صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 101

موضوع: دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

سلام دوستان
    سال نو مبارک.بنده دندانپزشک دارای 6سال سابقه کار.متاهل ودارای همسر دندانپزشک ویک فرزند2ساله هستم.بین دوکشور کانادا واسترالیا کدام یک قوانین ساده تر وهزینه کمتری جهت کار دارند؟توصیه شما کدام کشور است.ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان در اروپا و امریکا برای کاهش استرس بیمار در مطب از چه روشهایی استفاده میکنن؟

دوستانی که لیسانس دارن و میخوان برای دندانپزشکی امریکا اقدام کنن با داشتن 250000 دلار میتونن این پروسه رو عملی کنن به شرطی که بتونن تافل +90 بگیرن و بخوان 6.5-8 سال دیگه درس بخونن

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوالی داشتم درمورد دستیاری دندانپرشکی ولی چون تاپیک مربوط به دستیاری ندیدم همینجا میپرسم.
    خواهرمن دستیار دندانپزشکه و خیلی از پزشکهاشون میگن تو کانادا به این شغل خیلی نیازه و حقوق و مزایای زیادی هم داره.
    حالا میخوام از عزیزانی که اطلاع دارن بپرسم برای ایشون که سابقه و تجربه زیادی داره میشه اونجا بدون داشتن مدرک، کاری پیدا کرد؟ کسی اطلاعی داره راهنمایی کلی بمن بده؟
    متشکرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asadkhan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوالی داشتم درمورد دستیاری دندانپرشکی ولی چون تاپیک مربوط به دستیاری ندیدم همینجا میپرسم.
    خواهرمن دستیار دندانپزشکه و خیلی از پزشکهاشون میگن تو کانادا به این شغل خیلی نیازه و حقوق و مزایای زیادی هم داره.
    حالا میخوام از عزیزانی که اطلاع دارن بپرسم برای ایشون که سابقه و تجربه زیادی داره میشه اونجا بدون داشتن مدرک، کاری پیدا کرد؟ کسی اطلاعی داره راهنمایی کلی بمن بده؟
    متشکرم.
    در کانادا کالج های حرفه ای این قبیل دوره ها را دارند که باید بگذرانند. ولی سوال مهمتر اینست که اصولا خواهرتون چطوری میخواهند بروند. اقامت دائم کانادا دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در کانادا کالج های حرفه ای این قبیل دوره ها را دارند که باید بگذرانند. ولی سوال مهمتر اینست که اصولا خواهرتون چطوری میخواهند بروند. اقامت دائم کانادا دارند؟

نه هنوز اقامت ندارند. بدنبال مهاجرت هستند با خانواده که صد البته پروسه عظیمیه اما میخواد بدونه بعد از اتمام کارهاشون و درست شدنش اجازه کار خواهد داشت یادنه. چون انگاری میگفت انتاریو و کبک آزمونونمیخوان برای این کار. منم گفتم بپرسم. ممنونم از شما.

ApplyAbroad Guru

نه هنوز اقامت ندارند. بدنبال مهاجرت هستند با خانواده که صد البته پروسه عظیمیه اما میخواد بدونه بعد از اتمام کارهاشون و درست شدنش اجازه کار خواهد داشت یادنه. چون انگاری میگفت انتاریو و کبک آزمونونمیخوان برای این کار. منم گفتم بپرسم. ممنونم از شما.
    والا آنهایی که من در انتاریو دیده ام همه مدرک کالج داشتند با عناوینی مثل Registered Dental Hygienist و Certified Dental Assistant.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا آنهایی که من در انتاریو دیده ام همه مدرک کالج داشتند با عناوینی مثل Registered Dental Hygienist و Certified Dental Assistant.

من خودمم اصلا در این زمینه اطلاعات ندارم.
    سپاسگزارم از محبت شما.
    پس با این اوصاف مدرک ایران برای اونها پذیرفته شده نیست؟ حتما از همونجا باید مدرک بگیره؟

من خودمم اصلا در این زمینه اطلاعات ندارم.
    سپاسگزارم از محبت شما.
    پس با این اوصاف مدرک ایران برای اونها پذیرفته شده نیست؟ حتما از همونجا باید مدرک بگیره؟
    شاید بشه مدرک پرستاری دندانپزشکی ایران رو اونجا با دادن یک سری امتحان یا گذروندن واحد های تکمیلی برابر کرد اما راهه مطمئن تر اونه که همونجا Dental Hygiene بخونن

Junior Member

اگرم مدرکشو بگیرن بازم نمیتونن کار پیدا کنن مگر اینکه اقامت دائم داشته باشن..با دنتال اسیست یا دنتال هایجن واسه خارجی ها کار نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)