY 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

با نامه CSQ یه نامه میدن که آدرس سایت FEL توش نوشته شده تا حدود 1 ماه بعد از CSQ هم طول میکشه تا پرونده ت بره اونجا و بتونی ثبت نام کنی.
    در خصوص SIEL هم برای من حدود 2 ماه بعد از ثبت نامم تو FEL نامه اومد که میخواین اینو شرکت کنین یا نه که من اوکی کردم و شرکت کردم.
    QFN :SEP2010 CSQ: OCT 2012 FFN: DEC2012 Update (Paris): May2013 MEDICAL: JAN2014 PR: MAR2014 Billet d'avion: MAY 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

عینن همین موارد رو به Registraire اطلاع بدین راهنماییت میکنن. ولی خیلی بهتره که قبل از اینکه ثبت نام کنی (demand d'addmission) حتما حتما حتما Test Technique رو انجام بدین تا تمام قابلیتهای کامپیوترتون فعال باشه که به مشکلی برنخورین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام
    اين سايت پدر منو در آورده، تا حالا دوبار غير فعال شده يوزر و پسورد من. من ديروز تو سايتش بودم و كلي دانلود كردم ولي نميدونم چه مشكلي داره حالام كه غير فعال شدم!
    تاریخ ارسال مدارک: 14 مهر(6 Oct)،دریافت فایل نامبر:10 آذر(1Dec)،تاريخ مصاحبه:11اسفند(2013 1march)،دريافت csqبا پست:14فروردین(3April)،دريافت فايل نامبر فدرال:20تير(10July 2013)،آپديت از پاريس:23 مهر(2013 15Oct)،مديكال:25مهر(17Oct2013)،ارسا ل مديكال:2آذر(23Nov2013)،ویزا:6 می2014،وضعیت سایتM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_chemistry نمایش پست ها
    سلام
    اين سايت پدر منو در آورده، تا حالا دوبار غير فعال شده يوزر و پسورد من. من ديروز تو سايتش بودم و كلي دانلود كردم ولي نميدونم چه مشكلي داره حالام كه غير فعال شدم!
    کدوم سایت FEL یا SIEL چرا غیر فعال شده یه همچین چیزی من تا حالا ندیدم!
    تو سایت مگه میشه دانلود کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

سلام دوستان،
    مربوط به مشکل ماژول پنج از بلاک دو FEL
    مشکلی در شروع ماژول پنج داشتم که برای خیلیها پیش اومده. من به این طریق حلش کردم که introduction ماژول پنج رو بدون اینکه باز کنم Terminer کردم بعد از اون تونستم Activité 1 ماژول پنج رو باز کنم. دوستان دیگه به Registraire ایمیل دادن و بعد از چند روز درست شده. این رو اینجا گذاشتم چون ممکنه خیلیها به مشکل بخورن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    دوستان گرامی

این تاپیک برای بیان تجربه های پذیرفته شدگان مصاحبه کبک در زمینه کلاس های آنلاین FEL و SIEL در نظر گرفته شده است.

از حدود سال 2012 بیشتر پذیرفته شدگان مصاحبه کبک (دارندگان CSQ) ایمیلی از سوی اداره مهاجرت کبک دریافت می کنند که این کلاس های آنلاین به آنها معرفی شده و تشویق به شرکت در آنها می شوند. شرکت در این کلاس ها رایگان و همچنین اختیاری بوده و تاثیر خاصی روی فرآیند مدیکال یا چک امنیتی ندارند.

در صورتی که مدتی به انجام تمرین ها نپردازید ایمیلی مبنی بر غیر فعال و بایگانی شدن کلاس شما فرستاده می شود که در صورت علاقه می بایست مراحل فعالسازی دوباره کلاس را پیگیری نمایید.

الف) کلاس های آنلاین فرانسهCours de français en ligne (FEL)i

هدف: تقویت زبان فرانسه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک

وبسایت: https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca
    ایمیل: felregistraire@micc.gouv.qc.ca

عنوان ایمیل این نوع کلاس ها معمولا به شکل زیر هست:

Invitation - Cours de français en ligne (FEL) - Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec

ب) سرویس سازگاری آنلاینService d'intégration en ligne (SIEL)i

هدف: آشنایی و سازگاری بهتر پذیرفته شدگان با استان کبک

وبسایت: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/services/siel/index.html
    ایمیل: sielregistraire@micc.gouv.qc.ca

عنوان ایمیل این نوع کلاس ها معمولا به شکل زیر هست:

INVITATION du ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles du Québec - SIEL
    دوست عزیز آدرس SIEL رو فکر کنم باید اصلاح کنید به :
    https://www.integrationenligne.gouv.qc.ca/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)