صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط galiver نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه خواهش کنم یه سری اطلاعات در مورد این کلاسها به من بدید مثلا اینکه باید منتظر ایمیل باشم یا نه و موضوع این کلاسها
    ممنون
    چون تعداد زیاده برای همه دوستانیکه براشون ایمیل پیوستن به برنامه کلاسهای SIEL اومده با اجازه مدیران تاپیک یه توضیح مختصر میدم. گرچه تاپیک مرتبط لینکش اینه:http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%D8%A8%DA%A9)
    این کلاسها با داشتن csq قابل استفاده است. چه ایمیلی براتون بیاد و چه نیاد. به آدرس زیر مراجعه میکنید:
    https://www.integrationenligne.gouv.qc.ca
    و در قسمتdemend d'admission اطلاعات خودتون رو وارد میکنید. بعد از چند روز یوزر و پسورد رو براتون ایمیل میکنن.شما یک agentدارین که به تمام سوالات احتمالی شما پاسخ میده. ضمناً حدود 20-30 تا اصطلاحاً کپسول هست که برای هر کدوم بین 30 تا 45 دقیقه باید وقت بزارین.بعضیاشون در مورد بازار کار، نحوه مصاحبه دادن و رزومه و... است.بعضی در مورد ارزشهای کبک و بعضی در مورد اجاره خونه، گرفتن گواهینامه و سیستم درمانی و.... کلاً دوره مفیدی است و اگرچه همه ما جسته گریخته اطلاعاتی داریم، اما این دوره برای همه مفید است. در انتهای دوره برای من یک گواهینامه امضاء شده و اسکن شده رو فرستادند که ظاهراً باید موقع لندینگ اونو نشون بدم.
    در کنار این دوره دوره های آموزش زبان فرانسه هم هست که لینکش اینه و همه دارندگان csq میتونن توش شرکت کنن:
    https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca
    سوالی اگه دوستان داشته باشن در خدمتشون خواهم بود.
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ١٢ امتيازى

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    چون تعداد زیاده برای همه دوستانیکه براشون ایمیل پیوستن به برنامه کلاسهای SIEL اومده با اجازه مدیران تاپیک یه توضیح مختصر میدم. گرچه تاپیک مرتبط لینکش اینه:http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%D8%A8%DA%A9)
    این کلاسها با داشتن csq قابل استفاده است. چه ایمیلی براتون بیاد و چه نیاد. به آدرس زیر مراجعه میکنید:
    https://www.integrationenligne.gouv.qc.ca
    و در قسمتdemend d'admission اطلاعات خودتون رو وارد میکنید. بعد از چند روز یوزر و پسورد رو براتون ایمیل میکنن.شما یک agentدارین که به تمام سوالات احتمالی شما پاسخ میده. ضمناً حدود 20-30 تا اصطلاحاً کپسول هست که برای هر کدوم بین 30 تا 45 دقیقه باید وقت بزارین.بعضیاشون در مورد بازار کار، نحوه مصاحبه دادن و رزومه و... است.بعضی در مورد ارزشهای کبک و بعضی در مورد اجاره خونه، گرفتن گواهینامه و سیستم درمانی و.... کلاً دوره مفیدی است و اگرچه همه ما جسته گریخته اطلاعاتی داریم، اما این دوره برای همه مفید است. در انتهای دوره برای من یک گواهینامه امضاء شده و اسکن شده رو فرستادند که ظاهراً باید موقع لندینگ اونو نشون بدم.
    در کنار این دوره دوره های آموزش زبان فرانسه هم هست که لینکش اینه و همه دارندگان csq میتونن توش شرکت کنن:
    https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca
    سوالی اگه دوستان داشته باشن در خدمتشون خواهم بود.
    ممنون ، شركت در اين دوره اجباريست ؟ چرا واسه بعضيها ايميل امده ؟ واسه منم ٦ عصر امد ، ميشه بگين اين دوره بصورت انلاين برگزار ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahazi نمایش پست ها
    ممنون ، شركت در اين دوره اجباريست ؟ چرا واسه بعضيها ايميل امده ؟ واسه منم ٦ عصر امد ، ميشه بگين اين دوره بصورت انلاين برگزار ميشه ؟
    شرکت در این کلاسها کاملاً اختیاری است. شما برای ثبت نام به شماره فایل نامبر کبک یا رفرنس نامبر کبک نیاز دارین و اینکه ایمیل براتون اومده باشه یا نه اصلاً مهم نیست. دوره ها به دو صورت standard و autoformation برگزار میشه. فرم استاندارد با توجه به سرعت پائین اینترنت در ایران به درد ما نمیخوره.

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

سلام بچه ها. من تا چند روز ديگه bloc 1 از fel رو تموم ميکنم. بنظرم بد نبود. ولي تقريبا 5 ماه طول کشيد اين يک بلوک.
    حالا ميخام بدونم بع ازاي اين 5 ماه چقد از 1800 ياعت آموزش فرانسم توي کبک کم ميشه؟ ( جون استادم بهم کفت به ازاي هر هفته يک مقداري کم ميشه)
    اگه قراراه زياد کم بشه اصلا به صرفه نيست. چون اين کلاسها زياد روي مکالمه تاثيري نداره.
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من تا چند روز ديگه bloc 1 از fel رو تموم ميکنم. بنظرم بد نبود. ولي تقريبا 5 ماه طول کشيد اين يک بلوک.
    حالا ميخام بدونم بع ازاي اين 5 ماه چقد از 1800 ياعت آموزش فرانسم توي کبک کم ميشه؟ ( جون استادم بهم کفت به ازاي هر هفته يک مقداري کم ميشه)
    اگه قراراه زياد کم بشه اصلا به صرفه نيست. چون اين کلاسها زياد روي مکالمه تاثيري نداره.
    دوست عزیز شما 1800 ساعت سهمیه کلاس حضوری دارین و اگه اشتباه نکنم 200 یا 300 ساعت آنلاین. بنا براین این کلاسها اصلاً تاثیری بر کلاسهای حضوری ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    دوست عزیز شما 1800 ساعت سهمیه کلاس حضوری دارین و اگه اشتباه نکنم 200 یا 300 ساعت آنلاین. بنا براین این کلاسها اصلاً تاثیری بر کلاسهای حضوری ندارد.
    ولي استاد fel من خودش گفت به ازاي هر هفته از کلاسهاي آنلاين fel يه مقداري از 1800 ساعت کم ميشه.
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

Junior Member

سلام

این دومین باریه که برای من اییمیل شرکت در دوره SIEL می یاد بار اول یک سال پیش که وقتی تموم شد یک مدرک برام فرستادن
    می خواستم بدونم اینبار می تونم همسرم رو ثبت نام کنم یا دوباره باید خودم ثبت نام کنم و آیا این دوره یک دوره تکمیلی دوره قبله یا همون دوره قبلیه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil En

من تعیین سطح دادم در SEIL با اینکه خوب هم زدم اما گفت درست کامل نزدی برم FELثبت نام کن بعد بیا...(با اینکه اونجا هم دارم تععین سطح میدم). حالا چند درصد باید درست میزدم؟ اگه اونم بد بزنم کلا تعطیل میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد كامپيوتر(نرم افزار)

من الان يك ماه از تاريخ CSQ ام ميگذره. امروز رفتم تو سايت ثبت نام كردم. بارم بعد از چند دقيقه ايميل اومد كه CSQ شما Valid نيست.
    يعني چكار بايد بكنم؟
    QFN :2011/5 ** CSQ:20 13/11 ** FFN:2014/1/8 ** Paris Update:2014/1/24 ** Medical:2014/1/24 ** Medical received: 2014/2/14
    In Process:
    10/4/2014 **
    DM: 14/4/2014 ** PR: 16/4/2014** Landing:26/05/2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر - سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط shmbn186 نمایش پست ها
    من الان يك ماه از تاريخ CSQ ام ميگذره. امروز رفتم تو سايت ثبت نام كردم. بارم بعد از چند دقيقه ايميل اومد كه CSQ شما Valid نيست.
    يعني چكار بايد بكنم؟
    سلام
    حداقل 2 هفته ديگه صبر كنيد تا در سيستم ثبت كنند از اواسط دسامبر فعال ميشه .
    رشته :كامپيوتر,ارسال مدارك: 19 دسامبر 2010 ، فايل نامبر كبك: 5 مي 2011 ، سي اس كيو: 30 اكتبر 2013 ، دريافت مدارك فدرال : 24 مارچ 2014, فایل فدرال: 22 اوریل 2014 , نامه پاریس: 9 می 2014 ,مدیکال : 13 می 2014 , ارسال مدیکال : 21 می 2014, مدیکال ریسیود 25 می 2014 , پاس ریکوئست 5 ژانویه 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)