صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاس های آنلاین FEL و SIEL (ویژه پذیرفته شدگان مصاحبه کبک)

من روزی که مدارک فدرال رسید دستشون ایمیل گرفتم ولی بچه ها میگن زیاد ربطی نداره حتی نیازی به ایمیل اونا ندارید می تونید ثبت نام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeisadegh نمایش پست ها
    سلام دوستان من به مونترال زنگ زدم بهم گفتن که CSQ هاتونو ۲۳ اکتبر فرستادن به نظر شما معمولا اون دوتا ایمیل معروف SIEL و FEL رو چند روز بعد از ارسال CSQ می فرستند ؟
    سلام CSQ ما هم 21 اکتبر صادر و ارسال شد و ایمیل کلاسها 14 نوامبر اومد.من فکر میکنم مشکل پست دارم میترسم CSQ ها نرسه بهم.لطف میکنین هر وقت CSQ شما رسید به من خبر بدین ؟ چون تاریخ ارسالشون نزدیک بهمه.مرسی

Junior Member

سلام دوستان

من هنوز سی اس کیو نگرفتم اما ای میل معرفی FELبرام اومده. میشه نتیجه گرفت که سی اس کیو صادر شده؟!
    ارسال مدارک (مونترال) 2011/Jun * درخواست آپدیت Jul/2014 * ارسال آپدیت Sep/2014 * دریافت سی اس کیو Feb/2015 * دریافت مدارک فدرال در سیدنی May/2015 * فایل نامبر فدرال JUL/2015 (شصت و چهار روزه) * آپدیت و مدیکال Sep/2015 پاس ریکوست Feb/2016 رشته: ۱۶ امتیازی (قانون ۲۰۱۵)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dvlpr نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هنوز سی اس کیو نگرفتم اما ای میل معرفی FELبرام اومده. میشه نتیجه گرفت که سی اس کیو صادر شده؟!
    دوست عزیز
    قطعی نمیشه گفت، اما احتمالش خیلی زیاده. شما اولا یک تماس با دفتر مونترال بگیرید اگر سی اس کیو صادر شده باشه بهتون میگن(بهشون بگید این ایمیل براتون اومده). اگر صادر شده از طریق پست پیگیری کنید، با توجه به تاریخ ارسال آپدیت تا الان باید خبرایی میشد براتون.
    بدون سی اس کیو نمیشه واسه fel ثبت نام کرد.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست عزیز
    قطعی نمیشه گفت، اما احتمالش خیلی زیاده. شما اولا یک تماس با دفتر مونترال بگیرید اگر سی اس کیو صادر شده باشه بهتون میگن(بهشون بگید این ایمیل براتون اومده). اگر صادر شده از طریق پست پیگیری کنید، با توجه به تاریخ ارسال آپدیت تا الان باید خبرایی میشد براتون.
    بدون سی اس کیو نمیشه واسه fel ثبت نام کرد.
    ممنون از راهنماییتون
    من از اول زیاد اهل پیگیری نبودم و کمی ریلکس با قضیه برخورد کردم. برا همین، اول میخوام بدونم حداکثر تا چه زمانی بعد از ارسال آپدیت میشه منتظر جواب رسمی از اداره بود (نامه انتظار یا دریافت پستی سی اس کیو) بعد اگر دیر شده بود تماس بگیرم. برای همین میشه با توجه به دریافت نامه FEL و تاریخ ارسال آپدیت من بفرمایید حداکثر تا کی باید سی اس کیو و یا نامه انتظار به دستم برسه؟!
    ممنون
    ارسال مدارک (مونترال) 2011/Jun * درخواست آپدیت Jul/2014 * ارسال آپدیت Sep/2014 * دریافت سی اس کیو Feb/2015 * دریافت مدارک فدرال در سیدنی May/2015 * فایل نامبر فدرال JUL/2015 (شصت و چهار روزه) * آپدیت و مدیکال Sep/2015 پاس ریکوست Feb/2016 رشته: ۱۶ امتیازی (قانون ۲۰۱۵)

آقا من حدودا یه ساله که فرانسه رو ول کرده بودم!
    قبلا یه ب1 و یه ب2 گرفتم
    امروز FEL رو شروع کردم، خیلی تستاش برام سخت بود!! سه تا تست که زدم (comprehension ecrit) دیگه بیخیال شدم اومدم بیرون. انتظار داشتم از آسون به سخت باشه ولی اگه از آسون به سختشون این باشه پس من باید بیخیال بشم!!!
    کسی تجربه ای نداره از امتحان تعیین سطح؟! من حتی وقت کم می آوردم تو خوندن کامل سوال!!
    حالا میشه برم یه مدت فرانسه بخونم و تست رو از اول بدم؟! نظرتون چیه؟
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    آقا من حدودا یه ساله که فرانسه رو ول کرده بودم!
    قبلا یه ب1 و یه ب2 گرفتم
    امروز FEL رو شروع کردم، خیلی تستاش برام سخت بود!! سه تا تست که زدم (comprehension ecrit) دیگه بیخیال شدم اومدم بیرون. انتظار داشتم از آسون به سخت باشه ولی اگه از آسون به سختشون این باشه پس من باید بیخیال بشم!!!
    کسی تجربه ای نداره از امتحان تعیین سطح؟! من حتی وقت کم می آوردم تو خوندن کامل سوال!!
    حالا میشه برم یه مدت فرانسه بخونم و تست رو از اول بدم؟! نظرتون چیه؟
    دوست عزیز
    ازون سوالات اول نترسید اونا واسه تعیبن سطحه. شما هنوز تعیین سطح نشدید، معمولا برای تعیین سطح هر زبانی سوالات از سخت شروع میشه به آسون . شما در همون حدی که هستید جواب بدید برید جلو در آخر بر اساس سطح شما کلاسهای شما برگزار خواهد شد.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

آقا امتحان ما تموم شد!
    34 و 33 نمرات من که نمیدونم درصده یا نمره!
    قسمت اول حدود 60 تا سوال کمپخانسون اکخی و 55 تا اکوت بود
    بسیار بسیار سخت بود برای من جوری که بعضیا رو منتظر بودم زودتر کرنومتر تموم بشه که به جواب شانسی بزنم
    آخرش زد از بلوک1 شروع کنم که نمیدونم این امتحان ردی هم داره یا نه
    سوالی داشتین در خدمتم
    بون شانس
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    آقا امتحان ما تموم شد!
    34 و 33 نمرات من که نمیدونم درصده یا نمره!
    قسمت اول حدود 60 تا سوال کمپخانسون اکخی و 55 تا اکوت بود
    بسیار بسیار سخت بود برای من جوری که بعضیا رو منتظر بودم زودتر کرنومتر تموم بشه که به جواب شانسی بزنم
    آخرش زد از بلوک1 شروع کنم که نمیدونم این امتحان ردی هم داره یا نه
    سوالی داشتین در خدمتم
    بون شانس
    سلام دوست عزیز:
    من هم شرایطم تقریباً مثل شماست . بااینکه هیچوقت فرانسه رو کنار نگذاشته ام ولی واسه امتحان FEL کم آوردم یا بهتر بگم دوتا تست فهم نوشتاری رو که خوندم کلا ناامید شدم از خودم..واقعاً سخت بود متنهاش و بدتر اینکه باید جوابو تایپ کنیم ! اگه تستی بود میشد یه کاریش کرد ولی اینطوری مطمان شدم که تعیین سطحش واقعیه و شانسی نیست!
    فعلا یکماه میخوام فشرده خودم با مرور منابعی که خونده بودم سطحمو بیارم بالا و بعد بیام تعیین سطح شم.. نمیدونم کمکی بکنه بهم یا نه؟!
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز:
    من هم شرایطم تقریباً مثل شماست . بااینکه هیچوقت فرانسه رو کنار نگذاشته ام ولی واسه امتحان FEL کم آوردم یا بهتر بگم دوتا تست فهم نوشتاری رو که خوندم کلا ناامید شدم از خودم..واقعاً سخت بود متنهاش و بدتر اینکه باید جوابو تایپ کنیم ! اگه تستی بود میشد یه کاریش کرد ولی اینطوری مطمان شدم که تعیین سطحش واقعیه و شانسی نیست!
    فعلا یکماه میخوام فشرده خودم با مرور منابعی که خونده بودم سطحمو بیارم بالا و بعد بیام تعیین سطح شم.. نمیدونم کمکی بکنه بهم یا نه؟!
    دوست عزیز هیچ جایی از من تایپ کردن نخواست
    شما فکر کنم اشتباه کردین، اونی که جاخالی داره باید یه جواب رو با ماوس بکشید و بذارین سر جای درستش ، کلمه های جواب bold شدن و مشخص هستند
    والا با دیدن سوالات من دو تا احتمال دادم!
    احتمال اول اینکه شاید اینا تستهای زبان آلمانیه و من دارم اشتباه میکنم
    احتمال دوم اینکه اینا در هر صورت میخوان ما از بلوک 1 شروع کنیم و این احتمال قویتر هست، چون اگه قرار بود زبان فرانسه اینقدر سخت باشه امتحانات ت س ف رو این9وری میگرفتن، اونوقت بهتون قول میدم همه a1 میشدیم
    بیخیال خوندن بشین برین امتحان بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)