صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 101

موضوع: دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید بچه ها. من گرین کارت آمریکا دارم مدرکم مهندسی مکانیک از ایران هست و اینجا می خوام دندون پزشکی بخونم.

آیلستم 7 هست معدل لیسانسم 17 اما معدل دیپلمم خوب نیست و 14.5 هست. اینکه اول باید برای یکی از رشته های لیسانس اپلای کرد چه جوری می شه با شرایط من ؟ با معدل لیسانس باید اپلای کرد یا دیپلم ؟ SAT هم می خوان از من ؟ و کلا به نظرتون پروسش چیه

ممنون می شم اگر راهنمایی کنی چیکار باید کنم. نظرتون در مورد شانس پذیرش از universtiy of washington چیه ؟

Junior Member

سلام
    سلام وقت بخير من پي آر كانادا دارم وميخوام در دانشگاه كلگري داندانپژشكي بهخونم شرايط و مدارك لازم رو ميشه بهم بكين ؟؟ من ٢٦ سالمه ليسانس مهندسي نرم افزار دارم
    با معدل پايين ���������������� �و اينكه چه مدت زمان طول ميكشه و معدل ديپلم و پيش دانشگاهي مهمه؟

سلام من pr كانادا دارم ،اگر من بخوام مستر كامپيوتر بگيرم بايد حذاقل معدل كارشناسي ام چقدر باشه براي دانشگاه كلكري ؟ و ميزان نمره ايلتس؟
    ویرایش توسط maxi1 : July 20th, 2017 در ساعت 10:59 PM دلیل: ترکیب پست ها

سلام، شرایط تحصیل در رشته دندان پزشکی در کانادا رو کسی اطلاع داره ؟؟ مدرک تحصیلی، شرایط سنی و غیره... ممنون میشم راهنمایی کنید.
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

Junior Member

سلام....من تازه از علوم پزشکی قزوین فارغالتحصیل شدم.....میخ.استم برای 2 سال اینده برای کار و ادامه تحصیل به امریکا یا کانادا مهاجرت کنم....مشکلم معدلم هست من با معدل 14 در زمان 9 سال فارغ التحصیل شدم به طوری که در ابتدا معدلم 15.5 بود به علت به مشکل پزشکی تا 8 سقوط کردم و در ترم های اخر معدلم به 17.5 رسید با فرض پاس کردن ndbe ,و نمره بالای 100 در تافل امکان پذیرش دارم؟یا اگر 2تا مقاله بدم میتونم؟......به طور کل برای جبران معدل پایینم باید چه کار کنم؟تا شانس بالایی داشته باشم

اگر میشه به جزییات بهم بگین چه کار کنم....تا شانسم بالا بره

الان یه سرچی کردم دیدم ECE 3 یا معدل B+می خان...بااین شرایط میتونم بیارم؟خییییییییللللللللیی ییییییی ممنون
    ویرایش توسط maxi1 : July 20th, 2017 در ساعت 11:01 PM دلیل: ترکیب پست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا و اروپ

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanvali نمایش پست ها
    الان یه سرچی کردم دیدم ECE 3 یا معدل B+می خان...بااین شرایط میتونم بیارم؟خییییییییللللللللیی ییییییی ممنون
    با معدل 13 هم لوما لیندا پذیرش گرفته.
    بورد بالا , تافل بالا, مقاله و ....
    معدل دیگه وقتش گذشته به آینده بنگر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانا

سلام. من ایران دندانپزشکی خوندم و تازه درسم تموم شده. روزانه هم خوندم و طرح ثبت نام کردم که برم و بعد مدرکم آزاد بشه. من گرین کارت آمریکا دارم .معدلم هم ۱۶ هست. آیلتس ۷ داشتم ۶ سال پیش که باطل شده. شرایط رفتن و ثبت نام دوره های تکمیلی و دو مرحله آزمون و قوانین رو میدونم. میخوام بدونم شانس قبولیم چقدره؟ دانشگاه هایی که این دوره تکمیلی رو ارایه میکنن زیاد نیست ولی نمیدونم شانس قبولیم چقدره. و اینکه هزینه فوق العاده بالای این دوره تکمیلی یکم مشکل زاست چون از پسش بر نخواهم اومد و وام گرفتن ممکن نیست. بورسیه هم معدل خیلی بالایی ندارم و احتمالش کمه.
    با اینکه گرین کارت دارم نمیخوام بی برنامه کاری کنم. حتما میخوام بدونم شانسشو دارم که قبول بشم بعد اقدام کنم. دو مرحله آزمون بورد و قبولیش کار خیلی پیچیده ای نیست و همه حتی با چندین بار رد شدن قبول شدن. فقط قبولی دانشگاها مهمه و هزینه سر سام آورش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    فاند موجود نییست یا باید ضامن داشته باشید یا از جیب بدید
    سلام ببخشید کسی که اقامت داره چطوٰر؟ میتونه فاند بگیره؟ هزینه ها تا حدودی بهتر میشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tintin92 نمایش پست ها
    سلام. من ایران دندانپزشکی خوندم و تازه درسم تموم شده. روزانه هم خوندم و طرح ثبت نام کردم که برم و بعد مدرکم آزاد بشه. من گرین کارت آمریکا دارم .معدلم هم ۱۶ هست. آیلتس ۷ داشتم ۶ سال پیش که باطل شده. شرایط رفتن و ثبت نام دوره های تکمیلی و دو مرحله آزمون و قوانین رو میدونم. میخوام بدونم شانس قبولیم چقدره؟ دانشگاه هایی که این دوره تکمیلی رو ارایه میکنن زیاد نیست ولی نمیدونم شانس قبولیم چقدره. و اینکه هزینه فوق العاده بالای این دوره تکمیلی یکم مشکل زاست چون از پسش بر نخواهم اومد و وام گرفتن ممکن نیست. بورسیه هم معدل خیلی بالایی ندارم و احتمالش کمه.
    با اینکه گرین کارت دارم نمیخوام بی برنامه کاری کنم. حتما میخوام بدونم شانسشو دارم که قبول بشم بعد اقدام کنم. دو مرحله آزمون بورد و قبولیش کار خیلی پیچیده ای نیست و همه حتی با چندین بار رد شدن قبول شدن. فقط قبولی دانشگاها مهمه و هزینه سر سام آورش
    با این وضع ایجاد شده برای ایرانیا تو آمریکا،بهتره قیدش رو بزنید،یا ایران بمونید یا اروپا برید.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط tintin92 نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی که اقامت داره چطوٰر؟ میتونه فاند بگیره؟ هزینه ها تا حدودی بهتر میشن؟
    همونطور که دوستمون عرض کردن فاندی در کار نیست. تنها مزیت گرین کارد اینه که شما میتونی باهاش خیلی راحت وام بگیرید و هزینه های دانشگاه رو پرداخت کنید و بعد از فارغ التحصیلی بازپرداختش رو انجام بدید. دوره های تکمیلی هم فوق العاده رقابتی هستن و صرفا روی معدل تمرکز نمیکنن، رزومه براشون خیلی مهمه، اینکه recommendation letter از یکی از استادهای خوبتون داشته باشید و نمره تافل بالا .

Junior Member

سلام ببخشيد من يك سؤال دارم ، من دوران عمومي شيراز و تخصص راديولوژي را در تهران دريافت كردم ممنون ميشم مراحل تأييد مدرك براي آمريكا رو بپرسم لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)