صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

سلام دوستان،

بخاطر سرعت كم نت امتحان تعيين سطح من 4:30 ساعت طول كشيد و من از ساعت سوم به بعد نتونستم امتحان رو ادامه بدم.

بعد ايميل اومد Les résultats de votre test ne vous permettent pas d’avoir accès au Standard - Cours avec tutrice ou tuteur و اينكه با felregistraire@micc.gouv.qc.ca تماس بگيريد.

من مسئله رو گفتم و همچنين اينكه بخاطر سرعت كم نت متقاضي "Exercices en autoformation" هستم.

الان يه هفته هست جواب نميدن. كسي از دوستان تجربه مشابهي داشته؟ يا اينكه بدونه من براي شروع كلاس (هر كلاسي) چه پروسه اي رو بايد طي كنم؟

ممنون، موفق باشيد
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

نقل قول نوشته اصلی توسط alio نمایش پست ها
    من تعیین سطح دادم در SEIL با اینکه خوب هم زدم اما گفت درست کامل نزدی برم FELثبت نام کن بعد بیا...(با اینکه اونجا هم دارم تععین سطح میدم). حالا چند درصد باید درست میزدم؟ اگه اونم بد بزنم کلا تعطیل میشه؟
    در سایت fel تعیین سطح میشید و بر اساس سطحتون کلاس میزارند براتون اما در siel‌ باید حتماً در سطح متوسط باشید تا بتونید ادامه بدید.

دوستان مسئله من حل شد. جوابم را دادند. راه حل فقط با ارتباط با انها پیدا می شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بخاطر سرعت كم نت امتحان تعيين سطح من 4:30 ساعت طول كشيد و من از ساعت سوم به بعد نتونستم امتحان رو ادامه بدم.

بعد ايميل اومد Les résultats de votre test ne vous permettent pas d’avoir accès au Standard - Cours avec tutrice ou tuteur و اينكه با felregistraire@micc.gouv.qc.ca تماس بگيريد.

من مسئله رو گفتم و همچنين اينكه بخاطر سرعت كم نت متقاضي "Exercices en autoformation" هستم.

الان يه هفته هست جواب نميدن. كسي از دوستان تجربه مشابهي داشته؟ يا اينكه بدونه من براي شروع كلاس (هر كلاسي) چه پروسه اي رو بايد طي كنم؟

ممنون، موفق باشيد

Senior Member

کلاسهای زبان هم برای من است که نفر اصلی هستم و هم برای همسرم چون فقط یک اکانت میشه ساخت و نکته دوم نوع کلاس را چی انتخاب کنم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

سلام دوستان من مي خوام بدونم اگه تو اين دوره ها شركت كنيم اونجا نميتونيم از كلاسهاي حضوري استفاده كنيم و در نتيجه پول هم نميگيريم ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره أعلام كنه با سپاس فراوان
    (قبل از اینکه نشانیت را تغییر دهی فکرت را عوض کن ) وقتی تغییر نکنیم هر جا برویم آسمان همین رنگ است
    2010 Oct : فایل نامبرکبک, May 2012 : CSQ
    April 2013 , Medical : 17 Oct 2013 آپدیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي

بچه کسی میدونه بعداز سکونت در کبک سیتی برای شرکت در کلاسهای فرانسه باید چیکار کنیم. با کجا تماس بگیریم؟
    CSQ/FFN : 22 Sep 2010
    Medical : 18 July 2013
    Medical results in Paris: 29 July 2013
    Pass Reques:18 Sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    کلاسهای زبان هم برای من است که نفر اصلی هستم و هم برای همسرم چون فقط یک اکانت میشه ساخت و نکته دوم نوع کلاس را چی انتخاب کنم
    سوال اول رو در جریان نیستم اما
    Exercices en autoformation رو انتخاب کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    سلام دوستان من مي خوام بدونم اگه تو اين دوره ها شركت كنيم اونجا نميتونيم از كلاسهاي حضوري استفاده كنيم و در نتيجه پول هم نميگيريم ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره أعلام كنه با سپاس فراوان
    سلام،
    یادم نیست، تو یه فروم دوستی مواکدا این مسئله رو رد می کرد و می گفت حتی اتمام دوره جایگزین امتحان تعیین سطح میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeaaftab نمایش پست ها
    بچه کسی میدونه بعداز سکونت در کبک سیتی برای شرکت در کلاسهای فرانسه باید چیکار کنیم. با کجا تماس بگیریم؟
    احتمالا اطلاعات این صفحه به دردتون می خوره
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...-schedule.html

دوستان بالاخره بلوک 1 تموم شد. 10 هفته، میانگین هفته ای پنج ساعت حدودا _با احتساب تمرینا. TCFQ من B2,A2 بود. البته سر ecoute یچی واسم پیش اومد، غرض اینکه ecoute من بهتر بود.
    سوالی بود در خدمتم. فقط اگه به قسمت آخرش رسیدین (همون ارزیابی یا امتحان)، ecoute رو خیلی دقیق گوش بدین. چون بعد که برین سر سوالا می بینین سوالاش بعضا ریز و نکته ای هست. ولی در کل نگران امتحان نباشید.
    ویرایش توسط nasiriarian : February 14th, 2014 در ساعت 01:17 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)