صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط celin نمایش پست ها
    سلام دوستان من مي خوام بدونم اگه تو اين دوره ها شركت كنيم اونجا نميتونيم از كلاسهاي حضوري استفاده كنيم و در نتيجه پول هم نميگيريم ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره أعلام كنه با سپاس فراوان
    طبق ضحبت معلم fel من :
    هر مهاجر 1800 ساعت ميتونه در کبک از کلاس فرانسه استفاده کنه. به ازاي هر يک هفته اي که از کلاس هاي fel استفاده ميکنين 6 ساعت از اون 1800 ساعت کم ميشه.
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    طبق ضحبت معلم fel من :
    هر مهاجر 1800 ساعت ميتونه در کبک از کلاس فرانسه استفاده کنه. به ازاي هر يک هفته اي که از کلاس هاي fel استفاده ميکنين 6 ساعت از اون 1800 ساعت کم ميشه.
    مرسی از خبرتون.
    یعنی با توجه به برنامۀ پیشنهادی 15 هفته ای استاد، و اینکه تو کبک در ازای هر 30 ساعت، حوالی 110-115 دلار میدن، من الان باید حدود 350$ بگیرم..
    نریم اونجا یهو بگن عین مهریه شما، کی داده کی گرفته.. اونوقت منم جواب دارم
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    مرسی از خبرتون.
    یعنی با توجه به برنامۀ پیشنهادی 15 هفته ای استاد، و اینکه تو کبک در ازای هر 30 ساعت، حوالی 110-115 دلار میدن، من الان باید حدود 350$ بگیرم..
    نریم اونجا یهو بگن عین مهریه شما، کی داده کی گرفته.. اونوقت منم جواب دارم
    فقط به ازای کلاسهایی که تو کبک میگذرونیم پول میگیریم.
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ١٢ امتيازى

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima63 نمایش پست ها
    فقط به ازای کلاسهایی که تو کبک میگذرونیم پول میگیریم.
    دوستان كلاسهاى فرانسه در منترال واسه مهاجران در چه تاريخى و چه ماههايى در ال برگذار ميشود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahazi نمایش پست ها
    دوستان كلاسهاى فرانسه در منترال واسه مهاجران در چه تاريخى و چه ماههايى در ال برگذار ميشود ؟
    دوست عزیز در لینک های زیر کلیه اطلاعات مربوط به کلاسهای فرانسه در کبک رو میتونید مطالعه کنید.
    1- لینک زمان کلاسها http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...t2014-2015.pdf
    2- اطلاعات تکمیلی http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...bec/index.html

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    دوستان بالاخره بلوک 1 تموم شد. 10 هفته، میانگین هفته ای پنج ساعت حدودا _با احتساب تمرینا. TCFQ من B2,A2 بود. البته سر ecoute یچی واسم پیش اومد، غرض اینکه ecoute من بهتر بود.
    سوالی بود در خدمتم. فقط اگه به قسمت آخرش رسیدین (همون ارزیابی یا امتحان)، ecoute رو خیلی دقیق گوش بدین. چون بعد که برین سر سوالا می بینین سوالاش بعضا ریز و نکته ای هست. ولی در کل نگران امتحان نباشید.
    سلام و موفق باشید
    من هنوز سیسنمم رو تایید نکرده برای شروع !!! تا من بتونم اشکالات سیستم رو رفع کنم زمان زو از دست نمیدم ؟ چون توی ایمیل زده بود محدودیت ثبت نام دارن ؟
    رشته : مهندسی شیمی نساجی،فایل نامبر کبک : 2011/09/15 ایمیل انتظار مصاحبه : 2012/10/30 (انتخاب رندوم) تاریخ مصاحبه: 2013/12/3
    ارسال مدارک فدرال : 2014/3/3 دریافت فایل نامبر فدرال : 2014/4/8 دریافت نامه پاریس :2014/5/1 مدیکال : 2014/5/5 پاس ریکوئست :2014/6/6

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi* نمایش پست ها
    سلام و موفق باشید
    من هنوز سیسنمم رو تایید نکرده برای شروع !!! تا من بتونم اشکالات سیستم رو رفع کنم زمان زو از دست نمیدم ؟ چون توی ایمیل زده بود محدودیت ثبت نام دارن ؟
    دوست عزیز فکر نکنم جوابم دیگه به درد بخوره اما نه نگران زمان نباشید. پروسه ثبت نام من هم یکی دو ماه طول کشید.
    دوستان پیام خصوصی بهتره، چون ایمیلش میاد. آخه اکثر ما تنظیمات ادونس نکردیم..
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    من یک ایمیل از سفارت گرفتم که SIEL را معرفی می کرد و در آن ثبت نام کردم و کارهارا انجام می دهم. ولی FEL دیگه چیه؟ آدرسی که گذاشتین رفتم و خواستم ثبت نام کنم که گفت با این شماره CSQ ثبت نام شده برای همین با همان اسم و رمز SIEL وارد شدم ولی کلا می ره تو همون صفحه SIEL!!! بالاخره اینا یکی هستن یا با هم فرق می کنن؟ توی SIEL که من هنوز آزمون تعیین سطح ندادم و کلاس فرانسه نیست همین چیزاست که بالا گفتین. میشه بگین FEL چیه

Junior Member

دوستان عزیزم لطفا یک نفر هم جواب سوال من را بده
    چرا نمیشه تو هر دوسایت ثبت نام کرد. من اول توی SIEL ثبت نام کردم و الان توی FEL که می رم برای ثبت نام من را با همان اسم می شناسه و می بره توی SIEL
    من فکر کردم شاید نمی شه همزمان هر دو کلاس را شرکت کرد ولی از نوشته های سایرین بنظر می یاد که برخی هر دو را شرکت کردن. میشه راهنمایی کنید. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر - نرم افزار

سلام دوستان من به مونترال زنگ زدم بهم گفتن که CSQ هاتونو ۲۳ اکتبر فرستادن به نظر شما معمولا اون دوتا ایمیل معروف SIEL و FEL رو چند روز بعد از ارسال CSQ می فرستند ؟
    رشته : کامپیوتر فایل نامبر : 07-07-2011 تاریخ مصاحبه : 14-09-2014 فایل نامبر فدرال : 24-03-2015 مدیکال : 08-06-2015 ارسال نتایج مدیکال : 21-06-2015 مدیکال رسیود : 30-06-2015 تغییر وضعیت به In Process در سایت : 07-07-2015 تغییر وضعیت به Decision Made و ایمیل پاس ریکوئست : 28-07-2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)